logo banner logo
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

گزینه ها
مشاهده آخرین ارسال مشاهده آخرین ارسال خوانده نشده
mohammad sheikhi  
#1 ارسال شده : 1396/02/09 03:31:48 ب.ظ
mohammad sheikhi

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered
مکان: tehran

سلام دوستان
اینجا کسی اطلاع داره که چجوری میتونم نرم افزارهای مانیتورینگ مخصوصا solawinds رو به صورت crack شده تهیه کنم؟
برای تقریبا 200-300 تا دستگاه که بیشتر پهنای باند مصرفی و ترافیک و گزارش گیری دقیق برام مهمه کدوم نرم افزار توی ایران بهتر جواب میده؟
اسپانسر
Borna AD manager Borna AD manager
mehrzadadlo  
#2 ارسال شده : 1396/02/09 03:58:38 ب.ظ
mehrzadadlo

رتبه: Administration

گروه ها: Moderator, Administrators, Registered
ایران (جمهوری اسلامی)
مکان: Tehran

سلام دوست گرامی
من خودم با سازمان های زیادی کار کردم.نرم افزارهای crack شده دست مردم زیاد هستش اما متاسفانه هر کدوم یه سری مشکلاتی دارن که بعضا من باهاش برخوردم.گزارشات اشتباه میدن ارسال اخطار ها رو جایی که باید انجام شه انجام نمیشه و page های نرم افزار و هر از گاهی برای چند ساعت هر از گاهی هم برای همیشه باز نمیکنه مکر اینکه نرم افزار و حذف کنیم و دوباره نصبش کنیم.در حال کلی بخوام براتون بگم وجود قوی‌ترین نرم افزارهای امنیتی در یک بستر ناامن کاملا بی فایده است و همواره خطر لو رفتن داده ها در این نسخه ها از نرم افزار ها وجود داره.افرادی که وقت و انرژی زیادی را صرف تولید فایل‌های Crack و از بین بردن محدودیت‌های نرم افزارها و سیستم عامل‌ها به طور رایگان می‌کنند قطعاً با دلیل مشخص و حساب شده‌ای اقدام به این کار میکنن.به عناون مثال ویندوزهای غیراصلی پر از ایرادها و نواقص هستند و توسط مایکروسافت به‌روزرسانی نمی‌شوند. در صورت وقوع مشکل تنها راه‌حل نصب مجدد ویندوز و پذیرش خطر از دست دادن بخشی از فایل‌ها هستش.متاسفانه توی کشور ما که اکثر کاربرای رایانه‌های شخصی و سازمانی به دلیل تحریم‌ها،عدم آگاهی از تفاوت نرم افزارهای اصلی با غیر اصلی و نبود زیرساخت فرهنگی برای پرداخت هزینه بابت کالایی که به راحتی میشه آاون رو با هزینه‌ای ناچیز کپی کرد، موجب شده بخش کثیر کاربران از ویندوز‌ها و نرم افزارهای Crack شده و نسخه‌های غیراصلی استفاده می‌کنن.
از مزیت های استفاده از نسخه اصلی میشه به این موارد اشاره کرد:
1-پایداری بیشتر در مقایسه با نسخه‌های جعلی
2-امنیت بیشتر در مقابل حملات
3-توانایی تشخیص و عیب یابی صحیح
4-بدون نیاز به تعویض‌های مکرر و نصب مجدد و پی در پی
5-افزایش کارایی و سرعت نرم افزار و در نتیجه سرور
نرم افزار های مانیتورینگ داخلی که خودم هم کارایی و کیفیتشون و از نزدیک دیدم بسیار تا بسیار بهتر و دقیق تر از نسخه crack شده و در گاهی موارد حتی از نسخه اصلی بعضی نرم افزار های مانیتوریگ خارجی عمل میکنه.برای مثال الان در خیلی از سازمان ها و ادارات دولتی کوچک و بزرگ نرم افزار مانیتورینگ بینا به صورت کاملا عملیاتی داره کل سازمان و پوشش میده و در صورت بروز کوچکترین مشکلاتی پشتیبانی پاسخگو هستش.
خودم یه مدت پیش توی سایتش سر زدم بد نیست شما هم سری بزنید و ویژگی های نرم افزار و مطالعه کنید.
http://www.danapardaz.net/site/bina
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

ایجاد شده توسط YAF.NET 2.2.3 | YAF.NET © 2003-2017, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.096 ثانیه ایجاد شد.