logo logo
خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا ورود یا ثبت نام.

توجه

Icon
Error

سئو سایت و مارکتینگ آنلاین
mcseo
#1 ارسال شده : چهارشنبه، 18 مه 2016 09:36:49 ب.ظ(UTC)
mcseo

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 18/05/2016(UTC)
ارسالها: 3
مکان: تهرانمارکتینگ یا همان واحد بازاریابی در هر شرکت و کسب وکاری با اهمیتی ویژه ای برخورد می شود زیرا که جذب مشتری و به دنبال آن کسب منابع مالی را همراه دارد. مارکتینگ آنلاین در مقابل روش های سنتی بازاریابی قرار می گیرد که محیط فیزیکی را مد نظر خود قرار می داد. اما در مارکتینگ آنلاین فضای مجازی و کاربران اینترنت را به عنوان جامعه هدف خود تعیین می کند و در این فضا در جستجو مشتریان برای خود می باشند.


روش های مارکتینگ آنلاین
برای مارکتینگ آنلاین روش های مختلفی وجود دارد. ایمیل مارکتینگ ، شبکه های اجتماعی ، بازاریابی محتوا ، سئو سایت ، تبلیغات کلیکی ، بنرهای تبلیغاتی ، ویدیو مارکتینگ مواردی هستند که به عنوان روش های مارکتینگ آنلاین شناخته می شود. در این میان سئو سایت نقش پررنگی را در مارکتینگ خواهد داشت زیرا مناسب ترین جامعه هدف که همان متقاضیان خدمت و سرویس شما می باشد را خواهیم داشت.سئو سایت در مارکتینگ آنلاین
سئو سایت با نمایش سایت در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی مشخص که مرتبط با کسب وکار شما است، می تواند ترافیک بالایی را به سمت سایت شما هدایت نماید و مهم ترین فاکتور این می باشد که این ترافیک جامعه هدف مناسبی برای محصولات و خدمات شما خواهد بود. گوگل برای رنکینگ سایت ها از الگوریتم های مختلفی که طراحی نموده است استفاده می کند و به واسط آن لیستی از چک لیست ها بیان می شود که اصول اولیه سئو سایت را ایجاد می کند. هدینگ ها ، لینک دهی داخلی ، بهینه سازی تصاویر ، تولید محتوای یکتا ، لینک سازی خارجی ، تهیه بک لینک های متعدد ، بهبود سرعت لود سایت مواردی هستند که در پروسه سئو سایت انجام می گردد.

منبع: سئو سایت و مارکتینگ آنلاین
سئو سایت ، ترجمه مقاله

saamaan217
#2 ارسال شده : چهارشنبه، 19 اُكتبر 2016 09:02:11 ب.ظ(UTC)
saamaan217

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 19/10/2016(UTC)
ارسالها: 1
IRAN (ISLAMIC REPUBLIC OF)

یکی از مهترین موارد در پروسه سئو و بهینه سازی سایت، بهینه سازی کد های داخلی سایت است. در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با جاوا اسکریپت بنویسیم. بی شک جاوا اسکریپت یکی از بی رقیب ترین زبان های سمت کاربر در وب است که مصارف گوناگونی مانند ایجاد جلوه های بصری حیرت انگیز، اعتبار سنجی فرم و… دارد. اما وجود جاوا اسکریپت در صفحات وب معایبی نیز دارد؛ من جمله بارگذاری دیرتر وب سایت شما. ما در این مقاله روش هایی برای استفاده بهینه از این زبان ارائه میکنیم.

کاربرد بسیار زیادی که امروزه در صفحات وب می بینیم، ایجاد جلوه های بصری است. با آمدن تکنولوژی HTML5 و CSS3 نقش جاوا اسکریپت در امور گرافیکی وب کمرنگ تر شده است اما کماکان پا برجاست. بحث ما سر همین است. تا جایی که امکان دارد از تکنیک های CSS به جای جاوا اسکریپت استفاده کنید. این کار هم راحت تر است هم حجم صفحه ی شما را کمتر میکند و در نتیجه سرعت لود وب سایت شما بالا میرود و این خود یک پارامتر مثبت در سئو است. وجود خاصیت های انیمیشن و همچنین ترنزیشن (transition) کمتر کسی را به فکر جاوا اسکریپت می اندازد. تا جایی که امکان دارد از CSS استفاده کنید. حجم کد های CSS به مراتب کمتر از این زبان می باشد.

بعضی اوقات، مجبوریم که از این زبان استفاده کنیم؛ حال که مجبوریم، از خود این زبان استفاده کنیم نه از کتابخانه های آن. زبان هایی مانند jQuery – که حدود 60 درصد از وب سایت های جهان استفاده میکنند – jQuery UI ، Bootsrap ، mootools همگی از کتابخانه های این زبان به شمار می آیند. این زبان ها کار برنامه نویس یا طراح را راحت تر میکنند اما حجم صفحه را بالاتر می برند و این خود یک پارامتر منفی به حساب می آید. زبانی مثل jQuery این قابلیت را دارد که برنامه ای که با 40 یا 50 خط جاوا اسکریپت قابل نوشتن هست را در 3 خط بنویسد ولی در اصل پشت پرده jQuery نزدیک به 20000 خط کد جاوا اسکریپت است. پس تا جایی که امکان دارد از خود جاوا اسکریپت استفاده کنید.

به هر حال، شخصی به هر دلیلی قصد دارد تا از این کتابخانه ها استفاده کند؛ حق هم دارد! استفاده از کد های طولانی جاوا اسکریپت که درصد بسیار زمان بر است و درصد خطا را بالا می برد. پس اگر تمایل به استفاده از این کتاب خانه ها را دارید، برای ضمیمه کردن (include) آن به صفحه خود، از نسخه فشرده شده (compressd) آن استفاده کنید.

تمامی این نکات که گفته شد، برای بهبود سرعت لود صفحه بود. کدها در این امر نقش دارند اما همه چیز در این فرآیند به آنها بستگی ندارد. تصاویر نقش بیشتری در سرعت بارگذاری صفحات دارند. هدف ما در این مقاله بهینه سازی کد های جاوا اسکریپت بود.
سئو سایت
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.