logo banner logo
میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید ورود یا ثبت نام.

اطلاع رسانی

Icon
Error

گزینه ها
مشاهده آخرین ارسال مشاهده آخرین ارسال خوانده نشده
sheyda69  
#1 ارسال شده : 1395/06/08 10:48:48 ب.ظ
sheyda69

رتبه: Newbie

گروه ها: Registered
تاریخ عضویت: 1395/06/03
ارسالها: 2
ایران (جمهوری اسلامی)
مکان: دزفول

فروش آنلاین یا خوب بگوییم ، تجارت آنلاین انقلابی در عرصه فروش اینترنتی کالاها به وجود آورده است. بر اساس آمارها در سال 2011 بیش از 202 میلیارد دلار بوسیله تجارت الکترونیک محصولات ی به فروش رسیده است. و انتظار می رود که این رقم با رشدی 62 درصدی به عدد 327 میلیارد دلار در سال 2016 برسد. با نبرخي به این ارقام می توان دریافت که می بایست حساب ویژه ای روی این مسئله باز کرد وزمان آن رسیده است که شما تجارت آنلاین خود را شروع نمایید. خوشبختانه شروع کار تجارت آنلاین امروزه بیشتراز آن چه شما فکر بکنید آسان شده است. در این مطلب می خواهیم شما را با گام های ایجاد یک تجارت آنلاین موفق آشنا سازیم.

تصمیم بگیرید که چه نوع محصولی را به فروش برسانید.
قبل از انجام هر کاری نیاز است تا شما تصمیم بگیرید که چه نوع کالاها ی را باید به فروش برسانید. بعداز اینکه شما گزینش کردید خیلی مهم است که شما بتوانید با محصولات ی که به آنها علاقه دارید کار بکنید . شما شانس ها مورد های خیلی ی در پیش روی دارید اما می بایست کالاها ی را گزینش بکنید که در دراز مدت علاقه شما به آنها کم نشود و به این کار به دید یک پروژه بلند مدت نگاه بکنید . اگر شما محصولی را در دست ندارید می توانید راجع به محصولات مختلف تحقیق نمایید.

برترین راه حل تجاری ممکن را برای خود گزینش نمایید.

بسته به میزان بودجه میزان تجربه شما ، گام بعدی انتخاب راه حل تجاری برای شروع کار تجارت الکترونیک است .

میزبانی

راه حل میزبانی یعنی اینکه میزبانان از وب وب سایت شما در سرروهای خود میزبانی می کنند. از یک پروگرام تحت وب برای تهیه و تولید سایت شما استفاده می کنند. این نوع برای افرادی که در تولید و ساخت وبسایت تازه کار هستند خیلی مفید است .
مجوزها
راه کارهای مجاز پلت فرم های خارج از چهار چوبی می باشند که شما آنها را بر روی رایانه خود نصب می بکنید . وبر خلاف راه کار میزبانی شما مجبور هستید که کارهای ارتباط با میزبانی حفاظت از اطلاعات امنیت سایت را خودتان انجام دهید.

متن باز
راه کارهای متن باز اکثرا ٌ به صورت رایگان قابل دانلود هستند . و از شما خواسته می شود که سایت خود را از نقطه صفر شروع به آماده سازی بکنید . اینآموزش برای شخصی سازی کامل بسیار زیاد مفید است اما نیازمند این است که شما تکنیک های کد نویسی را به صورت کامل روش دیده باشید و چنانچه شما دانش کد نویسی نداشته باشید نیاز است که یک کارشناس در این زمینه را استخدامی نمایید.

تولید و ساخت فروشگاه خود را شروع نمایید.هم اکنون وقت آن رسیده است که شما بتوانید خود را ایجاد نمایید. بسته به نوع راه کاری که شما گزینش می بکنید ، رفیق دارید که عملکرده ای آن را فراگرفته و صفحات مهم خود را پیاده سازی بکنید ، همين طور صفحات مرتبط با محصولات گروه بندی آنها و صفحات محتوا و صفحه نخست را به دلخواه ایجاد نمایید. اما شما بایستی نکات مرتبط با برند سازی و طراحی را در تمام بخش های کار در نظر داشته باشید. اینها عناصر مهم موفق یت هر سایت تجارت الکترونیک است .نام دامنه شما در واقع همان نام وب وب سایت شما است که مشتریان شما از طریق آن می توانند وب وب سایت شما را پیدا کنند. انتخاب آن تصمیم تجاری بزرگ است پس در انتخاب آن نهایت دقت را داشته باشید. حدالامکان سعی بکنید نام گزینش ی شما ساده کوتاه و توصیف کننده تجارت شما باشد. بعد از آن درباره پسوند آن تصمیم بگیرید (com, .net, .biz.) و آن را در ثبت کننده نام دامنه به ثبت برسانید. درمورد میزبانی وب بایستی دقت بسياري داشته باشید زیرا شما می بایست از سرورهایی مصرف بکنید که سرعت بالایی داشته باشند تا سرعت لود سایت شما کاهش پیدا نکند زیرا مشاهدات نشان داده است که افراد بیش از 3 ثانیه برای باز شدن وب سایت زمان صرف نخواهند کرد .همچنین شما باید از کمپانی میزبان وقت آماده به کار بودن (uptime) در حدود 99.9 درصدی را با تضمین بخواهید مطمئن شوید که آنها کارهای مرتبط با آپدیت و ظهور رسانی سرورها را در ساعت های نیمه شب انجام می دهند زیرا این گونه کارها نباید در ساعات بازدید وبسایت شما انجام پذیرد.


تمام ما هدفمان از تجارت به دست آوردن پول است ، درست است؟ قبل از اینکه شما فروشگاه را افتتاح بکنید بایستی به این نکته مد نظر داشته باشید که شما چطور بایستی پرداخت ها از طرف مشتریان را در وب سایت خود مدیریت بکنید . پس شما نیاز دارید که بتوانید امکان پرداخت از طریق کارت های اعتباری را در اختیار مشتریان خود قرار دهید. همچنین شما می بایست درمورد تولید و ساخت درگاه پرداخت تحقیق نمایید. شما بایستی بتوانید امنیت سایت را تامین بکنید . مشتریان از وبسایت هایی که در سبد خرید خود از پروتکل https بهره نمی برند خرید نخواهند کرد. زیرا وب سایت شما بستر انتقال مهم ترین اطلاعات این افراد یعنی شماره کارت های اعتباری رمز های آنان است مسئولیت حفظ امنیت این اطلاعات بر عهده شما است .

بازاریابی شغل شما

زمانی که وبسایت شما جهت نمایش در اینترنت آماده گشت شما نیاز دارید تا از طریق بازاریابی مشتریان را به وب سایت خود بیاورید. شما جهت این کار می توانید از پست الکترونیکی های تبلیغاتی شبکه های اجتماعی دیگرروش های بازاریابی استفاده بکنید . واقعیت این است که شما چنانچه با کیفیت ترین سایت جهان را هم داشته باشید ولی نتوانید مخاطبان را به سایت خود بیاورید آنگاه وب سایت شما هیچ ارزشی نخواهد داشت.

ویرایش شد بوسیله ناظر 1395/07/25 08:49:11 ق.ظ  | دلیل ویرایش: مشخص نشده است

اسپانسر
Dana Help Desk Software Bina & Dana New Version
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

ایجاد شده توسط YAF.NET 2.2.3 | YAF.NET © 2003-2018, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.119 ثانیه ایجاد شد.