راهکار جامع مانیتورینگ و مدیریت شبکه | شرکت دانا پرداز

88194336

  
 • نرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا
 • نرم افزار help desk
 • به جمع ما به پیوندید

پشتیبانی فنینرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتاسنتر بینا

نرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتاسنتر بینا

بینا نرم افزاری پیشرفته برای مانیتورینگ دیتاسنتر و شبکه می باشد. بینا کلیه اجزا موجود بر روی شبکه شامل سرورها و تجهیزات شبکه ای را به صورت 24 ساعته نظارت می کند و در صورت ردیابی هر گونه اختلال و یا کاهش کیفیت ، با ارسال انواع اخطار ، مسئولان شبکه را از موضوع با خبر می سازد.

نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا

نرم افزار help desk دانا

نرم افزار help desk دانـا یک راهکار جامع و فراگیر برای مدیریت و اتوماسیون فرآیندها و امور جاری واحد فناوری اطلاعات در سازمان ها می باشد. این سیستم مبتنی بر استاندارد ITIL بوده و امکانات مورد نیاز مدیران و کارشناسان IT را جهت ارتقاء کیفیت خدمات و افزایش چشم گیر بهره وری فراهم می سازد.

مانیتورینگ شرایط محیطی بینا

مانیتورینگ شرایط محیطی بینا

شرایط محیطی نا مناسب مانند درجه دما و رطوبت نامطلوب در دیتاسنتر و اتاق سرور، از اصلی ترین دلایل بروز مشکل و از کار افتادن سرورها و تجهیزات شبکه می باشد. سیستم مانیتورینگ و کنترل شرایط محیطی بینا راهکاری پیشرفته برای نظارت یکپارچه شرایط محیطی دیتاسنتر و اتاق سرور می باشد.

آخرین مقالات


 • 10 سوال مصاحبه برای استخدام بهترین نماینده خدمات به مشتری
  10 سوال مصاحبه برای استخدام بهترین نماینده خدمات به مشتری

  ارائه یک پشتیبانی به یاد ماندنی، شما را از رقابت جدا می سازد. اما برای اینکه این اتفاق رخ دهد، باید یک تیم پشتیبان تشکیل دهید که مهارت ها و خلق و خویی داشته باشند که در رفع مشکلات مشتریان شما موثر باشد و شرکت شما را روز به روز مثبت تر نشان دهد.

 • مهارت‌های مورد نیاز جهت ارائه سرویس به مشتریان
  مهارت‌های مورد نیاز جهت ارائه سرویس به مشتریان

  امروزه ارائه سرویس به مشتری چیزی فراتر از یک مکالمه تلفنی است. در حال حاضر وب، ایمیل، چت و رسانه‌های اجتماعی کانال‌های ارتباطی بسیار مهمی برای مشتریان محسوب می‌شوند. با این حال، تعداد زیادی از مشتریان هستند که هنوز تماس تلفنی با شرکت ارائه دهنده سرویس را ترجیح می‌دهند.

 • معیارها

  معیار تجاری به هر نوع سنجشی اطلاق می‌شود که برای ارزیابی بعضی از اجزای قابل اندازه‌گیری عملکرد یک شرکت، نظیر بازگشت سرمایه (ROI)، نرخ قطع رابطه کارمند و مشتری، درآمدها و سود قبل از احتساب مالیات بر درآمد و استهلاک (EBITDA) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مقالات بیشتر

  • خدا را شکر، سال خوبی بود...
   خدا را شکر، سال خوبی بود...

   خوشحالیم که به یاری خدا و با تلاش و دلسوزی مدیران و پرسنل شرکت دانا پرداز، سال خوب و موفقی را پشت سر گذاشتیم. در سالی که گذشت شاهد اتفاقات و پیشرفت های قابل توجهی در زمینه توسعه محصولات و خدمات بودیم که از آن جمله می توان به ارائه نسخه جدید نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا و افرودن ماژول های جدید به نرم افزار بینا و همچنین راه اندازی سامانه پشتیبانی آنلاین شرکت دانا پرداز اشاره نمود.

  • دانا را آنلاین تجربه کنید
   دانا را آنلاین تجربه کنید

   از ابتدای اسفند ماه دموی آنلاین نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا با امکانات کامل در دسترس بازید کنندگان وب سایت شرکت داناپرداز قرار گرفته است. شما میتوانید با استفاده از دموی دانا با امکانات این نرم افزار آشنا شده و نحوه عملکرد آنرا مورد بررسی قرار دهید.

  • سالروز تولید نرم افزار مانیتورینگ شبکه بینا
   سالروز تولید نرم افزار مانیتورینگ شبکه بینا

   مراسم ششمین سالروز تولید نرم افزار بینا،تنها نرم افزار مانیتورینگ شبکه ایرانی، در روز شنبه مورخ دوازدهم بهمن ماه با حضور مدیر عامل مجموعه دانا پرداز و جمعی از مدیران و پرسنل بخش های شرکت برگزار شد.

 • سایر ویدئوها

  • آقاي مهندس انصاري- مديريت خدمات رايانه اي شرکت تام ايران خودرو

   دسترسی بی وقفه به سیستم ها و سرویس های شبکه برای کاربران شرکت ما حیاتی می باشد، و در اين راستا سیستم مانیتورینگ بینا با ارائه تصویری واضح از وضعیت شبکه موجب به حداقل رسیدن زمان اختلال شده است. این سیستم به شکلی آسان به ما اجازه می دهد به لاگ ها و رویدادها مراجعه کرده و به سرعت از محل و دلیل بروز اختلال و یا کاهش کیفیت سرویس آگاه شویم.

  • آقاي مهندس حمیدرضا علوی - مسئول دیتاسنتر بانک پاسارگاد

   ما از سیستم بینا جهت مانیتورینگ بیش از 1000 نقطه از ارتباطات WAN و همچنین سرورها و تجهیزات دیتاسنتر استفاده می کنیم .بینا به ما کمک می کند هرگونه اختلال در ارتباط و بروز مشکل در دیتاسنتر را قبل از کاربران و مشتریان متوجه شویم.

   

 • کارگاه آموزشی

   برای آشنایی با مفاهیم و الزامات مانیتورینگ شبکه، دیتاسنتر و امنیت می توانید در کارگاه آموزش مانیتورینگ که به صورت هفتگی در محل شرکت داناپرداز برگزار می گردد، شرکت کنید.

  اطلاعات بیشتر

درباره ما

شرکت داناپرداز از سال 1385 فعالیت خود را در صنعت انفورماتیک کشور آغاز نموده و به صورت تخصصی در حوزه تولید نرم افزار های مدیریت فناوری اطلاعات فعالیت می نماید. نرم افزار های تولید شده این شرکت در حال حاضر در بسیاری از مراکز بزرگ کشور از جمله بانک ها، خطوط هواپیمایی، خبرگزاری ها و شرکت های تجاری در حال استفاده می باشد.

اطلاعات بیشتر

 • بانک گردشگری, بنک تجارت, بنک اقتصاد نوین, بانک مرکزی
 • بانک مسکن, بانک رفاه, بانک پاسارگاد, بانک سرمایه
 • ایران ایر, خبرگزاری ایرنا, دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی, پرداخت الکترونیک سامان