راهکار جامع مانیتورینگ و مدیریت شبکه | شرکت دانا پرداز

44975711

  
  
  
 • مدیریت 360 درجه فناوری اطلاعات
 • نرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا
 • نرم افزار help desk دانا
 • مدیریت توافق نامه سطح خدمات

پشتیبانی فنی


نرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتاسنتر بینا

نرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتاسنتر بینا

بینا نرم افزاری پیشرفته برای مانیتورینگ دیتاسنتر و شبکه می باشد. بینا کلیه اجزا موجود بر روی شبکه شامل سرورها و تجهیزات شبکه ای را به صورت 24 ساعته نظارت می کند و در صورت ردیابی هر گونه اختلال و یا کاهش کیفیت ، با ارسال انواع اخطار ، مسئولان شبکه را از موضوع با خبر می سازد.

نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا

نرم افزار help desk دانا

نرم افزار help desk دانـا یک راهکار جامع و فراگیر برای مدیریت و اتوماسیون فرآیندها و امور جاری واحد فناوری اطلاعات در سازمان ها می باشد. این سیستم مبتنی بر استاندارد ITIL بوده و امکانات مورد نیاز مدیران و کارشناسان IT را جهت ارتقاء کیفیت خدمات و افزایش چشم گیر بهره وری فراهم می سازد.

سیستم مانیتورینگ دما و رطوبت بینا

سیستم مانیتورینگ دما و رطوبت بینا

شرایط محیطی نامطلوب در دیتاسنتر و اتاق سرور، از اصلی ترین دلایل بروز مشکل و از کار افتادن سرورها و تجهیزات شبکه می باشد. سیستم مانیتورینگ دما و رطوبت بینا راهکاری پیشرفته برای نظارت یکپارچه شرایط محیطی دیتاسنتر و اتاق سرور می باشد.

  • آقاي مهندس بلوریان- آب منطقه ای زنجان

   اگر میخواهید با هزینه ای کمتر و پشتیبانی بهتر ، سرور ها و سخت افزار های خود را مانیتور کنید پیشنهاد میکنیم نرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا را تهیه فرمایید زیرا با پیاده سازی و استفاده از نرم افزار مانیتورینگ بینا در هر زمانی از شبانه روز به محض اختلال در سیستم ها از اشکال بوجود آمده مطلع می شویم و با توجه به این موضوع که این نرم افزار از پایه بومی می باشد نگرانی بابت استفاده از نسخ کرک شده نداریم.

  • آقاي مهندس وجداني- توسعه پژوهش ناجي

   تمامی دستگاههای تاسیساتی ائم از ups ها و دستگاههای سرمایشی از طریق بینا کنترل میشود. کلیه نقاط و مراکز کلیدی و حساس از لحاظ دما و رطوبت از طریق پنلهای گرافیکی موجود در بینا بررسی و کنترل می شود .

   

  • راه اندازی نسخه اندروید دانا
   راه اندازی نسخه اندروید دانا

   با توجه به پیشنهاد بسیاری از مشتریان نسخه اندروید نرم افزار دانا آماده شد . در apk اندروید دانا کارشناس می تواند کلیه فرآیندهای مربوط به یک درخواست شامل مشاهده ، ویرایش ، تخصیص ، درج فعالیت ، درج راه حل ، درج یادداشت و ... را انجام دهد.

  • راه اندازی واحد استقرار
   راه اندازی واحد استقرار

   واحد استقرار شرکت دانا پرداز با هدف جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان راه اندازی شد.این واحد به صورت مستقل از واحد پشتیبانی فعالیت می کند و وظیفه آن استقرار و راه اندازی کامل نرم افزار در محل مشتریان میباشد.

  • برگزاری کلاس آموزشی امکانات نسخه جدید بینا برای مشتریان
   برگزاری کلاس آموزشی امکانات نسخه جدید بینا برای مشتریان

   مشتریان شرکت دانا پرداز، علاوه بر آموزش هایی که همگام با نصب و راه اندازی سیستم دریافت می کنند، می توانند از آموزش های ادواری محصولات نیز بهرمند گردند. آموزش های ادواری به صورت سه هفته یکبار و طبق یک تقویم آموزشی مشخص بر گزار می گردد. این دوره ها با هدف ارتقاء توانایی مشتریان در به کارگیری صحیح محصولات شرکت دانا پرداز و آشنایی با امکانات نسخه های جدید محصولات صورت گرفته و حضور در آنها برای مشتریانی که دارای قرارداد پشتیبانی معتبر هستند و یا دوره گارانتی محصولات را سپری می کنند برای یک نفر دوره در طول مدت قرارداد پشتیبانی رایگان می باشد.

 • سایر ویدئوها

 • کارگاه آموزشی

   برای آشنایی با مفاهیم و الزامات مانیتورینگ شبکه، دیتاسنتر و امنیت می توانید در کارگاه آموزش مانیتورینگ که به صورت هفتگی در محل شرکت داناپرداز برگزار می گردد، شرکت کنید.

  اطلاعات بیشتر

درباره ما

شرکت داناپرداز از سال 1385 فعالیت خود را در صنعت انفورماتیک کشور آغاز نموده و به صورت تخصصی در حوزه تولید نرم افزار های مدیریت فناوری اطلاعات فعالیت می نماید. نرم افزار های تولید شده این شرکت در حال حاضر در بسیاری از مراکز بزرگ کشور از جمله بانک ها، خطوط هواپیمایی، خبرگزاری ها و شرکت های تجاری در حال استفاده می باشد.

اطلاعات بیشتر

 • بانک گردشگری, بنک تجارت, بنک اقتصاد نوین, بانک مرکزی
 • بانک مسکن, بانک رفاه, بانک پاسارگاد, بانک سرمایه
 • ایران ایر, خبرگزاری ایرنا, دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی, پرداخت الکترونیک سامان