نرم افزار Help Desk و مدیریت دارایی - انتخاب گزینه مناسب

شرکت دانا پردا

  
  
  

نرم افزار help desk دانانرم افزار help desk دانـا یک راهکار جامع برای مدیریت و اتوماسیون فرآیندها و امور جاری واحد فناوری اطلاعات در سازمان ها می باشد. این سیستم مبتنی بر استاندارد ITIL بوده و امکانات مورد نیاز مدیران و کارشناسان IT را جهت ارتقاء کیفیت خدمات و افزایش بهره وری فراهم می سازد. دانا دارای زیر سیستم های متعددی مانند زیر سیستم Help Desk و پایگاه دانش (Knowledge Base) برای پوشش نیاز های ضروری واحد فناوری اطلاعات است.

در خواست قیمتنرم افزار Help Desk و مدیریت دارایی - انتخاب گزینه مناسب

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

 

اگر قصد خرید یک نرم افزار پشتیبانی و مدیریت دارایی  (Help Desk & Asset Management) را دارید، قبل از گرفتن تصمیم نهایی در مورد یک گزینه لیست کنترلی ذیل را مطالعه کنید.

كارآیی جامع نرم افزار Help Desk

یک نرم افزار Help Desk خوب، می‌تواند بهره وری پرسنل بخش پشتیبانی را به طور چشمگیری افزایش دهد (که این امر نیز به نوبه خود راندمان کلی سازمان را ارتقا خواهد داد). کاربران می توانند طوری تعریف شوند که درخواست‌های خود را از طریق ایمیل، تلفن یا پورتال کاربری، ارسال کنند. این درخواست‌ها که به طور متمرکز جمع آوری شده، توسط تکنسین‌ها (که قبلاً به طور خودکار از وجود آنها مطلع شده‌اند) مورد رسیدگی قرار خواهند گرفت. افزودن تذکرات/ یادداشت‌ها به درخواست‌ها و مشاهده تاریخچه درخواست‌ها نیز کمک کننده است.

پایگاه دانش قابل ساخت (KB)

کاربران قبل از ثبت شکایت خود می‌توانند یک پایگاه دانش پیش ساخته را مورد جستجو قرار دهند که این کار باعث صرفه جویی در وقت پرسنل پشتیبانی (Help Desk) خواهد شد. پایگاه دانش شانس ارائه راه حل در اولین تماس را نیز افزایش خواهد داد. پرسنل Help Desk باید بتوانند رکوردهایی را به پایگاه دانش موجود افزوده یا رکوردهای آن را ویرایش و حذف کنند.

مدیریت دارایی

در اینجا آنچه که به عنوان دارایی‌های سازمان در نظر گرفته می‌شوند، اجزای سخت افزاری معمولی نظیر کامپیوترهای شخصی، چاپگرها، اسکنرها و همچنین نرم افزارهای مجاز همچون MS Office، Adobe Photoshop و ... هستند. محصولی که انتخاب می کنید باید اجازه دهد که این دارایی‌ها به خوبی پیگیری شده و رکوردهای آنها از زمان خرید تا پایان عمر مفیدشان نگهداری شوند. این محصول همچنین باید امکان پیگیری آسان مجوز شبکه را بدهد که این امر به صرفه جویی قابل توجه در هزینه‌های سازمان کمک خواهد کرد.

مدیریت قراردادها (AMCs)

اکثر اجزای سخت افزاری یک سازمان IT تحت طرح‌های تعمیر و نگهداشت سالانه یا AMC) Annual Maintenance Plan) ارائه می‌شوند. محصولی که انتخاب می‌کنید باید به شما امکان ایجاد و نگهداری AMC‌های گوناگون با فروشندگان مختلف را بدهد. اگر محصول تعداد روزهای باقی مانده تا خاتمه قرارداد را نیز به شما یادآوری کند (به طور مثال از طریق ارسال خودکار یک ایمیل)، یک مزیت دیگر است كه به مجموعه مزایای آن افزوده خواهد شد.

بهره برداری

عملیات نصب محصول باید به راحتی انجام شود. علاوه بر این محصول بعد از نصب باید بدون/با حداقل پیکربندی اولیه به بهره برداری برسد و تمامی ویژگی‌های آن پیش ساخته باشد و نیاز به توسعه اضافی نداشته باشد.

اینترفیس کاربر پسند

محصول مورد نظر شما باید دارای یک اینترفیس (UI) کاربر پسند باشد تا تمام کارمندان سازمان شما بتوانند از آن استفاده کنند. این اینترفیس باید ساده باشد و در عین حال ویژگی‌هایی با کاربری آسان را ارائه دهد. اگر محصول منتخب تحت وب است، کارها را بسیار آسان‌تر خواهد کرد – چون هر کاربری می‌تواند از هر کجا فقط با استفاده از یک مرورگر وارد سیستم شود.

قیمت و مجوز محصول

اکثر محصولات Help Desk موجود در بازار بسیار گران با هزینه‌های پنهان مرتبط با خود هستند. در کنار این هزینه‌ها، مجوزهای مختلف محصولات نیز می‌تواند درک و پیاده سازی آنها را ملال آور کند. مطمئن شوید که محصول منتخب شما قیمت پایین و مقرون به صرفه‌ای دارد و مجوز آسانی را ارائه می‌دهد.

درباره نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا مبتنی بر ITIL

نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا متعلق به شرکت داناپرداز قشم راه حلی برای تمام مشکلات فوق و بسیاری ویژگی‌های دیگر را ارائه می‌دهد. این محصول با قیمتی بسیار مقرون به صرفه در بازار موجود است و دارای یک نسخه آزمایشی نامحدود 14 روزه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با صندوق پستی support@danapardaz.net مکاتبه کنید یا به وب سایت http://www.danapardaz.net  مراجعه نمایید.

خواندن 1775 دفعه

 

opportunity job