سیستم مانیتورینگ دما و رطوبت بینا

 

سیستم مانیتورینگ دما و رطوبت بینا راهکاری پیشرفته برای نظارت یکپارچه شرایط محیطی اتاق سرور و دیتاسنتر می باشد. این راهکار جامع از دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده است که شامل نرم افزار مانیتورینگ بینا و سنسور دما و رطوبت تحت شبکه با قابلیت پشتیبانی از پروتکل SNMP می باشد. با استفاده از این سیستم شما می توانید پارامتر های اصلی شرایط محیطی مانند دما، رطوبت و سایر پارامتر های محیطی را در دیتا سنتر و اتاق سرور خود تحت مانیتورینگ قرار دهید.

دریافت کاتالوگ محصول

 

 

سیستم مانیتورینگ و کنترل شرایط محیطی بینا

 

 

سیستم مانیتورینگ دما و رطوبت بینا، به صورت یکپارچه پارامترهای محیطی را پایش کرده و در صورت بروز شرایط نامطلوب مانند افزایش دما یا رطوبت به صورت بلادرنگ با ارسال انواع اخطار مانند پیامک (SMS)، ایمیل و آژیر اخطار افراد مسئول را از موضوع با خبر می سازد.

بینا همچنین دارای امکانات پیشرفته بازیابی خودکار می باشد و می تواند در زمان تشخیص شرایط محیطی نامطلوب همانند بالا رفتن دمای اتاق سرور به صورت اتوماتیک سیستم های تهویه مطبوع پشتیبان و فن های اضطراری را فعال سازد و یا سرورها را خاموش کند.

گزارش ها و داشبورد مانیتورینگ بینا تصویری واضح و زنده از وضعیت شرایط محیطی در قالب گراف و داده در اختیار کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات قرار می دهد.

مانیتورینگ بینا

آگاهی بلادرنگ از بروز شرایط محیطی نامناسب

بینا با ارسال انواع اخطار مانند ارسال پیامک (SMS)، ایمیل، آژیر اخطار و ابزار نمایشگر اخطار، بلادرنگ شما را از افزایش دما و رطوبت مطلع می سازد.

داشبورد دلخواه خود را بسازید

در سیستم مانیتورینگ دما و رطوبت بینا می توانید به سلیقه خود و به تعداد مورد نیاز داشبورد طراحی کنید تا با یک نگاه از وضعیت شرایط محیطی اتاق سرور و دیتاسنتر با خبر شوید.

مانیتورینگ بینا
مانیتورینگ بینا

مشاهده شرایط محیطی در قالب دیاگرام

به آسانی نقشه شبکه و دیتاسنتر خود را ترسیم کنید و وضعیت دما و رطوبت در هر نقطه را به صورت زنده مشاهده کنید.

گزارش های متنوع

گزارش های سیستم مانیتورینگ دما و رطوبت بینا تصویری واضح از نوسانات شرایط محیطی در قالب نمودار ها و جداول متعدد در اختیار شما قرار می دهد.

مانیتورینگ بینا

 

ویژگی ها:

 • control left نصب و راه اندازی آسان؛
 • control left کاملا تحت وب ؛
 • control left سنسور دما و رطوبت تحت شبکه و پشتیبانی از پروتکل SNMP برای مانیتورینگ
 • control left ارسال انواع اخطار درصورت بروز شرایط محیطی نامناسب مانند ارسال پیامک (SMS)، ایمیل، آژیر اخطار و ابزار نمایشگر اخطار؛
 • control left امکان تعیین محدوده های مجاز درجه دما و رطوبت؛
 • control left ارائه انواع گزارش های لازم جهت بررسی شرایط محیطی؛
 • control left داشبورد مانیتورینگ برای نمایش وضعیت زنده شرایط محیطی در قالب نمودارهای متنوع؛
 • control left امکان ترسیم دیاگرام شبکه برای مشاهده شرایط محیطی در قالب نقشه به صورت زنده؛
 • control left پشتیبانی از روش مانیتورینگ غیر متمرکز (زمانی که محل نصب سنسور ها از نظر جغرافیای دور از یکدیگر می باشند)؛
 • control left امکان مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر (برای آشنائی بیشتر به صفحه مانیتورینگ شبکه و دیتاسنتر بینا مراجعه فرمایید.)
 • control left امکان مشاهده وضعیت شرایط محیطی خارج از محل کار؛
 • control left قابل استفاده در محیط های صنعتی مانند سردخانه ها، کارخانه ها، مراکز بهداشت و بیمارستان ها، انبارها، صنایع داروسازی و غیره؛

 

استاندارد دمای اتاق سرور چه عددی می باشد ؟

معمولاً توصیه می گردد که دمای اتاق سرور نباید از 10 درجه سانتیگراد (50 درجه فارنهایت) کمتر و نباید از 28 درجه سانتیگراد (82 درجه فارنهایت) بیشتر شود. اگرچه این محدوده وسیعی به نظر می رسد با این حال، این اعداد حداقل و حداکثر را نشان می دهند و معمولاً مرسوم است که تجهیزات در دمای محیط 18-24 درجه سانتیگراد (65-75 درجه فارنهایت) نگهداری شوند. بنابه برخی دلایل، حتی ایجاد چنین دمای محیط در برخی اوقات می تواند کار ساده ای نباشد.

سنسور دما و رطوبت تحت شبکه بینا به شما در رسیدن به این استاندارد کمک میکند.


دستگاه های مانیتورینگ شرایط محیطی

 

Model: ITHS-PRO

Professional Environmental
Monitoring Device

Model: ITHS4

Standard Temperature &
Humidity Monitoring Device

ITHS Pro


ITHS4 
   

Model: ITHS

Standard Temperature &
Humidity Monitoring Device

Model: ILVAS

IP-based Siren/Strobe light Alarm

  ITHS

Siren/Strobe light Alarm

 
 • سمینار معرفی راه کار جامع مدیریت IT آرکا

  سمینار معرفی راه کار جامع نرم افزاری مدیریت IT آرکا، به صورت رایگان و هر دو هفته یکبار در محل شرکت دانا پرداز برگزار می گردد. در این سمینار که به مدت 4 ساعت و با پذیرایی صبحانه برگزار می شود، نیاز های اساسی واحد فناوری اطلاعات در سازمان مرور شده و راه کار های مرتبط در نرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا، نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا و همچنین نرم افزار مدیریت اکتیو دایرکتوری برنا معرفی می گردد.

   
    تغییر
  دوباره امتحان کنید.
ayande.jpgdarya-navardi.jpgeghtesad-novin.jpgfolad-khozestan.jpggoldiran.jpggorgan.jpgirna.jpgmarkazi.jpgmaskan.jpgnosazi.jpgpasargad.jpgpetroshimi.jpgrefah.jpgrightel.jpgsarmayeh.jpgsepah.jpgshoraye-ali.jpgtejarat.jpg
opportunity job