ارسال اخطار به صورت بلادرنگ

شرکت دانا پردا

  
  
  

نرم افزار مانیتورینگ شبکه ودیتا سنتر بیناسيستم مانيتورينگ بينا نرم افزاری پيشرفته براي مانيتورينگ شبکه و دیتاسنتر می باشد. سيستم مانيتورينگ بينا کليه اجزاء موجود بر روي شبکه شامل سرورها، سرويس ها، پايگاه های داده، پهنای باند، شرايط محيطی مانند درجه، دما و رطوبت، نرم افزارها و تجهيزات شبکه ای را به صورت 24 ساعته نظارت می کند و در صورت رديابی هرگونه اختلال (از کارافتادگی) و يا کاهش کيفيت، با ارسال انواع اخطار، مسئولان شبکه و يا مديران مربوطه را از موضوع با خبر می سازد.

اطلاعات بیشتر دموی آنلاین درخواست دانلودارسال اخطار به صورت بلادرنگ

زودتر از مشتریان و کاربران از وقوع اختلال در شبکه آگاه شوید!

کارشناسان و راهبران شبکه و دیتا سنتر باید زودتر از کاربران، مشتریان و مدیران ارشد سازمان از وقوع اختلال آگاه شوند و در کوتاه ترین زمان نسبت به رفع مشکل اقدام کنند. اما بدون به کارگیری نرم افزار مانیتورینگ، یقینا در بسیاری از مواقع تنها پس از دریافت شکایت کاربران از بروز اشکالات آگاهی خواهید یافت.

نرم افزار های پیشرفته مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر مانند بینا، در صورت ردیابی هرگونه اختلال و یا کاهش سطح کیفیت خدمات ، با ارسال انواع اخطار افراد مسئول را از موضوع با خبر خواهند ساخت. بینا دارای امکانات کاملی جهت ارسال اخطار می باشد که در ادامه به معرفی اجمالی آنها می پردازیم.

مزایای آگاهی بلادرنگ از مشکلات در مدیریت فناوری اطلاعات:

  • کاهش زمان فعال سازی سیستم های پشتیبان.
  • رفع مشکلات قبل از دریافت شکایت از سوی مشتریان کاربران.
  • کاهش زمان قطعی سیستم ها و ارتباطات.
  • امکان اطلاع رسانی به موقع به کاربران و مشتریان.

امکان ارسال اخطار به روش های مختلف:

سیستم مانیتورینگ بینا برای ارسال اخطار از روش های مختلفی پشتیبانی می کند:

*   پیامک (SMS):
    استفاده از SMS یکی از روش های کاربردی جهت آگاهی از اتفاقات است. تنظیمات ارسال پیامک در بینا به آسانی و بدون نیاز به ابزارهای جانبی صورت می پذیرد. در این روش شما خارج از محل کار نیز از اتفاقات شبکه آگاه خواهید شد.

*   پست الکترونیک (Email):
    اخطار های بینا در قالب ایمیل شامل اطلاعات کاملی در خصوص مشکل ایجاد شده و مقادیر جمع آوری شده است.

*   آژیر اخطار:
    یکی دیگر از روش های اخطار دهی بینا استفاده از دستگاه های آژیر صوتی و نوری است. این دستگاه ها که توسط شرکت دانا پرداز ارائه می گردد تحت شبکه بوده و در صورت بزور اختلال با پخش آژیر و علائم نوری افراد را از موضوع باخبر می سازد.

*  ابزار نمایشگر اخطار:
    بینا دارای یک ابزار نمایشگر اخطار است که شما می توانید آن را بر روی کامپیوتر های خود نصب کنید، این ابزار کوچک در صورت بروز اختلال در شبکه به صورت Popup در کنار ساعت سیستم باز شده و اطلاعات کاملی در خصوص مشکل ایجاد شده در اختیار شما قرار می دهد.

  • error-display1
  • نمایش اخطار در بینا

*  ثبت خطا در لاگ سیستم عامل:
   شما می توانید تعیین کنید که اطلاعات مربوط به اخطار ها در  لاگ سیستم عامل ثبت شود و با استفاده از Event Viewer به آن دسترسی پیدا کنید.

امکان تعریف شیفت کاری کارشناسان:

در بینا شما می توانید پروفایل های اخطار مختلفی تعریف کنید و در هر پروفایل ساعات کاری کارشناسان در طول ایام هفته و در طی شبانه روز را تعیین کنید، در این صورت افراد فقط در زمان های تعریف شده اخطار دریافت می کنند.

امکان تخصیص اخطار ها به افراد بر اساس مسئولیت:

در بینا شما می توانید تعیین کنید که اخطار مربوط به هر یک از مانیتورها به افراد مسئول مربوطه ارسال شود، برای مثال شما می توانید تعیین کنید که اخطار مربوط به تجهیزات شبکه به کارشناسان تیم شبکه و اخطار های مربوط به سرورها به کارشناسان تیم دیتا سنتر ارسال گردد، بنابراین هر یک از افراد فقط اخطارهایی را دریافت می کند که مسئولیت رسیدگی به آنها را دارد.

 

opportunity job