نرم افزار مدیریت Active Directory برنا

برنا یک نرم افزار پیشرفته جهت مدیریت و گزارش گیری ازActive Directory می باشد. این نرم افزار در سه حوزه مدیریت کاربران و کامپیوتر های دامین، گزارش گیری از اکتیو دایرکتوری و مانیتورینگ امنیت اکتیودایرکتوری، نیاز های مدیران فناوری اطلاعات و راهبران شبکه را پوشش می دهد. برنا تحت وب بوده و امکان مدیریت چندین دامین مختلف را به صورت متمرکز فراهم می سازد. وجود بیش از 40 گزارش متنوع و امکانات مدیریت گروهی کاربران ، استفاده از برنا را برای واحد IT سازمان جذاب و کاربردی می کند.

نرم افزار مدیریت Active Directory برنا

همه آنچه که باید در AD مدیریت کنید

"سرویس Active Directory به عنوان یک سرویس زیرساختی و پایه در هر شبکه ای شناخته می شود و عملکرد سایر سرویس ها به آن وابسته است، بروز هر گونه اختلال و یا نفوذ در این سیستم، عملکرد و امنیت کل سازمان را تحت تاثیر قرار خواهد داد، لذا استفاده از ابزاری همانند برنا برای ارتقاء سطح امنیت AD و کنترل دقیق تر کاربران و کامپیوتر ها برای مسئولان IT سازمان الزامی است."

 

 

 

 

 

ابزارهای پیش‌فرض و گرافیکی ویندوز فاقد ویژگی‌های لازم و ضروری برای مدیریت کاربران و همچنین گزارش‌گیری هستند. برای مثال یافتن حساب‌های کاربری که به دلیل اشتباه وارد کردن رمزعبور مسدود شده‌اند با ابزارهایی مانند Active Directory Users and Computers امری تقریبا غیرممکن است. در چنین مواردی اغلب نیاز به دانش کافی برای نوشتن اسکریپت به منظور رفع این نیاز است. نرم‌افزار مدیریت اکتیو دایرکتوری برنا نیاز به دانش و صرف زمان برای اسکریپت نویسی را به صورت مطمئن بر طرف کرده است.
opportunity job