articelbaner

همه آنچه برای ارائه خدماتی برتر به مشتریان خود نیاز دارید...

دانلود نسخه آزمایشی دانا ساپورت

دانا، نرم افزار مدیریت پشتیبانی، خدمات پس از فروش و تیکتینگ

فروش پایان کار نیست،برخورداری از یک راه کار نرم افزاری جامع برای حفظ ارتباط و ارائه خدمات پشتیبانی سطح بالا به مشتریان برای بقای هر کسب و کاری ضروری است.دانا یک نرم افزار خدمات پشتیبانی پیشرفته برای مدیریت امور پشتیبانی مشتریان و یا ارائه خدمات پس از فروش است که موجب کاهش هزینه ها و افزایش رضایت مشتریان می شود.

روش های ثبت تیکت را برای مشتریان خود تسهیل کنید

تماس تلفنی، ارسال ایمیل، ثبت تیکت در سامانه پشتیبانی آنلاین، استفاده از Mobile APP، ... مهم نیست مشتری کدام روش را برای ثبت تیکت بر می گزیند، به کمک دانا، کانال های ارتباطی دلخواه مشتریان را فراهم سازید.  • ثبت و مدیریت قرارداد های پشتیبانی و سرویس و نگه داری.
  • امکان تعیین دارایی ها (تجهیزات) تحت پوشش هر قرارداد.
  • امکان تعریف شرح خدمات هر یک از قراردادها.

مدیریت آسان مشتریان و قرارداد های پشتیبانی

دانا به شما کمک می کند، فهرستی کامل و به روز شده از مشتریان خود را در هر لحظه در اختیار داشته باشید و قرارداد های پشتیبانی و سرویس و نگه داری هر یک از مشتریان را به آسانی مدیریت کنید.

سامانه پشتیبانی آنلاین مشتریان

برای هر یک از مشتریان خود یک نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سامانه پشتیبانی آنلاین ایجاد نمایید. با ورود به این پورتال، مشتریان شما می‌توانند:

فهرستی از خدمات را مشاهده و خدمت مورد نظر خود را برای ثبت تیکت انتخاب کنند.

وضعیت تیکت های قبلی خود را مشاهده کرده و از روند انجام کار آگاهی یابند.

پاسخ سوالات فنی و غیرفنی خود را در پایگاه دانش نرم افزار جستجو کنند.

از اطلاعیه ها و اخبار شرکت و محصولات با خبر شوند.

سطح رضایت و انتقاد و پیشنهاد خود را در بخش نظرسنجی وارد کنند.

به کمک مکانیسم خودیاوری، قبل از ثبت تیکت خودشان مشکل را برطرف کنند.

danapardaz

از یک نرم افزار پشتیبانی و تیکتینگ چه انتظاری دارید؟

دریافت بازخورد از مشتریان با مکانیسم نظر سنجی

آیا مشتریان از خدمات شما رضایت دارند؟ چگونه از نظر ها و انتقادات مشتریان خود آگاه می شوید؟... نرم افزار پشتیبانی دانا ساپورت به شکلی آسان امکان ثبت امتیاز و نظر و انتقاد را برای مشتریان فراهم می سازد، و شما با دریافت این اطلاعات خواهید توانست در سریعترین زمان ممکن نقطه ضعف های موجود را بر طرف سازید.

معرفی خدمات به شکلی آسان مانند منوی رستوران!

این ویژگی دانا ساپورت که طبق استاندارد Service Catalog نامیده می شود، این امکان را فراهم می سازد تا خدمات قابل ارائه به مشتریان را به صورت گروه بندی شده و فهرست وار معرفی کنید. لذا مشتریان به جای صرف زمان زیاد برای تایپ کردن درخواست خود، به آسانی و با یک کلیک می توانند درخواست خود را ثبت کنند.

حفظ ارتباط با مشتریان در فواصل زمانی مشخص

آیا پس از پایان فرآیند فروش، تنها زمانی که مشتریان اشکال و یا درخواستی دارند از وضعیت ایشان مطلع می شوید؟ اگر اینطور است کسب و کار شما با تهدیدی جدی مواجه است. به کمک نرم افزار تیکتینگ دانا ساپورت می توانید برای مشتریان خود درخواست های بازدید دوره ای و یا تماس دوره ای به صورت زمان بندی شده تعریف کنید و از حفظ ارتباط با مهم ترین دارایی خود! اطمینان حاصل کنید.

کاهش تعداد تیکت ها به کمک مکانیسم خودیاوری ها

به کمک مکانیسم خودیاوری ها شما می توانید راه حل های احتمالی و نیز مطالب آموزشی مرتبط با هر نوع درخواست و یا اشکال را در نرم افزار پشتیبانی تعریف کنید، در این صورت هنگام ثبت تیکت جدید، راه حل های احتمالی به صورت چک لیست به کاربر نمایش داده می شود،به این روش کاربران می توانند بسیاری از مشکلات خود را رفع کنند و تعداد تیکت ها کاهش خواهد یافت.

زیر سیستم سرویس و نگه داری PM

زیر سیستم PM نرم افزار دانا ساپورت به شما کمک می کند تا عملیات سرویس و نگه داری تجهیزات و دستگاه های مشتریان را به صورت زمانبندی شده تعریف کنید و بر روند آن نظارت داشته باشید.

پایگاه دانش، تولید و نگه داری آسان مطالب آموزشی و مقالات فنی

با استفاده از زیر سیستم پایگاه دانش، محتوای آموزشی و فنی مورد نیاز مشتریان خود را به شکلی آسان در اختیارشان قرار دهید. کاربران با ورود به سامانه پشتیبانی آنلاین می توانند فهرستی از مطالب پایگاه دانش را مشاهده و با کلید واژه های مورد نظر خود به آسانی موضوع مورد نظر خود را جستجو کنند.

زیر سیستم انبار کالا و قطعات

زیر سیستم مدیریت انبار دانا ساپورت به صورت کاملا یکپارچه با سیستم تیکتینگ طراحی شده است و امکان مصرف قطعه و کالا برای هر یک از تیکت های ثبت شده مشتریان را فراهم می سازد.مدیریت انبار ها، گزارش های انبار، امکان مشاهده میزان مصرف قطعات و گزارش های ریالی از جمله امکانات کاربردی زیر سیستم انبار است.

انتشار سریع اخبار و اطلاعیه ها و معرفی محصولات جدید شرکت

به کمک زیر سیستم مدیریت اعلان ها، شما می توانید اخبار شرکت و محصولات خود را به آسانی انتشار دهید و از مشاهده آن توسط مشتریان خود اطمینان حاصل کنید.

مدیریت گردش کار

مکانیسم مدیریت گردش کار (WorkFlow Engine) به شما کمک می کند تا با تعریف قواعد کاری خود، انجام بسیاری از امور مدیریت درخواست های مشتریان را به صورت خودکار در بی آورید.

ارتقاء و کنترل سرعت ارائه خدمات با زیر سیستم SLA

زیر سیستم مدیریت توافق نامه های سطح خدمات (SLA) در دانا ساپورت، امکان تعریف فرصت زمانی قابل قبول برای رسیدگی به درخواست ها و اشکالات هر یک از مشتریان را فراهم می سازد. به این ترتیب کنترل و نظارت دقیقی بر ارائه خدمات به مشتریان در چارچوب زمانی توافق شده خواهید داشت.

چرخه کامل مدیریت تیکت های پشتیبانی

یک نرم افزار مدیریت پشتیبان مدرن و کامل، باید همه نیازهای شما را طبق استانداردهای مربوطه پوشش دهد.

ثبت فعالیت های انجام شده و هزینه ها

سفارش و مصرف قطعه و کالا روی تیکت

صدور رسید و صورتحساب برای مشتری

تخصیص خودکار درخواست به کارشناس

ثبت راه حل های فنی

تعامل و اطلاع رسانی به مشتریان (ایمیل، پیامک)

کنترل زمان انجام تیکت ها به کمک SLA

ثبت نظر و میزان رضایت مشتری روی هر تیکت

1 1

اطلاعاتی که به آن نیاز دارید در دسترس شماست

گزارش های دانا همه اطلاعاتی که برای تصمیم گیری و ارتقا سطح کیفیت خدمات به آن نیاز دارید را مهیا می سازد.

 - به عنوان یک مدیر: شما می توانید پاسخ همه سوالات خود در خصوص کیفیت خدمات، رضایت مشتریان، عملکرد کارشناسان، گردش قطعات و کالاهای مصرفی و اطلاعات مالی و هزینه ها را در دانا مشاهده کنید.

- گزارش های متنوع، فهرست نمودار تحلیل شده.

- امکان تعریف داشبوردهای مدیریتی برای مشاهده اطلاعات به صورت زنده.

درخواست های مشتریان خود را بلادرنگ و از همه جا مشاهده کنید.

- مشتریان شما با نصب نسخه موبایل دانا به آسانی می توانند درخواست های خود را ثبت کرده و یا از وضعیت درخواست های خود با خبر شوند.

- کارشناسان و تکنسین ها می توانند با استفاده از نسخه موبایل درخواست های مربوط به خود را مشاهده و وضعیت تیکت را تغییر دهند.

زمینه کاری شما چیست؟ احتمالا شما هم به دانا نیاز دارید.

تقریبا همه انواع کسب و کارها برای حفظ و تقویت ارتباط با مشتریان خود، باید از یک راه کار حرفه ای مانند دانا برخوردار باشند.

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co