articelbaner

همه آنچه برای ارائه خدماتی برتر به مشتریان خود نیاز دارید...

دانلود نسخه آزمایشی دانا ساپورت

زمینه کاری شما چیست؟ احتمالا شما هم به دانا نیاز دارید.

تقریبا همه انواع کسب و کارها برای حفظ و تقویت ارتباط با مشتریان خود، باید از یک راه کار حرفه ای مانند دانا برخوردار باشند.

 

 

دانشگاه ها و مراکز آموزشی

مدارس و خصوصاً دانشگاه‌ها از جمله متفاوت‌ترین و متنوع‌ترین محیط‌های خدمات سرویس محسوب می‌شوند. در این مراکز، سطح تخصص و سواد افراد بسیار متفاوت است و خدمات شما، هم افراد فنی و علمی و هم پرسنل نه چندان آشنا را ممکن است شامل شود. همچنین بخش‌های مختلفی از جمله کتابخانه، غذاخوری، منابع انسانی، خدمات IT، آموزش و غیره همگی نیاز به سرویس‌دهی دارند که گاهاً نیازمندی‌ها و چالش‌های متفاوتی دارند. در این محیط‌ها دانشجویان و افراد جوان‌تر تمایل بیشتری به استفاده از نرم‌افزارهای تلفن همراه برای ثبت درخواست‌های خود دارند، حال آنکه پرسنل و اساتید معمولاً از تلفن و یا ایمیل خود برای ثبت درخواست خود استفاده می‌کنند. نرم‌افزار دانا شما را در حل تمام چالش‌های موجود در این مراکز یاری خواهد کرد.

 

 

 

خدمات پس از فروش

نوع و کیفیت خدمات پس از فروش تاثیر بسزایی در رضایت مشتریان از سرویس و یا محصول شما دارد. شما نه تنها باید پاسخ‌گوی تماس‌های مشتریان خود باشید، بلکه همواره باید تماس خود را با مشتری حفظ کنید. این امر موجب افزایش مشتریان وفادار شما خواهد شد که از تاثیرگزارترین پارامترها در موفقیت محصول و سرویس شما خواهد بود. دانا فرایند پاسخگویی به مشتریان را به حداقل رسانده و فرایند مربوطه را منظم و یکپارچه می‌کند. همچنین اعلان‌ها به شما کمک می‌کند تا همواره با مشتریان خود در ارتباط باشید.

 

 

 

مراکز دولتی

بسیاری از سازمان‌های بزرگ دولتی، نیاز به ارائه‌ی خدمات به پرسنل سازمان یا شهروندان دارند. دانا نه تنها فرایند رسیدگی به درخواست‌ها را تسریع می‌بخشد، بلکه فرایند ارائه‌ی خدمات را نیز بسیار شفاف و کمی می‌سازد که در نتیجه‌ی آن امکان سیاست‌گزاری و تعریف چشم‌انداز را میسر می‌سازد. همچنین امکان تعریف مکانیزم خودیاوری باعث کاهش چشم‌گیر حجم درخواست‌ها شده و باعث ارتقاء سطح خدمات به پرسنل و شهروندان می‌شود.

 

 

 

خرده فروشی ها و فروشگاه های بزرگ

پیشرفت روزافزون تکنولوژی موجب شده است تا راهکارهای مبتنی بر IT در تمام وجه‌های زندگی مدرن امروزی نمایان گردد. از خرده فروشی‌های کوچک تا فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ همگی به تدریج وارد عرصه‌ی فناوری اطلاعات شده‌اند و می‌شوند. صرف نظر از اینکه اساساً محبوب‌ترین فروشگاه‌ها در چند سال اخبر فروشگاه‌های اینترنتی بوده‌اند، فروشگاه‌‌ها و خرده‌فروشی‌ها نیز شروع به ارائه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات کرده‌اند. تصور کنید که درخواست‌های مربوط به مشتریان خود را از طریق نرم‌افزار فروشگاهتان ثبت و برای آنها ارسال کنید. تصور کنید که بتوانید محصولات جدید عرضه شده در فروشگاه‌ خود را بدون نیاز به حضور مشتریان و در سریع‌ترین زمان ممکن به آنها اعلام کنید. اگر به دنبال ارائه‌ی خدمات و سرویس به‌روز و پیشرفته هستید، دانا شما را یاری خواهد کرد.

 

 

 

کارخانجات و مراکز تولیدی

جهانی‌شدن به طور کامل صنعت تولید را دست خوش تغییر کرده است. پدیدار شدن بازارهای جدید، گزینه‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر و مقرون به صرفه‌تر از یک سو و تغییر رویکرد مشتریان و عرضه‌کنندگان از سوی دیگر منجر به ایجاد انتظار بالا از خدمات مشتریان شده است. امروزه، در شرایطی که دیگر روابط تجاری محدود به مناطق جغرافیایی خاصی نیست، استفاده از ایمیل و اینترنت برای ثبت درخواست و تعامل به تولید کنندگان بسیار متداول شده است. از این رو رسیدگی به درخواست‌ها و ارتقاء سطح خدمات به مشتریان به کمک راه‌کارهای مدرن و مبتنی به فناوری اطلاعات امری ضروری است. در این راستا، دانا خدمات شما را به بهترین نحو ارتقاء خواهد داد.

 

 

 

رسانه

رسانه‌های امروزی با انبوهی از ایمیل‌های متفاوت روبه‌رو هستند که روند رسیدگی به آنها متفاوت بوده و هر کدام را بخش خاصی باید پاسخگو باشد. نرم افزار دانا به شما کمک می‌کند تا ایمیل‌های ورودی خود را دسته‌بندی و بر اساس نوع آن به گروه یا فرد خاصی تخصیص دهید.

 

 

مراکز مشاوره

با افزایش رقابت و توسعه‌ی مراکز مشاوره، سرعت بالای پاسخ‌گویی و رسیدگی به درخواست‌های مشتریان بزرگترین عامل در موفقیت مراکز مشاوره به حساب می‌آید. بر کسی پوشیده نیست که حتی یک اشتباه کوچک، یا اندک تاخیر در تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری در زمان‌های حساس می‌تواند سرنوشت یک تجارت را به کل دست‌خوش تغییر کند. از این رو، مدرنیزه کردن و تسریع خدماتی مانند مشاوره تنها راه بقای این مراکز و همچنین مششتریان آنها می‌باشد. در این راستا، دانا بیشترین کمک را می‌تواند به شما بکند.

 

 

 

 

مراکز درمانی

حقیقتاً، هیچ مرکز یا صنعتی، بیش از مراکز درمانی برای نجات جان و بهبود سلامت افراد به تکنولوژی وابسته نیست. از بیمارستان‌های بزرگ و تخصصی گرفته تا درمانگاه‌ها و مطب‌های کوچک، همگی با چالش‌های زیاد و گاهاً سرنوشت‌سازی برای ارائه خدمات به بیماران مواجه هستند. شما با دانا می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از درخواست‌ها و سوالات بیماران خود مطلع شوید و در اسرع وقت به آنها پاسخ دهید. دانا به شما امکان تعریف فرایند گردش‌کار و تعریف فرم‌های اختصاصی را می‌دهد تا فرایند رسیدگی به درخواست‌ها، خصوصاً در مراکز درمانی بسیار بزرگ، سریع‌تر و شفاف‌تر گردد.

 

 

 

ارائه دهندگان خدمات IT

بسیاری از خدمات‌دهندگان حوزه‌ی IT به طور مستمر مشغول به پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان خود هستند. از آنجایی که سرویس‌های مربوط به فناوری اطلاعات در هر صنعتی از شرکت‌های کوچک گرفته تا سازمان‌های بزرگ نقش حیاتی در بقای آنها دارند، کوچکترین تاخیری در ارائه‌ی سرویس و پاسخ‌گویی به آنها تحمل‌پذیر نیست. از این رو استفاده از راه‌کاری مدون و به‌روز به منظور تسهیل پاسخ‌گویی به مشتریان امری انکارناپذیر است. امکاناتی مانند واسط کاربری کاربرپسند، اتوماسیون فرانیدها، مکانیزم‌های خودیاوری، کاتالوگ خدمات و ... همگی تاثیر چشم‌گیری در افزایش کیفیت ارائه‌دهندگان خدمات فناوری اطلاعات دارد.

 

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co