articelbaner

همه آنچه برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات نیاز دارید
راه کار قدرتمند مبتنی بر ITIL

دموی آنلاین دانلود

یکپارچگی با سایر سیستم های فناوری اطلاعات

یکپارچگی  نرم افزار دانا با سایر سیستم های فناوری اطلاعات موجب  ارتقاء قابلیت ها و تسهیل مدیریت و کاربری نرم افزار می گردد.

 

یکپارچگی با اکتیو دایرکتوری (Active Directory Integration)

یکپارچگی دانا با Active Directory موجب تسهیل ورود کابران به نرم افزار می شود و دیگر نیاز به ایجاد اکانت مجزا برای هر کاربر نخواهید بود. به این ترتیب عملیات تصدیق هویت کاربران (Authentication) از طریق اکتیو دایرکتوری صورت می گیرد و کاربران می توانند با نام کاربری و رمز عبور دامین وارد نرم افزار شوند. از جمله امکانات و مزیت های یکپارچگی دانا با Active Directory می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • امکان Import کاربران از OU های دلخواه در نرم افزار دانا.
  • کاربران در صفحه ورود به پورتال دانا می توانند نام کاربری و نام دامین را مشخص کنند، این امکان در محیط هایی که بیش از یک دامین وجود دارد الزامی است.
  • امکان  تصدیق هویت و ورود به نرم افزار دانا با یکی از دو روش دلخواه DANA Authentication   و یا AD Authentication ، به این صورت که کاربران در صفحه ورود به نرم افزار می توانند روش تصدیق هویت خود را انتخاب کنند.
  • امکان ایجاد کاربر در نرم افزار دانا به صورت خودکار و بدون نیاز به import , در صورتی که تصدیق هویت در دامین انجام شود.
  • به روز رسانی اطلاعات کاربر مانند شماره تماس، آدرس، تلفن و .. از داده های موجود در Active Directory.

یکپارچگی با ایمیل (Email Integration)

در نرم افزار help desk دانا شما می توانید تنظیمات لازم جهت دسترسی به سرویس ایمیل را انجام دهید، فعال سازی یکپارچگی با ایمیل موجب ارتقاء قابلیت های کاربردی نرم افزار می شود، برای مثال دانا می تواند همه ایمیل های ورودی را در زمانبندی تعیین شده دریافت و پردازش کند و به صورت خودکار آنها را به درخواست تبدیل کند. همچنین کاربران و کارشناسان در فرم درخواست می توانند به یکدیگر ایمیل ارسال کنند.

 

یکپارچگی با پیامک (SMS Integration)

با انجام تنظیمات ساده ای در نرم افزار، می توانید از قابلیت های پیام کوتاه در مدیریت امور درخواست ها استفاده کنید، برای مثال دانا طبق تنظیمات آگاه سازی خودکار می تواند با ارسال SMS به کاربران و کارشناسان، ایشان را در جریان ثبت و مراحل انجام درخواست ها قرار دهد. همچنین کارشناسان می توانند از طریق فرم درخواست موضوعات مورد نیاز را به اطلاع سایرین برسانند.

 

 

دموی آنلاین

دانلود نسخه آموزشی

گالری تصاویر

سوالات متداول

ویدئو گالری

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co