قیمت محصول

نرم افزار جامع مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا متناسب با نیاز مشتریان در قالب یک بسته نرم افزاری با امکانات زیر قابل ارائه می باشد:

 

امکان

توضیحات

 Help Desk

(مدیریت درخواست ها)

زیر سیستم Help Desk دانا با توجه به استاندارد ITIL و بکارگیری بهترین روش ها، شما را در پیاده سازی فرآیند های صحیح در جهت رسیدگی به موقع و با کیفیت به درخواست ها و رویداد ها یاری می رساند و مدیران واحد فناوری اطلاعات در سازمانها به آسانی می توانند وضعیت درخواست ها و رویداد ها را مشاهده کرده و از ارائه خدمات سطح بالا به کاربران و مشتریان اطمینان حاصل کنند.

Asset Management

 (مدیریت دارایی ها)

 

این زیر سیستم فهرستی کامل  از همه تجهیزات سخت افزاری، کامپیوترها و سرورهای  شبکه را در اختیار شما قرار خواهد داد. زیر سیستم مدیریت دارایی ها با زیر سیستم Help Desk نرم افزار یکپارچه می باشد، لذا به آسانی با کلیک روی نام هر دارایی سوابق درخواست ها و مشکلات ثبت شده آن دارایی قابل مشاهده خواهد بود. همچنین می تواند به صورت خودکار شبکه را پویش کند و مشخصات تجهیزات موجود را شناسایی کند.

 پایگاه دانش

با استفاده از این زیر سیستم، واحد IT و یا واحد پشتیبانی سازمان می تواند همه اطلاعات مهم و مورد نیاز خود را به صورت متمرکز  نگه داری کند. قابلیت طبقه بندی و جستجوی سریع مطالب و نیز ارائه دسترسی به کاربران موجب کارایی بالای این سیستم شده است.

 مدیریت قراردادها

در این زیرسیستم امکان تعریف همه قراردادهای پشتیبانی و با تعمیر نگهداری وجود دارد. شما با استفاده از این زیرسیستم میتوانید از سررسید قراردادها و سطح خدمات توافق شده آگاهی کامل را داشته باشید.

SLA 

(توافق نامه سطح خدمات)

Help Desk دانا در صورتی که زمان انجام یک درخواست به زمان مجاز تعیین شده در SLA نزدیک شود با ارسال اخطار شما را از موضوع با خبر خواهد ساخت. علاوه بر آن با تغییر رنگ درخواست و نمایش در پنل های مربوطه این درخواست ها را متمایز می سازد.

اعلان ها

با استفاده از این زیرسیستم می توانید اطلاعیه ها و اخبار مورد نظر خود را در قالب اعلان در سیستم وارد کنید تا کاربران پس از ورود به سیستم به صورت popup آنها را مشاهده کنند.

 ارتباط با نرم افزارهای مانیتورینگ شبکه

نرم افزارهای مانیتورینگ می توانند به صورت خودکار، رویدادها را در Help Desk دانا ثبت کنند.بنابراین شما خواهید توانست چرخه کامل مدیریت Incident ها را پیگیری و مدیریت نمایید.

 مدیریت گردش کار

با استفاده از این مکانیسم، نرم افزار می تواند بسیاری از مراحل رسیدگی به درخواست ها و رویداد ها را به صورت اتوماتیک و طبق تعاریف شما انجام دهد که این موضوع موجب افزایش دقت و سرعت و صرفه جویی در زمان کارشناسان می گردد. شما می توانید برای بسیاری از روال های خود، قواعد گردش کار تعریف کنید.

زیر سیستم مدیریت انبار دانا

منطبق با نیاز واحد فناوری اطلاعات سازمان ها و کاملا یکپارچه با زیر سیستم Help Desk دانا طراحی شده است. این زیر سیستم امکان مدیریت و مصرف کالا و قطعات را بر روی درخواست های ثبت شده فراهم می سازد

 

فرم درخواست قیمت

لطفا برای دریافت قیمت نرم افزار فرم زیر را تکمیل نمایید، کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت کاری قیمت مربوطه را برای شما ارسال خواهند کرد.

 

نام و نام خانوادگی: (*)
لطفا نام خود را به طور کامل درج نمائید.
سمت: (*)
لطفا سمت خود را درج نمائید.
شماره تماس: (*)
لطفا شماره تماس خود (داخلی-12345678) را درج نمائید.
تعداد کاربران: (*)
تعداد کاربران خود را با عدد وارد کنید
تعداد دارائی ها: (*)
تعداد دارائی های خود را با عدد وارد کنید(مثال:33)

نام سازمان / شرکت: (*)
لطفا نام سازمان خود را درج نمائید.
آدرس ایمیل سازمانی: (*)
لطفاایمیل سازمانی خود را درج نمائید.
شهر:
تعداد کارشناسان: (*)
لطفا تعداد کارشناسان خود را با عدد وارد کنید
نحوه آشنائی با ما:
Invalid Input

  تغییر عکس
Invalid Input

ayande.jpgdarya-navardi.jpgeghtesad-novin.jpgfolad-khozestan.jpggoldiran.jpggorgan.jpgirna.jpgmarkazi.jpgmaskan.jpgnosazi.jpgpasargad.jpgpetroshimi.jpgrefah.jpgrightel.jpgsarmayeh.jpgsepah.jpgshoraye-ali.jpgtejarat.jpg
opportunity job