یکپارچه سازی درخواست help desk دانا

شرکت دانا پردا

  
  
  

نرم افزار help desk دانانرم افزار help desk دانـا یک راهکار جامع برای مدیریت و اتوماسیون فرآیندها و امور جاری واحد فناوری اطلاعات در سازمان ها می باشد. این سیستم مبتنی بر استاندارد ITIL بوده و امکانات مورد نیاز مدیران و کارشناسان IT را جهت ارتقاء کیفیت خدمات و افزایش بهره وری فراهم می سازد. دانا دارای زیر سیستم های متعددی مانند زیر سیستم Help Desk و پایگاه دانش (Knowledge Base) برای پوشش نیاز های ضروری واحد فناوری اطلاعات است.

در خواست قیمتیکپارچه سازی کانال های دریافت درخواست

شاید شما هم با این مشکل روبرو شده باشید که کاربران و مشتریان به روش های مختلف و غیر یکپارچه درخواست های خود را به شما اعلام کنند، برای مثال بسیاری از کاربران با تماس تلفنی درخواست های خود را اعلام می کنند،برخی دیگر شاید عادت به ارسال ایمیل داشته باشند، و بعضی ها، ارسال یک نامه رسمی که به تایید مدیر واحد رسیده باشد را مستند تر می دانند! بدیهی است این موضوع موجب سردرگمی شما شده و موجب کاهش کیفیت و سرعت رسیدگی به درخواست ها می شود.

  • Integration1

زیر سیستم Help Desk دانا ، موجب یکپارچگی کانال های دریافت درخواست از مشتریان و کاربران می گردد، و در نتیجه صرفنظر از روش اعلام درخواست، مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات می توانند همه درخواست ها به صورت متمرکز مشاهده کنند.

ثبت درخواست در پورتال کاربران

ایده ال ترین روش برای ثبت درخواست این است که کاربران و مشتریان وارد پورتال کاربران شده و درخواست های خود را ثبت کنند. در این روش کاربران می توانند به آسانی مشکلات و یا درخواست های خود را ثبت و نیز اطلاعات تکمیلی مانند فایل های ضمیمه به درخواست خود اضافه کنند.

ارسال ایمیل (تبدیل خودکار ایمیل به درخواست)

نرم افزار دانا دارای مکانیسم هوشمندی برای تبدیل ایمیل های دریافتی به درخواست می باشد، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک اکانت ایمیل برای بخش پشتیبانی در نظر گرفته و به کاربران و مشتریان خود اعلام کنید ،پس از آن طبق تنظیمات مدیر سیستم ، ایمیل های ارسال شده به آدرس مذکور در فواصل زمانی کوتاه و به طور خودکار پردازش شده و تبدیل به درخواست می گردد.

ارسال پیامک

در برخی از موارد شاید در نظر داشته باشید تا کاربران شما بتوانند به روش ارسال SMS درخواست ها و مشکلات خود را به شما اعلام کنند، در این صورت نیز زیر سیستم Help Desk دانا امکان مشاهده پیامک های ارسالی را مهیا می سازد

تماس تلفنی

در ساده ترین روش، کارشناسان فناوری اطلاعات می توانند درخواست ها و مشکلات اعلام شده از طرف کاربران را از جانب ایشان در سیستم Help Desk دانا ثبت کنند در این صورت ثبت کننده درخواست (کارشناس) با  کاربر درخواست کننده متفاوت خواهد بود.

نرم افزار مانیتورینگ (یکپارچگی با نرم افزار مانیتورینگ بینا)

یکپارچگی نرم افزار جامع مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا با زیر سیستم  Help Desk دانا موجب می شود تا در صورت ردیابی اختلال در شبکه، رویداد های مربوطه  (Incidents) به طور خودکار در سیستم ثبت گردد و لذا مدیران فناوری اطلاعات طبق توصیه های ITIL خواهند توانست چرخه رسیدگی به رویداد ها را به طور کامل مدیریت و نظارت کنند.

دموی آنلاین

دانلود نسخه آموزشی

گالری تصاویر

سوالات متداول

ویدئو گالری

opportunity job