پورتال کاربران

 

به طور معمول بخش قابل توجهی از تماس های کاربران با واحد فناوری اطلاعات سازمان، به دو موضوع پیگیری وضعیت درخواست های قبلی و نیز پرسیدن سوالاتی متداول اختصاص دارد، و این موارد زمان زیادی از وقت کارشناسان واحد IT را اشغال می کند، لذا به کارگیری نرم افزار های مدیریت خدمات مانند زیر سیستم Help Desk دانا، می تواند بخش قابل توجهی از تماس ها با بخش پشتیبانی یا واحد فناوری اطلاعات را کاهش دهد.

فهرست

امکانات موجود در پورتال کاربران دانا، کمک شایانی به ارتقاء سطح خدمات و مدیریت رسیدگی به درخواست ها و رویداد ها می کند، در زیر به برخی از این امکانات اشاره می شود:

 

ثبت درخواست ها و مشکلات

کاربران و مشتریان با ورود به پورتال می توانند به آسانی درخواست ها و مشکلات خود را ثبت کنند. با استفاده از مکانیسمی با عنوان مدیریت الگوی درخواست ها شما می توانید فرم ثبت درخواست را طبق نیاز خود طراحی کنید تا کاربران فقط داده های مورد نظر شما را وارد کنند.

 

  • requestform 2
  • requestform

 

مشاهده وضعیت درخواست های قبلی

امکان مشاهده و پیگیری وضعیت درخواست ها در پورتال دانا، حجم قابل توجهی از تماس های پیگیری کاربران و مشتریان را کاهش می دهد، در پورتال دانا هر کاربر می تواند در قالب پنل های آماری در داشبورد و یا گزارش ها، آخرین وضعیت درخواست های خود را مشاهده کند و یادداشت ها و نتایج ثبت شده توسط کارشناسان واحد فناوری اطلاعات را مشاهده کند. شما می توانید سطح دسترسی هر کاربر را برای مشاهده درخواست ها تعیین کنید، برای مثال مدیر یک واحد می تواند درخواست های همه پرسنل واحد خود را ببیند ولی هر کاربر فقط می تواند درخواست هایی که خود ثبت کرده است را ببیند.

 

  • dashboard
  • داشبورد در دانا
  • request-list

 

مشاهده مطالب آموزشی پایگاه داده

به طور معمول 70 درصد تماس های کاربران و مشتریان با واحد فناوری اطلاعات در خصوص سوالات و مشکلات متداولی صورت می پذیرد که در بسیاری از مواقع چنانچه مرجع آموزشی مناسبی وجود داشته باشد، کاربر می تواند مشکل را خودش مرتفع سازد و نیازی به دخالت کارشناسان نخواهد بود.

با استفاده از زیر سیستم پایگاه دانش دانا، (DANA Knowledge Base) شما می توانید مطالب آموزشی و نکات فنی مورد نیاز را در سیستم دانا ثبت کنید، بنابراین کاربران هنگام ورود به پورتال می توانند این مطالب را مشاهده و مطالعه کنند و راه حل های احتمالی برای درخواست و یا مشکل خود را در آن جستجو کنند. سازمان دهی صحیح مطالب در پایگاه دانش  به کاهش تعداد ثبت درخواست ها کمک می کند.

 

  • khowledgebase-list

 

مشاهده اطلاعیه ها و اعلان ها

نرم افزار دانا دارای امکاناتی جهت انتشار اطلاعیه ها و اخبار است که با استفاده از آن واحد پشتیبانی یا واحد فناوری اطلاعات می تواند اعلان ها و اخبار مربوطه را به اطلاع کابران و مشتریان برساند. اعلان های ثبت شده، هنگام ورود کاربران و مشتریان به پورتال دانا به صورت popup به اطلاع آنها رسانده خواهد شد.

  • popup

 

دموی آنلاین

دانلود نسخه آموزشی

گالری تصاویر

سوالات متداول

ویدئو گالری

ayande.jpgdarya-navardi.jpgeghtesad-novin.jpgfolad-khozestan.jpggoldiran.jpggorgan.jpgirna.jpgmarkazi.jpgmaskan.jpgnosazi.jpgpasargad.jpgpetroshimi.jpgrefah.jpgrightel.jpgsarmayeh.jpgsepah.jpgshoraye-ali.jpgtejarat.jpg
opportunity job