نحوه افزایش سرعت در SQL با استفاده از ایجاد index در SQL از طریق Tune Up

شرکت دانا پردا

  
  
  

دموی آنلاین

دانلود نسخه آموزشی

گالری تصاویر

سوالات متداول

ویدئو گالری

نظرات مشتریان

نرم افزار مانیتورینگ شبکه ودیتا سنتر بیناسيستم مانيتورينگ بينا نرم افزاری پيشرفته براي مانيتورينگ شبکه و دیتاسنتر می باشد. سيستم مانيتورينگ بينا کليه اجزاء موجود بر روي شبکه شامل سرورها، سرويس ها، پايگاه های داده، پهنای باند، شرايط محيطی مانند درجه، دما و رطوبت، نرم افزارها و تجهيزات شبکه ای را به صورت 24 ساعته نظارت می کند و در صورت رديابی هرگونه اختلال (از کارافتادگی) و يا کاهش کيفيت، با ارسال انواع اخطار، مسئولان شبکه و يا مديران مربوطه را از موضوع با خبر می سازد.

اطلاعات بیشتر دموی آنلاین درخواست دانلودنحوه افزایش سرعت در SQL با استفاده از ایجاد index در SQL از طریق Tune Up

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 ابتدا به منوی Tools و قسمت SQL Server Profiler می رویم.

 1

 

سپس در منوی بعدی پس از وارد نمودن پسورد، در قسمت Trace Name نام پروژه خود را وارد نموده و در قسمت Use the Template متد و روش Trace را انتخاب می نمائیم که برای افزایش سرعت بهتر است از روش Tuning استفاده نمائیم.

 2

در بخش Save to file نام و مسیر فایل مورد نظر خود را انتخاب کرده و حجم فایل را در بخش Set maximum file size انتخاب نموده در صورتی که تیک Enable file rollover را بزنیم، پس از اتمام حجم فایلی که انتخاب کرده ایم فایل جدیدی ایجاد می گردد و ادامه Tracing درون فایل جدید ذخیره می گردد. سپس بر روی Run کلیک کرده و Trace آغاز می شود. به موازات اجرای Tracing با نرم افزار بینا کار کنید و در تمامی منوها بروید. منوهایی که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند را چندین بار باز نموده و با آنها کار کنید و گزارش بگیرید. سعی کنید گزارشات بصورت ساعتی و دقیقه ای انجام گردد.

 2

بر روی Stop کلیک کرده تا عملیات به اتمام برسد.
سپس به صفحه اصلی SQL رفته و در منوی Tools قسمت Data Engine tuning Adviser را انتخاب می نمائیم.

4

پس از ورود به این صفحه فایل مورد نظر خود را انتخاب کرده و دیتابیس خود را نیز انتخاب می نمائیم. سپس بر روی Start Analysis کلیک می نمائیم. در صورتی که تغییری از طرف SQL پیشنهاد داده شود. فایل را ذخیره کرده و بصورت یک Query اجرا می نمائیم.

خواندن 1151 دفعه

 

opportunity job