اخبار داناپرداز

نمايشگاه الکامپ اردبيل، شهريور امسال در محل نمايشگاه‌هاي بين المللي اردبيل برگزار شد.

 

نمايشگاه پدافند غيرعامل، مرداد ماه با حضور شرکت‌هاي برتر حوزه‌ي امنيت کشور در محل  سازمان پدافند غيرعامل تشکيل شد.

 

چهارشنبه, 07 مهر 1395 ساعت 09:37

فصلنامه تابستان 95

آخرین اخبار شرکت و محصولات ما را در فصل نامه تابستان 95 مطالعه فرمایید ...

 اولین نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات صنعت آب و برق در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضور شرکت های برتر حوزه فناوری اطلاعات  برگزار شد .

 

دوشنبه, 04 مرداد 1395 ساعت 15:47

فصلنامه بهار 95

آخرین اخبار شرکت و محصولات ما را در فصل نامه بهار 95 مطالعه فرمایید ...

از حضور گرمتان در غرفه شرکت دانا پرداز در نمایشگاه بین المللی الکامپ 94 سپاسگزاریم.

گالری تصاویر نمایشگاه الکامپ بیست و یکم

بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ در روز دو شنبه 23 آذرماه 1394 افتتاح گردیده است، این نمایشگاه تا 26 ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ادامه خواهد یافت. شرکت داناپرداز از علاقمندان به بازدید دعوت می کند تا از غرفه شرکت داناپرداز در سالن 40 طبقه دوم، شماره 504 دیدن فرمایند.

شنبه, 09 آبان 1394 ساعت 11:13

راه اندازی نسخه اندروید دانا

با توجه به پیشنهاد بسیاری از مشتریان نسخه اندروید نرم افزار دانا آماده شد . در apk اندروید دانا کارشناس می تواند کلیه فرآیندهای مربوط به یک درخواست شامل مشاهده ، ویرایش ، تخصیص ، درج فعالیت ، درج راه حل ، درج یادداشت و ... را انجام دهد.

صفحه1 از4
 • سمینار معرفی راه کار جامع مدیریت IT آرکا

  سمینار معرفی راه کار جامع نرم افزاری مدیریت IT آرکا، به صورت رایگان و هر دو هفته یکبار در محل شرکت دانا پرداز برگزار می گردد. در این سمینار که به مدت 4 ساعت و با پذیرایی صبحانه برگزار می شود، نیاز های اساسی واحد فناوری اطلاعات در سازمان مرور شده و راه کار های مرتبط در نرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا، نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا و همچنین نرم افزار مدیریت اکتیو دایرکتوری برنا معرفی می گردد.

   

  نام و نام خانوادگی (*)
  شرکت / سازمان (*)
  شماره تماس (*)
  ایمیل (*)
  {date:body}

ayande.jpgdarya-navardi.jpgeghtesad-novin.jpgfolad-khozestan.jpggoldiran.jpggorgan.jpgirna.jpgmarkazi.jpgmaskan.jpgnosazi.jpgpasargad.jpgpetroshimi.jpgrefah.jpgrightel.jpgsarmayeh.jpgsepah.jpgshoraye-ali.jpgtejarat.jpg
opportunity job