سمینار بزرگ ITIL

طرح سناریوهای کاربردی و مطرح در حوزه ITILسوم بهمن

مفاهیم کلیدی، تعاریف و اهداف ITILهتل انقلاب

توضیحات تکمیلی و لینک ثبت نام

جستجو در منابع سایت

یادداشتها دربینا چه کمکی می کنند؟

این مورد را ارزیابی کنید
(1 vote)

یکی از نیازهای اساسی هر مدیری در سازمان، مشاهده پیگیری‌های کاربران و عملیاتی است که هر کاربر برای رفع مشکلات مانیتورها انجام داده است. در سند جاری به بررسی بیشتر این موضوع می‌پردازیم.

                

                  دریافت فایل
                

شما به عنوان مدیر سیستم نرم افزار بینا بررسی و مانیتورینگ هر گروه از مانیتورها را ممکن است به شخص خاصی اختصاص داده باشید. یکی از نیازهای اساسی هر مدیری در سازمان مشاهده پیگیری های کاربران و عملیاتی می باشد که هر کاربر برای رفع مشکلات مانیتورها انجام داده است. هم چنین ممکن است یکی از مانیتورها دچار مشکل شده و شما را ه حلی برای رفع آن یافته اید, آیا تابه حال این نیاز را حس کرده اید که ای کاش پایگاه دانشی داشتید و می توانستید راه حل های خود را در آن ذخیره نمائید تا در صورت مواجه با مشکل مشابه سریعتر مشکل را برطرف نمائید.

تیم تولید نرم افزار بینا قسمتی را تحت عنوان یادداشت ها در نرم افزار طراحی کرده اند تا شما اقدامات مرتبط با هر مانیتور را در آن جا یادداشت کنید. از یادداشت ها گزارش بگیرید. برای خود با توجه به موضوعات مختلف گزارش بگیرید و در واقع در نرم افزار مانیتورینگ خود قسمتی برای ثبت پیگیری ها داشته باشید . 

یکی از ویژگی های این صفحه  الصاق هر گونه فایلی به یادداشت ها می باشد و شما می توانید به یادداشت های خود هرگونه فایلی الصاق نمائید. 

 

Borna AD manager

 

خواندن 4669 دفعه
Submit to FacebookSubmit to LinkedIn
opportunity job

Please enter a valid email address,for download ./ لطفاً جهت دانلود فایل، ایمیل خود را وارد نمایید:

×