جستجو در منابع سایت

به صورت خودکار از ثبت و تغییر درخواست ها آگاه شویم

این مورد را ارزیابی کنید
(1 vote)

نرم‌افزار دانا از روش‌های مختلفی برای ارسال پیغام جهت آگاه سازی خودکار و بلادرنگ افراد از وضعیت درخواست‌ها استفاده می‌کند؛ در این سند با این روش‌ها آشنا خواهید شد.

                

                  دریافت فایل
                

 

یکی از فعالیت های اصلی نرم افزار Help Desk دانا در امور رسیدگی به درخواست ها، اطلاع رسانی ثبت و تغییر وضعیت درخواست ها به کاربران و کارشناسان است. لذا دارای امکانات ویژه ای جهت ارسال پیغام های آگاه سازی (Notification Message) است که موجب می شود همه افراد مربوطه به صورت خودکار و بلادرنگ در جریان ثبت و تغییر وضعیت درخواست ها قرار گیرند. نرم افزار دانا از روش های مختلفی برای ارسال پیغام پشتیبانی می کند، مانند ارسال ایمیل، ارسال پیامک (SMS) و نیز ارسال پیغام بر روی دسکتاپ کامپیوتر ها به صورت Popup، لذا کاربران و کارشناسان می توانند به شکل دلخواه از وضعیت درخواست ها آگاهی یابند. شما همچنین می توانید تعیین کنید که پیغام های آگاه سازی تحت چه شرایطی ارسال شوند، برای این منظور از منوی "راهبری" گزینه ی "اطلاعات پایه درخواست" را انتخاب نموده، سپس وارد صفحه ی آگاه سازی خودکار شوید. صفحه ای همانند تصویر زیر باز خواهد شد:

قواعد آگاه سازی خودکار

 

Borna AD manager

 

در ادامه مثال هایی از نحوه ی ارسال پیغام آورده شده است:

 آگاه سازی کاربر وقتی درخواست او در سیستم ثبت می شود: وقتی درخواست کاربر در نرم افزار Help Desk دانا ثبت می شود صرف نظر از روش ثبت (پورتال، ایمیل)، مکانیسم آگاه سازی می تواند به صورت خودکار با ارسال پیغام به کاربر، او را از ثبت درخواست و شماره درخواست مربوطه مطلع سازد.

 آگاه سازی کارشناس وقتی درخواست جدیدی به او تخصیص داده می شود: اگر درخواست جدیدی به یک کارشناس تخصیص داده شود، دانا می تواند به صورت بلادرنگ با ارسال پیغام به کارشناس او را از موضوع با خبر سازد.

 آگاه سازی کاربر وقتی درخواست او انجام می شود: وقتی وضعیت درخواست کاربر "انجام شده" می شود، دانا با ارسال پیغامی موضوع را به کاربر اطلاع رسانی می کند.

خواندن 4876 دفعه
Submit to FacebookSubmit to LinkedIn
opportunity job

Please enter a valid email address,for download ./ لطفاً جهت دانلود فایل، ایمیل خود را وارد نمایید:

×