ثبت درخواست در نرم افزار help desk دانا از طریق ایمیل

نحوه ثبت درخواست در نرم افزار help desk دانا از طریق ایمیل

 

برای اینکه بتوان از طریق ایمیل یک درخواست در سیستم ثبت کرد، تنظیماتی وجود دارد که باید از پیش انجام شده باشند:

  • از منوی راهبری گزینه ی "تنظیمات سیستم" را انتخاب نموده و وارد "تنظیمات ایمیل" شوید. آدرس ایمیلی که برای این منظور در نظر گرفته اید، در تنظیمات ارسال و دریافت وارد کنید، با کلیک روی گزینه ی تست از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل کرده و ذخیره نمایید.

تنظیمات ایمیل

      • از منوی راهبری گزینه ی "اطلاعات پایه درخواست" را انتخاب نموده  وارد صفحه ی "قواعد درخواست" شوید. تیک چک باکس "ایجاد درخواست به صورت خودکار برای ایمیل های ورودی" را فعال نمایید.

قواعد درخواست

      • ایمیل های دریافت شده از طریق نرم افزار، فقط در صورتی درخواست ثبت می نمایند، که آدرس ایمیل آنها در سیستم به عنوان آدرس ایمیل کاربر ثبت شده باشد. لذا هنگام ثبت کاربر جدید، آدرس ایمیل وی را وارد نمایید، تا زمانی که کاربر یک ایمیل به support@Company.com ارسال کرد، به طور خودکار، یک درخواست در سیستم دانا ثبت گردد.

مثال

برای کاربر داناپرداز آدرس ایمیل user@danapardaz.net در نظر گرفته شده است. کاربر دانا پرداز، یک ایمیل با عنوان و توضیحات زیر، برای support@danapardaz.net ارسال می کند:

Subject: امکان ارسال اخطار به صورت سلسله مراتبی

توضیحات: در قسمت پروفایل اخطار قابلیت escalation اضافه شود به نحوی که بتوان تعریف کرد پس از چند بار ارسال اخطار به کارشناس مرتبط و عدم تصحیح مانیتور به وضعیت نرمال اخطار به فرد دیگری نظیر مدیر واحد نیز ارسال گردد.

نرم افزار دانا بطور پیش فرض هر 5 دقیقه ایمیل ها را دریافت می کند. بنابراین پس از 5 دقیقه درخواستی با فرمت زیر در سیستم ثبت می گردد:

ثبت درخواست از روش ایمیل

ayande.jpgdarya-navardi.jpgeghtesad-novin.jpgfolad-khozestan.jpggoldiran.jpggorgan.jpgirna.jpgmarkazi.jpgmaskan.jpgnosazi.jpgpasargad.jpgpetroshimi.jpgrefah.jpgrightel.jpgsarmayeh.jpgsepah.jpgshoraye-ali.jpgtejarat.jpg
opportunity job