articelbaner

مقالات و
مستندات آموزشی

ثبت درخواست در نرم افزار help desk دانا از طریق ایمیل

این مورد را ارزیابی کنید
(2 votes)

در این سند تنظیماتی که می بایست از قبل در سیستم انجام شود تا بتوان درخواستی را از طریق ایمیل ثبت کرد، آموزش داده می‌شود.

                

                  دریافت فایل
                

 

برای اینکه بتوان از طریق ایمیل یک درخواست در سیستم ثبت کرد، تنظیماتی وجود دارد که باید از پیش انجام شده باشند:

 از منوی راهبری گزینه ی "تنظیمات سیستم" را انتخاب نموده و وارد "تنظیمات ایمیل" شوید. آدرس ایمیلی که برای این منظور در نظر گرفته اید، در تنظیمات ارسال و دریافت وارد کنید، با کلیک روی گزینه ی تست از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل کرده و ذخیره نمایید.

تنظیمات ایمیل

 از منوی راهبری گزینه ی "اطلاعات پایه درخواست" را انتخاب نموده  وارد صفحه ی "قواعد درخواست" شوید. تیک چک باکس "ایجاد درخواست به صورت خودکار برای ایمیل های ورودی" را فعال نمایید.

قواعد درخواست

   • ایمیل های دریافت شده از طریق نرم افزار، فقط در صورتی درخواست ثبت می نمایند، که آدرس ایمیل آنها در سیستم به عنوان آدرس ایمیل کاربر ثبت شده باشد. لذا هنگام ثبت کاربر جدید، آدرس ایمیل وی را وارد نمایید، تا زمانی که کاربر یک ایمیل به [email protected] ارسال کرد، به طور خودکار، یک درخواست در سیستم دانا ثبت گردد.

 

Borna AD manager

مثال

برای کاربر داناپرداز آدرس ایمیل [email protected] در نظر گرفته شده است. کاربر دانا پرداز، یک ایمیل با عنوان و توضیحات زیر، برای [email protected] ارسال می کند:

Subject: امکان ارسال اخطار به صورت سلسله مراتبی

توضیحات: در قسمت پروفایل اخطار قابلیت escalation اضافه شود به نحوی که بتوان تعریف کرد پس از چند بار ارسال اخطار به کارشناس مرتبط و عدم تصحیح مانیتور به وضعیت نرمال اخطار به فرد دیگری نظیر مدیر واحد نیز ارسال گردد.

نرم افزار دانا بطور پیش فرض هر 5 دقیقه ایمیل ها را دریافت می کند. بنابراین پس از 5 دقیقه درخواستی با فرمت زیر در سیستم ثبت می گردد:

ثبت درخواست از روش ایمیل

خواندن 6544 دفعه

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co 

 

 

لطفاً جهت دانلود فایل، ایمیل خود را وارد نمایید:

ادامه... ×