جستجو در منابع سایت

اینفوگرافیک: چگونه سرویس مشتریان را ارتقاء دهیم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(1 vote)

اینفوگرافیک ارائه شده نشان ‌می‌دهد که چگونه می‌توانید پشتیبانی را به تمام جنبه‌های کسب و کار خود پیوند داده و سرویس مناسب و با کیفیت برای مشتریان ارائه کنید.

تحقیقات نشان می‌دهد اگر یک مشتری خدمات خوبی (Customer Service) از یک سرویس‌دهنده دریافت کند، تجربه‌ی خوب خود را به 2 الی 3 نفر دیگر منتقل می‌کند؛ اما اگر همان مشتری خدمات ضعیفی دریافت کند، تجربه‌ی بدی که از سرویس ارائه شده بدست آورده را با افراد بیشتری (10 الی 12 نفر) به اشتراک خواهد گذاشت. از آنجاییکه توصیه‌های مردم به یکدیگر در خصوص خدمات ارائه شده توسط یک شرکت و بازخودهای آنها، از عوامل کلیدی در پیشبرد کسب و کار‌های نوپا محسوب می‌شود، شرکت‌ها می‌بایست برای رسیدن به بالاترین سطح ارائه‌ی خدمات، همواره تلاش کرده و میزان رضایت و وفاداری مشتریان را افزایش دهند.

اینفوگرافیک زیر نشان می‌دهد که چگونه شرکت و یا سازمان خود را بر محوریت مشتری قرار داده و با بهبود سطح کیفیت خدمات ارائه شده، یک تجربه‌ی سرویس خوب برای مشتریان ایجاد کنید. 

 

اینفوگرافیک ارتقاء سرویس مشتری (Customer-Service)

 

برای آشنایی با معیارهای افزایش رضایتمندی مشتری به مقاله‌ی " 4 معیار که باید برای افزایش رضایتمندی مشتری اندازه گیری کنید" مراجعه نمایید.

خواندن 1507 دفعه
Submit to FacebookSubmit to LinkedIn
opportunity job