سمینار بزرگ ITIL

طرح سناریوهای کاربردی و مطرح در حوزه ITILسوم بهمن

مفاهیم کلیدی، تعاریف و اهداف ITILهتل انقلاب

توضیحات تکمیلی و لینک ثبت نام

 

پشتیبانی

ارائه خدمات شایسته به مشتریان در صدر ارزشهای این سازمان قرار دارد. لذا کلیه پرسنل این شرکت با آگاهی از این مهم می کوشند تا با ارائه خدمات مناسب از انتخاب آگاهانه مشتریان قدردانی نمایند.

لطفا جهت ثبت و پیگیری درخواست ها و مشکلات به سامانه پشتیبانی آنلاین وارد شوید.

 

support btn

 

در این راستا شرکت داناپرداز روش های ارتباطی متفاوتی را جهت سهولت ارتباط مشتریان گرانقدر ایجاد نموده است:

 • (10 خط) 49258000 021
  شماره تماس
  روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 17:00
 • support@danapardaz.netایمیل ایمیل های ارسالی به این آدرس به صورت اتوماتیک در سامانه پشتیبانی داناپرداز ثبت می گردد.
 • شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال، روزهای شنبه تا چهارشنبه 8 تا 5 بعد از ظهر با کارشناسان ما در دپارتمان های فروش و پشتیبانی به صورت آنلاین صحبت کنید. گفتگوی آنلاینبرای شروع روی
   
    کلیک کنید.
 • نظرسنجیحصول اطمینان از اینکه محصولات و خدمات ما مطابق با انتظارات شما مشتریان گرانقدر باشد، برای ما بسیار مهم است، لذا بخش مراقبت از مشتریان شرکت دانا پرداز به طور کاملا مستقل از بخش پشتیبانی ،تلاش می کند تا با دریافت بازخورد و پیشنهادات مشتریان گرانقدر، بر کیفیت خدمات پشتیبانی نظارت کرده و راه کارهای لازم را جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات و محصولات ارائه دهد، بدیهی است رضایت و خشنودی شما از محصولات و خدمات ما، موجب مباهات و ایجاد انگیزه مضاعف در ارائه خدمات سطح بالاتر می گردد.
  شرکت در نظرسنجی
 • درباره ما تماس با ما درخواست همکاری
  اخبار داناپرداز مشتریان ما منابع فنی
  سمینار رایگان
   
 • سمینار معرفی راه کار جامع مدیریت IT آرکا

  سمینار معرفی راه کار جامع نرم افزاری مدیریت IT آرکا، به صورت رایگان و هر دو هفته یکبار در محل شرکت دانا پرداز برگزار می گردد. در این سمینار که به مدت 4 ساعت و با پذیرایی صبحانه برگزار می شود، نیاز های اساسی واحد فناوری اطلاعات در سازمان مرور شده و راه کار های مرتبط در نرم افزار مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا، نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا و همچنین نرم افزار مدیریت اکتیو دایرکتوری برنا معرفی می گردد.

   
    تغییر
  دوباره امتحان کنید.