اداره کل مدیریت و نظارت فناوری اطلاعات بانک کشاورزی

با توجه به گستردگی شعب ما در سراسر کشور ما برای نظارت بهتر و بهبود ارائه خدمات بانکی نیاز داشتیم از سامانه‌ای استفاده کنیم که بتونه به صورت متمرکز گزارشات متنوعی رو برای ما فراهم کنه و همچنین از وضعیت انجام کارها در استان‌ها و دور افتاده‌ترین شعبی که بانک کشاورزی در حال حاضر در کشور داره اطلاع پیدا کنیم

چرا نرم افزار دانا رو انتخاب کردید؟

با توجه به نیاز بانک کارشناسان ما سامانه‌های بومی موجود در کشور رو بررسی کردند و لیستی از شرکت های موجود در این زمینه تهیه کردند و در برگزاری مناقصه شرکت دانا پرداز قشم با توجه به کسب بیشترین امتیاز توانست برنده مناقصه بشه و خدمات بانک کشاورزی از اینجا آغاز شد.

از کدوم یک از امکانات دانا بیشتر استفاده می‌کنید؟

مدیریت دارایی‌های، تیکتینگ، ارزیابی کارشناسان، ارزیابی عملکرد استان‌ها و داشبورد مدیریتی از مهترین بخش‌های نرم افزار هستند که ازشون استفاده می‌کنیم.

بعد از استفاده از دانا چه تغییراتی داخل سازمانتون داشتید؟

با استفاده از نرم افزار دانا ما تونستیم اطلاع رسانی سریعی رو به کارشناسان فنی داشته باشیم و همچنین رؤسای شعب بدون دغدغه نسبت به ثبت اشکالات سیستم‌های خودشون در سامانه اقدام کردند. ما تونستیم گزارش‌های مدیریتی بسیار خوبی رو برای استان‌ها تهیه کنیم همچنین تونستیم گزارش عمکردی استان‌ها و مقایسه استان‌ها با هم رو در ستاد داشته باشیم و بتونیم روند بهبود ارائه خدمات به شعب رو مانیتور کنیم و ارزیابی درستی از آنها داشته باشیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
فهرست