سوالات متداول نرم افزار دانا چت

در ادامه می توانید جواب سوالات خود را پیدا کنید.

سوالات عمومی نرم افزار دانا چت

نسخه رایگان دانا چت از نظر امکانات از سایر نسخه ها محدود تر است ولیکن امکانات آن طوری در نظر گرفته شده است که پاسخگوی نیاز های کسب و کار های کوچک که امکانات پیشرفته تر را نیاز ندارند باشد. همچنین حداکثر تعداد کارشناس در این نسخه 3 نفر است و امکان تغییر برند دانا پرداز از ابزارک چت امکان پذیر نیست.

ما علاقمندیم تا از تجربه شما در کار با محصولات مان با خبر باشیم و این تجربه را با سایر مشتریان هم به اشتراک بگذاریم. به همین منظور هم مشوقی در نظر گرفتیم، به این شکل که اگر تجربه خود را در قالب یک مصاحبه مکتوب با ما به اشتراک بگذارید 10% و در صورت شرکت در یک مصاحبه ویدئوئی کوتاه 20% به شما تخفیف تعلق خواهد گرفت. البته این کار پس از حدود 2 ماه کار با سیستم انجام خواهد گرفت.

خیر، نسخه ی آزمایشی اولیه دانا چت با لایسنس حرفه ای که همه امکانات دانا چت را دارد فعال می شود و شما می توانید با همه امکانات محصول بدون محدودیت کار کنید و پس از آن در صورت عدم ارتقاء، نسخه ایجاد شده به صورت خودکار به نسخه رایگان تبدیل می شود.

به شما تبریک میگیم و امیدواریم هر چه زودتر کسب و کار شما رونق بگیره و توسعه پیدا کنه. ما برای حمایت از شرکت های استارتاپ که هنوز به درآمد زایی کافی نرسیده اند روال فروش ویژه ای در نظر گرفتیم که عبارت است از، ارائه نسخه رایگان ابری به مدت 6 ماه و پس از آن به مدت 1 سال در نظر گرفتن 50% تخفیف. امیدواریم با اینکار زمینه بکارگیری ابزار های ضروری برای مدیریت ارتباط با مشتریان رو برای شما فراهم کرده باشیم.

بله، شما در هر زمان می توانید برای تغییر پکیج و نسخه خود اقدام نمایید.

اگر شما به دنبال درآمدزایی بیشتر هستید و از ارتباطات گسترده ای در بازار برخوردارید می‌تونید همین الان با ما تماس بگیرید و از شرایط همکاری در فروش محصولات مطلع شوید.

ما اینجا هستیم تا شما را راهنمایی کنید. لطفا با کارشناسان فروش شرکت دانا پرداز تماس بگیرید و سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید. تماس با ما.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
اسکرول به بالا