شما به یک نرم افزار CRM عالی نیاز دارید

ببینید چرا صدها شرکت و سازمان ایرانی از دانا استفاده می کنند

پلتفرم یکپارچه فروش، بازاریابی و مدیریت خدمات مشتریان دانا

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید یا مدیریت بخشی از یک شرکت رو بر عهده دارید، باید نرم افزار CRM دانا رو امتحان کنید.داشتن یک نرم افزار CRM خوب برای افزایش فروش و وفاداری مشتری ها و راحت تر بگیم برای بقاء هر کسب و کاری لازمه.

رابط کاربری راحت نرم افزار CRM

آسان و دلچسب

طراحی ساده، چابکی و واسط کاربری حرفه ای موجب میشه که از کار کردن با نرم افزار CRM دانا لذت ببرید.

صرفه جویی در زمان با نرم افزار CRM

افزایش بهره وری

نرم افزار CRM دانا فرآیند های کاری شما رو بهینه میکنه و با اتوماسیون کارها موجب افزایش راندمان تیم شما میشه.

راه اندازی آسان نرم افزار CRM

راه اندازی سریع

شروع به کار با نرم افزار CRM دانا خیلی آسونه، شما می تونید دانا رو ظرف مدت چند دقیقه راه اندازی کنید.

یک نرم افزارCRM  خوب چه کمکی به شما میکنه؟

یک نرم افزار CRM خوب به شما قدرت میده، موجب افزایش فروش شما میشه و مشتری های خوشحال و وفادار به همراه خواهد داشت. شما برای رقابت در کسب و کار خود به یک نرم افزار CRM پیشرفته و شماره یک نیاز دارید. ببینید چرا ما نرم افزار CRM دانا رو به شما پیشنهاد می کنیم.

امکانات نرم افزار CRM دانا

چرا نرم افزار CRM دانا ؟

فراتر از CRM

دانا فقط یک نرم افزار سی آر ام نیست، به کمک دانا همه کارهای کاغذی و دستی خودتون رو حذف کنید و برای هر موضوعی به سادگی سیستم طراحی کنید.

کاربری آسان

نرم افزار CRM دانا بسیار قدرتمند و پیشرفته است، اما کار با اون هم بسیار ساده هستش و شرکت های کوچک تا بزرگ به راحتی می تونند از اون استفاده کنند.

قیمت مناسب

قیمت گذاری دانا کاملا منعطف هستش و شما می تونید بنا به نیاز خودتون بهترین انتخاب رو داشته باشید.

پشتیبانی دانا پرداز

با بیش از 3000 مشتری بزرگ و بنام در سطح کشور، ما به خدمات درجه یک خود افتخار می کنیم. تیم ما در همه مراحل کار از نزدیک در کنار شماست.

افزایش 40 درصدی فروش

نرم افزار CRM دانا، به تیم فروش و بازاریابی شما قدرت میده و شما همه ابزار های لازم برای مدیریت صحیح فروش رو در اختیار خواهید داشت.

مشتریان خوشحال

تیکتینگ پیشرفته، SLA، دریافت بازخورد از مشتری ،نظر سنجی، چت آنلاین و هر چیز دیگه ای برای پشتیبانی و نظارت بر خدمات مشتریان در اختیار شماست.

راه های ارتباطی مشتریاتون رو یکپارچه کنید

چت آنلاین، تلفن، ایمیل یا پورتال مشتریان! مهم نیست مشتری کدوم روش ارتباط رو انتخاب می کنه، با نرم افزار CRM دانا همیشه در دسترس باشید

تلفن های شرکت رو با نرم افزار CRM دانا یکپارچه کنید و ببینید چقدر راندمان تیم افزایش پیدا می کنه

نرم افزار CRM دانا به آسونی با سیستم تلفنی شما یکپارچه میشه و راندمان تیم فروش و خدمات شما رو افزایش میده.

  • برقراری تماس با کلیک روی شماره تماس ها
  • مشاهده اطلاعات مشتری قبل از پاسخ به تماس های ورودی
  • ضبط همه مکالمات و ذخیره خودکار در نرم افزار CRM برای مراجعات بعدی.
  • گزارش گیری از تعداد و مدت تماس تیم فروش
  • یاد آوری تماس های برنامه ریزی شده
تقویم نرم افزار CRM
پنل نرم افزار CRM
پایپ لاین نرم افزار CRM
نمودار نرم افزار CRM

از یک نرم افزار CRM پیشرفته چه انتظاری دارید؟

با نرم افزار مدیریت فروش دانا ، به تیم فروش شما قدرت میده، و فرآیند های صحیح فروش رو با خودش به همراه میاره، شما با دانا همه ابزار های لازم رو برای مدیریت صحیح فروش در اختیار خواهید داشت، دیگه وقتشه که فایل های اکسل و فرآیند های کاغذی رو کنار بگذارید و مثل شرکت های موفق در سال 2021 عمل کنید.

امکانات نرم افزار CRM دانا

نرم افزار CRM دانا روی ابر ها یا در محل شما، انتخاب با شماست

نرم افزار CRM دانا به دو شکل ابری و محلی ارائه میشه، در نسخه ابری فقط کافیه ثبت نام کنید و شروع به استفاده از سیستم کنید، اما اگر به هر دلیلی بخواهید دانا در سازمان شما نصب بشه، خب می تونید از نسخه محلی استفاده کنید.

برای تصمیم گیری بهتر مطلب نرم افزار دانا نسخه ابری یا محلی، کدام برای شما مناسب تر است؟ رو مطالعه کنید.

نرم افزار CRM ابری

همیشه با مشتریان خود در ارتباط باشید

فروش تازه شروع کاره، شما باید اطلاعات مشتریانتون رو همیشه در دسترس داشته باشید و با اونها در ارتباط باشید.

دانا به شما کمک می کنه مشخصات مشتریان حقیقی و حقوقی خودتون رو به صورت متمرکز نگه داری و دسته بندی کنید و با تعریف فرآیند های خودکار به صورت منظم با اونها در ارتباط باشید.

به کمک زیر سیستم نظر سنجی دانا می تونید فرم های نظر سنجی ایجاد کنید و به صورت دوره ای با مشتری ها تماس بگیرید و وضعیت اونها رو جویا بشید.

دانا همه سوابق تماس ها، فروش ها، جلسات و پیش فاکتور ها و در کل همه تعاملات قبلی با مشتری ها رو نگه داری می کنه و اینطوری شما همیشه به این اطلاعات دسترسی خواهید داشت.

حساب و کانتکتک های نرم افزار

بیشتر، سریعتر و هوشمندانه تر بفروشید

نرم افزار CRM دانا، به تیم فروش شما قدرت میده، و فرآیند های صحیح فروش رو با خودش به همراه میاره، شما با دانا همه ابزار های لازم رو برای مدیریت صحیح فروش در اختیار خواهید داشت، دیگه وقتشه که فایل های اکسل و فرآیند های کاغذی رو کنار بگذارید و مثل شرکت های موفق در سال 2021 عمل کنید.

Los Angeles

دانا فرآیند فروش شما رو تغییر میده و کمک می کنه مطابق با بهروش های روز دنیا عمل کنید، مطمئن باشید تیم فروش شما عاشق نرم افزار CRM دانا خواهد شد.

برای تیم های فروش هدف گذاری کنید و در هر لحظه میزان تحقق تارگت رو ببینید. به کمک دانا عملکرد تیم فروش در داشبورد های زنده همیشه در دسترس شماست.

دانا روحیه همکاری تیمی و در عین حال رقابت در تیم شما رو افزایش میده.

با دانا حتی یک پیگیری و تماس فراموش نخواهد شد و همه جلسات به موقع برگزار خواهد شد!

همکاری تیمی و بهره وری رو به بالاترین سطح برسونید

به کمک دانا، همکاری تیمی در شرکت شما وارد مرحله جدیدی میشه و اینجاست که پتانسیل واقعی خودتون رو خواهید شناخت.

با ایجاد تقویم های کاری مشترک بهتر برنامه ریزی کنید و از تداخل کار ها جلوگیری کنید.

اگر روی یک تیکت و یا فرصت فروش نیاز به همفکری و یا تایید دارید، کافیه که همکارتون رو روی اون رکورد منشن (@) کنید، از این ساده تر نمیشه.

تیم های کاری ایجاد کنید برای تیم ها هدف گذاری کنید، از پیغام های آماده برای سرعت بخشیدن به کارها استفاده کنید.

دانا به صورت خودکار و هوشمند، به همه یادآوری میکنه که باید چکاری انجام بدهند

تقویم های کاری مشترک
آگاه سازی خودکار
محاوره و همفکری روی رکورد ها
تیم های کاری
مدیریت تیمی تماس ها و جلسات

وسعت تصور شما برای خدمات مشتریان چقدره؟

نرم افزار CRM دانا بسیاری از امکانات نرم افزار دانا دِسک رو در اختیار شما قرار میده، امکاناتی جذاب و کاربردی برای ارائه خدمات پشتیبانی درجه یک برای اینکه متفاوت باشید و یک میانبر برای داشتن مشتریان خوشحال.

از قدرت دانا برای ارائه خدمات حرفه ای و دلچسب به مشتریانتون استفاده کنید و به اونها نشون بدید که چقدر برای شما مهم هستند.

تیکتینگ پیشرفته، مدیریت سطح خدمت SLA، مدیریت قرارداد های پشتیبانی، دریافت بازخورد CSAT و خیلی چیزهای دیگه یکجا در اختیار شماست تا روال کاری تیم پشتیبانی رو به طور کامل متحول کنید و در هر لحظه وضعیت خدمات مشتریان رو زیر نظر بگیرید

تیکتینگ پیشرفته
مدیریت SLA
نظرسنجی آنلاین
پورتال مشتریان
چت آنلاین
پایگاه دانش

از بالا، مثل یک پرنده کسب و کارتون رو زیر نظر بگیرید

داشبورد های مدیریتی و گزارش ساز نرم افزار CRM دانا، تصویری واضح از عملکرد همه بخش های شرکت در اختیار شما قرار میده.

سازمان شما با نرم افزار CRM دانا بهترین عملکرد را خواهد داشت

مهم نیست حوزه کاری شرکت شما چه باشد، نرم افزار CRM دانا ، قدرت برنامه ریزی، پیگیری و تمرکز نیروهای فروش شما را افزایش می دهد و به مدیران فروش اجازه می دهد، پایپ لاین فروش را زیر نظر بگیرند .

کارشناس فروش با اتوماسیون کارها کارشناس فروش سریعتر و هوشمندانه تر کار می کند و به کمک زیر سیستم مدیریت فعالیت ها سرنخ ها و فرصت های فروش را با کیفیت به مراتب بالاتری پیگیری می کند.

مدیر فروش افراد را در تیم های کاری سازمان دهی می کند، برای هر یک از تیم ها و کل واحد فروش تارگت تعریف می کند، داشبورد های مدیریتی طراحی می کند و در هر لحظه عملکرد کارشناسان و پایپ لاین فروش را نظارت می کند.

مدیر مارکتینگ با تعریف کمپین های مارکتینگ و هدف قرار دادن سرنخ ها و فرصت های فروش، اثربخشی اقدامات بازاریابی را افزایش می دهد و بودجه بازاریابی را به شکلی قابل اندازه گیری و دقیق هزینه می کند.

تیم پشتیبانی به کمک ماژول تیکتینگ، پایگاه دانش و نظرسنجی، بهترین خدمات پشتیبانی را به مشتریان ارائه می کند و با تعریف بازدید یا تماس های دوره ای همیشه با مشتریان در ارتباط خواهد بود.

مدیران ارشد به کمک داشبورد های مدیریتی دانا، وضعیت و رشد سازمان خود را از همه زوایا مشاهده می کنند و از داشتن یک سازمان مدرن با بیشترین بهره وری احساس رضایت خواهند داشت.

مشتریان نرم افزار CRMدانا، در همه مراحل تعامل با مشتری، از فروش تا پشتیبانی، تجربه ای متمایز و عالی را برای مشتری شما رقم خواهد زد. مشتریان شما خوشحال و وفادار خواهند بود .

تیم شما به یک نرم افزار CRM بهتر نیاز داره

به تیم های فروش، خدمات و بازاریابی خود کمک کنید تا بهترین باشند.

رایگان شروع کنید درخواست دمو اختصاصی

درخواست دموی نرم افزار CRM

ببینید نظر مشتریان ما چیست

شرکت ایمن تجهیز کامبادن آقای احسان بابایی

ما برای مدیریت چرخه فروش از ابتدای بازاریابی تا پشتیبانی مشتریان، به دنبال یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بودیم که پس از بررسی و تست چند نرم افزار ، با نرم افزار CRM دانا آشنا شدیم و این نرم افزار رو به فرآیند فروشمون اضافه کردیم…

سوالات متداول نرم افزار سی آر ام دانا

خیر، نرم افزار CRM دانا هم به صورت ابری و هم به صورت محلی (قابل نصب در شبکه شما) قابل استفاده است. برای تصمیم گیری بهتر ،مطلب مقایسه نسخه ابری و محلی دانا را مطالعه کنید.
بله دانا با سیستم های تلفن VoIP یکپارچه میشه، می تونید با یک کلیک تماس بگیرید، مشخصات تماس های ورودی در نرم افزار نمایش داده میشه و همه تماس ها رکورد میشه و در نرم افزار ذخیره میشه.
دوره آزمایشی 14 روزه نرم افزار CRMدانا بدون محدودیت است و شما می تونید از همه امکانات سیستم در این دوره استفاده کنید. در صورتی که حساب به نسخه تجاری ارتقاء پیدا نکنه، پس از دوره آزمایشی غیر فعال می شود و پس از یک 10 روز به طور کامل حذف می شود.
مدل قیمت گذاری دانا بسیار منعطف است، هم برای نسخ ابری و هم برای نسخ محلی شما می تونید بر اساس نیاز خودتون بسته مناسب رو انتخاب کنید، برای آگاهی از قیمت ها به صفحه قیمت نرم افزار CRM دانا مراجعه کنید
علاوه بر پایگاه دانش نرم افزار CRM دانا که شامل مطالب و ویدئو های آموزشی کاملی است، شما می تونید در دوره های آموزشی نرم افزار سی آر ام دانا شرکت کنید.
بله، ما خدماتی تحت عنوان آنبوردینگ مشتریان ارائه میدهیم، برای اطلاعات بیشتر به صفحه آشنایی با خدمات آنبوردینگ دانا پرداز مراجعه کنید.
فهرست