hamburger menu
hamburger menu

با نرم افزار CRM دانا
مشتری را در ❤ شرکت خود قرار دهید

نرم افزار CRM دانا، همه ابزارهای ضروری برای رشد فروش، ارائه خدمات بهتر و افزایش وفاداری مشتریان رو در اختیار شما قرار میده و عملکرد تیم شما رو به بالاترین نقطه میرسونه.

shape 5 | داناپرداز
نرم افزار CRM دانا - داناپرداز

چرا نرم افزار CRM دانا؟

نرم افزار CRM دانا به صدها شرکت با انواع کسب و کار و در صنایع مختلف کمک کرده تا فروش خودشون رو چند برابر کنند و با بکارگیری فرآیندهای صحیح مشتری محور، وفاداری مشتریانشون رو افزایش دهند. پیشنهاد می کنیم داستان موفقیت مشتریان ما رو ببینید.

نرم افزار سی آر ام دانا روش انجام کارها در شرکت شما رو متحول می­کنه و با اتوماسیون فرآیندها، سرعت و چابکی تیم شما رو ارتقاء میده. طراحی مدرن و جذاب، یادگیری آسان، یکپارچگی با سایر سیستم­ها، داشبورد قدرتمند، قابلیت ایجاد فرم و ماژول­‌های جدید و از همه مهم­تر خدمات استقرار و پشتیبانی زبانزد شرکت دانا پرداز از جمله دلایلی است که به شما اطمینان میده، نرم افزار CRM دانا بهترین انتخاب است.

پلتفرم یکپارچه فروش، بازاریابی و مدیریت خدمات مشتریان دانا

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید یا مدیریت بخشی از یک شرکت رو بر عهده دارید، باید نرم افزار مدیریت مشتری دانا رو امتحان کنید. داشتن یک نرم افزار CRM فارسی معتبر برای افزایش فروش و وفاداری مشتری ها و راحت تر بگیم برای بقاء هر کسب و کاری لازمه. ویژگی‌های برجسته CRM دانا شما رو متمایز از دیگران می‌کنه.

آسان و دلچسب

طراحی ساده، چابکی و واسط کاربری حرفه ای موجب میشه که از کار کردن با نرم افزار CRMدانا لذت ببرید.

افزایش بهره وری

نرم افزار CRM ایرانی دانا فرآیند های کاری شما رو بهینه میکنه و با اتوماسیون کارها موجب افزایش راندمان تیم شما میشه.

راه اندازی سریع

شروع به کار با نرم افزار CRM فارسی خیلی آسونه، شما می تونید سی ار ام دانا رو ظرف مدت چند دقیقه راه اندازی کنید.

نرم افزار CRM دانا چطور فروش شما رو افزایش میده؟

در بازار رقابتی امروز، تیم فروش و بازاریابی شما بیشتر از همیشه به ابزارهایی نیاز داره که بهشون کمک کنه تا کارها رو سریعتر و دقیق­تر انجام دهند و به کمک تکنولوژی های روز راندمان بالاتری داشته باشند. نرم افزار CRM دانا، به تیم فروش شما قدرت میده، و فرآیند های صحیح فروش رو با خودش به همراه میاره، شما با دانا همه ابزار های لازم رو برای مدیریت صحیح فروش در اختیار خواهید داشت و میتونید اهداف فروش رو افزایش دهید.

افزایش فروش و تحقق اهداف شما در گرو برنامه ریزی صحیح برای ایجاد هر چه بیشتر سرنخ فروش و تبدیل اونها به فرصت فروش است. ماژول مدیریت سرنخ در نرم افزار سی ار ام دانا به شما کمک می‌کنه سرنخ ها رو از کانال­های مختلف مثل فرم‌­های سایت، بازدید کنندگان از غرفه نمایشگاه، افراد معرفی شده توسط دوستان و سایر کانال­ها رو جمع آوری کنید و با مدیریت صحیح اونها، فرصت‌­های فروش بیشتری تولید کنید.

 پیشنهاد میکنیم مطلب مدیریت سرنخ در نرم افزار  CRM دانا رو مطالعه کنید.

افراد تیم فروش بیشتر وقت روزانه خودشون رو در ماژول مدیریت فرصت فروش سپری می کنند، جایی که باید ضمن ارتباط با مشتری و پیگیری صحیح، فرصت فروش رو به مراحل جلوتر هل بدهند.

فرصت‌های فروش برای تبدیل شدن به یک فروش موفق نیازمند پیگیری مداوم و نظارت دائمی هستند و همه اینها فقط با داشتن یک ابزار مدیریت مناسب، امکان پذیره.

امکانات بی­نظیر ماژول فرصت فروش در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دانا همه ابزارهای لازم برای مدیریت فرصت­های فروش رو در اختیار تیم فروش قرار میده.

جهت اطلاعات بیشتر مطلب مدیریت فرصت­ فروش در نرم افزار CRM دانا رو مطالعه کنید.

پایپ لاین فروش اصطلاحی است برای اشاره به مراحلی که یک فرصت فروش برای تبدیل شدن به فروش موفق باید طی کند. در نرم افزار سی آر ام دانا شما می تونید مطابق با نیاز کسب و کار خودتون پایپ لاین فروش رو طراحی کنید و به عملکرد تیم فروش جهت دهی کنید.

اگر در حال حاضر پایپ لاین فروش خودتون رو طراحی نکردید بدونید که با انجام اینکار روش فروش تیم شما متحول میشه و شاهد بهبود شیوه فروش خواهید بود.

برای اطلاعات بیشتر مطلب مدیریت پایپ لاین فروش در نرم افزار CRM دانا رو مطالعه کنید.

فروش یعنی پیگیری صحیح و فقط افرادی در این رشته موفق هستند که این واقعیت رو به درستی درک کرده باشند. اما وقتی تعداد فرصت­های فروش افزایش پیدا میکنه احتمال فراموش کردن پیگیری­‌ها به شدت زیاد میشه، بخصوص با مشغله زیاد مشتری­‌ها و رقابت زیاد در بازار، برای موفقیت شما باید حواستون باشه که عدم تماس و پیگیری به موقع موجب از دست رفتن فرصت فروش میشه.

نرم افزار سی آر ام دانا طوری طراحی شده که نقش یک دستیار قدرتمند و حواس جمع رو برای شما ایفا کنه و با ارسال پیام و اعلان در زمان مناسب، پیگیری­‌ها، تماس ها و جلسات رو به شما یادآوری کنه.

برای اطلاعات بیشتر، مطلب مدیریت فعالیت ها در نرم افزار CRM دانا رو مطالعه کنید.

به طور معمول، زمان و انرژی زیادی از تیم فروش شما صرف رسیدگی به کارهای تکراری و روزمره میشه، این مسئله به طور قابل توجهی راندمان فروش شما رو پایین میاره، پس باید به دنبال راهکاری برای خلاصی از این وضع باشید.

نرم افزار CRM دانا امکانات کاربردی زیادی رو برای اتوماسیون کارها در اختیار شما قرار میده و به تیم فروش کمک می‌کنه کارهای زیادی رو به دانا بسپارند و خودشون به فروش و کارهای ضروری بپردازند. برای اطلاعات بیشتر مطالب زیر رو مطالعه کنید:

اتوماسیون قواعد گردش کار

تاییدیه های خودکار

آگاه سازی خودکار

تحقق اهداف فروش بدون نظارت بر عملکرد افراد تیم و زیر نظر گرفتن KPIها تقریبا غیر ممکنه. شما به ابزاری نیاز دارید که تنها با یک نگاه KPIها رو ببینید و عملکرد افراد رو با هم مقایسه کنید.

داشبورد بی نظیر نرم افزار CRM دانا، ابزاری دوست داشتنی برای صاحبان کسب و کار و مدیران فروش است و با نمایش نمودارها و جداول آماری به صورت لحظه‌­ای، روش نظارت و کنترل امور رو متحول می‌کنه.

یک تیم فروش باهوش می‌دونه که بخش قابل توجهی از اهداف فروش رو می‌تونه با برنامه ریزی صحیح برای فروش مجدد محصولات و خدمات جدید به مشتریان قبلی تامین کنه. برای اینکار شما نیاز دارید تا درک دقیقی از نیاز مشتریان قبلی داشته باشید و سوابق خرید اونها همیشه در دسترس شما باشه.

در نرم افزار CRM دانا شما میتونید با ایجاد کمپین­‌های فروش، محصولات و خدمات جدید رو به آسونی به مشتریان سابق خود معرفی کنید و فروش مجدد رو به یک فرهنگ صحیح در تیم فروش تبدیل کنید.

با تعریف تارگت فروش برای دوره های زمانی مثلا فصلی یا سالانه برای هر یک از تیم­ها، یک فضای رقابتی در واحد فروش ایجاد کنید. در نرم افزار CRM دانا، شما میتونید به آسونی برای تیم­های فروش هدف گذاری کنید و در هر لحظه میزان تحقق اهداف رو بر اساس تیم ها و افراد مشاهده کنید.

با اینکار تیم به سرعت به سمت پیشرفت حرکت می‌کنه. وقتی هدفمند کار می‌کنید، تیم انگیزه بیشتری داره و هر کسی می‌تونه عملکرد خودش رو ارزیابی کنه.

برای اطلاعات بیشتر مطلب هدف گذاری و پیش­بینی فروش در نرم افزار CRM دانا رو مطالعه کنید

ماژول پیش ­بینی (Forecasting) در CRM دانا یک ابزار پیشرفته و کاربردی برای مدیران فروش است و به اونها اجازه میده در هر لحظه میزان تحقق اهداف فروش رو پیش­بینی کنند.

ماژول پیش ­بینی فروش دانا با ماژول هدف گذاری و همچنین پایپ لاین فروش ارتباط داره بدون نیاز به پارامتر­های بیرونی به شما کمک میکنه تا فروشتون رو پیش ­بینی کنید.

در هر کسب و کاری، تعداد زیادی فرآیند و روال کاغذی یا مبتنی بر فایل­‌های اکسل وجود داره که انرژی و زمان زیادی رو به خودشون مشغول میکنند. این کارها معمولا به صورت جزیره ­ای انجام می‌شوند و گزارش گیری و نظارت زیادی روی اونها صورت نمیگیره.

در این نرم افزار شما میتونید به سادگی برای هر یک از این کارها فرم و ماژول جدید ایجاد کنید و همه کارها رو به دانا منتقل کنید و اینطوری سرعت و کیفیت کارهای فروش رو افزایش دهید.

برای اطلاعات بیشتر مطلب سفارشی سازی نرم افزار CRM دانا رو مطالعه کنید.

نرم افزار CRM دانا همه کانال­‌های ارتباطی رو برای تیم فروش شما فراهم می‌کنه و ارتباط با مشتریان رو از همیشه ساده تر می‌کنه. یکپارچگی دانا با سیستم تلفن به طور قابل توجهی راندمان تیم شما رو افزایش میده و تجربه‌­ای متفاوت و جذاب ایجاد می‌کنه.

برای ارسال پیام به مشتری از طریق پیامک و WhatsApp نیازی به ابزار دیگه­‌ای ندارید و همه این کارها در CRM دانا تنها با یک کلیک انجام میشه.

یک نرم افزار مدیریت مشتریان خوب به شما قدرت میده، موجب افزایش فروش شما میشه و مشتری‌های خوشحال و وفادار به همراه خواهد داشت. شما برای رقابت در کسب و کار خود به یک نرم افزار CRM فارسی پیشرفته و شماره یک نیاز دارید. ببینید چرا ما CRM دانا رو به شما پیشنهاد می‌کنیم.

یک نرم افزار CRM خوب، باید مدرن و جذاب باشه و کار باهاش دلچسب باشه

یک نرم افزار CRM عالی، باید علاوه بر امکانات خوب، طراحی جذابی داشته باشه و یا به عبارتی کاربر پسند باشه. سادگی کار با سیستم، واسط کاربری مدرن و حرفه­ای، عملکرد صحیح روی کامپیوتر و موبایل از جمله مواردی هستند که در انتخاب یک نرم افزار سی آر ام باید بهش دقت کنید.

با مقایسه نرم افزار های CRM موجود در بازار با CRM  دانا متوجه می شوید این موضوع چقدر مهمه. مطمئن باشید همه افراد شرکت شما عاشق کار با نرم افزار دانا ( یا CRM دانا ) خواهند شد.

مطمئن باشید همه افراد شرکت شما عاشق کار با نرم افزار CRM دانا خواهد شد.

ارتباط دو طرفه تیم فروش و مشتری‌ها رو از همیشه ساده‌تر کنید

با فراگیر شدن تکنولوژی­، علاوه بر تماس تلفنی، مشتری­ها دوست دارند به روش­‌های دیگه‌­ای هم با شما در ارتباط باشند، مثلا چت آنلاین، پورتال مشتریان یا ایمیل و پیامک.

نرم افزار CRM دانا کانال های ارتباطی زیادی رو در اختیار تیم فروش و مشتریان قرار میده و موجب بهبود ارتباط با مشتریان میشه.

با آرامش خاطر به تارگت­‌های فروش برسید

نرم افزار سی آر ام دانا، به تیم فروش شما قدرت میده، و فرآیند های صحیح فروش رو با خودش به همراه میاره، دانا همه ابزار های لازم برای مدیریت صحیح فروش رو در اختیار شما قرار میده، دیگه وقتشه روش­ های سنتی و نرم افزارهای ناکارآمد فعلی رو کنار بگذارید و با انتخاب بهترین نرم افزار CRM ایرانی، مثل شرکت های موفق عمل کنید.

 • برای تیم­های فروش هدف تعیین کنید و در هر لحظه در داشبورد نرم افزار CRM دانا، میزان تحقق هدف هر تیم یا کارشناس رو ببینید و ستاره های فروش رو شناسایی کنید.
 • چرخه فروش رو به طور کامل مدیریت کنید، سرنخ ایجاد کنید، اون رو به فرصت فروش تبدیل کنید و با پیگیری درست، در پایپ لاین فروش به جلو حرکت دهید و در آخر هم روی دکمه فروش موفق کلیک کنید.
 • اطلاعات مشتریان حقیقی و حقوقی رو به درستی ثبت کنید و کانتکت­‌ها رو تعریف کنید، همیشه تصویری 360 درجه از مشتری­ها و سوابق تعامل و خرید اونها داشته باشید.
 • اسناد فروش مثل پیش فاکتور، فاکتور و سفارش فروش صادر کنید و برای هیچ کاری از نرم افزار CRM خارج نشوید.

با ارائه عالی‌ترین خدمات، مشتری‌ها رو خوشحال کنید

نرم افزار CRM دانا بسیاری از امکانات نرم افزار دانا دِسک رو برای مدیریت پشتیبانی مشتریان و ارائه بهترین خدمات رو در اختیار شما قرار میده، امکاناتی جذاب و کاربردی برای اینکه متمایز باشید و مشتریانی وفادار داشته باشید.

 • از قدرت دانا برای ارائه خدمات حرفه ای و دلچسب به مشتریانتون استفاده کنید و به اونها نشون بدید که چقدر برای شما مهم هستند.
 • تیکتینگ پیشرفته، مدیریت سطح خدمت SLA، مدیریت قرارداد های پشتیبانی، اندازه گیری رضایت مشتری (CSAT) و خیلی چیزهای دیگه یکجا در اختیار شماست تا روال کاری تیم پشتیبانی رو به طور کامل متحول کنید و در هر لحظه وضعیت خدمات مشتریان رو زیر نظر بگیرید.
shape4 | داناپرداز

همکاری تیمی و بهره وری رو به بالاترین سطح برسونید

به کمک نرم افزار CRM دانا، همکاری تیمی در شرکت شما وارد مرحله جدیدی میشه و اینجاست که پتانسیل واقعی خودتون رو خواهید شناخت.

 • با ایجاد تقویم های کاری مشترک در نرم افزار سی آر ام فارسی بهتر برنامه ریزی کنید و از تداخل کارها جلوگیری کنید.
 • اگر روی یک تیکت و یا فرصت فروش نیاز به همفکری و یا تایید دارید، کافیه که همکارتون رو روی اون رکورد منشن (@) کنید، از این ساده تر نمیشه.
 • تیم های کاری ایجاد کنید برای تیم ها هدف گذاری کنید، از پیغام های آماده برای سرعت بخشیدن به کارها استفاده کنید.
 • دانا به صورت خودکار و هوشمند، به همه یادآوری میکنه که باید چکاری انجام بدهند.

کاغذها و فایل‌های اکسل رو دور بریزید

دانا فقط یک نرم افزار CRM ساده با ماژول­‌های از پیش آماده نیست، دانا بسیار انعطاف پذیر و به سادگی قابل سفارشی سازیه، شما میتونید برای همه کارهایی که الان به صورت کاغذی یا با فایل­های اکسل انجام میشه یک ماژول (زیر سیستم) جدید بسازید.

ایجاد فیلد­های جدید، طراحی فرم­های دلخواه، ارتباط با سایر ماژول­ها و امکان گزارش گیری موجب میشه از کارهای جزیره­‌ای پرهیز بشه و شما یک سیستم جامع برای مدیریت کسب و کارتون داشته باشید. با امکانات سفارشی سازی در نرم افزار CRM دانا بیشتر آشنا بشید.

با نرم افزار crm کاغذ ها رو دور بریزید

از بالا، مثل یک پرنده کسب و کارتون رو زیر نظر بگیرید

شما عاشق داشبورد و گزارش ساز دانا میشید. اندازه گیری و نظارت همیشگی KPI ها و عملکرد تیم ها هیچ وقت از این ساده تر نبوده. داشبورد نرم افزار CRM دانا یک ابزار پیشرفته و در عین حال جذاب برای نمایش نمودارها، شاخص‌ها (KPI) و جداول آماری از عملکرد همه بخش¬های سازمان هستش. علاوه بر داشبوردها و گزارش‌های از پیش آماده، شما می‌تونید به راحتی داشبوردها و گزارش‌های جدید طبق نیاز خودتون بسازید و با همکاران به اشتراک بگذارید.

داشبورد برای مدیران فروش جهت ردیابی فرآیند فروش شما
shape 5 | داناپرداز

اندازه شرکت و زمینه کاری شما مهم نیست، نرم افزار CRM دانا نیاز شما رو پاسخ خواهد داد

نرم افزار CRM دانا مهمترین ابزارها و امکانات مورد نیاز برای مدیریت مارکتینگ، فروش و خدمات مشتریان رو در اختیار کسب و کارها قرار میده. مهم نیست کسب و کار شما چه اندازه‌­ای داره و یا در چه صنعتی فعالیت میکنید. دانا طوری طراحی شده که نیازهای همه شرکت­‌های کوچک، متوسط و اینترپرایس رو با هر زمینه کاری که دارند پوشش بده، همین حالا هم صدها کسب و کار بزرگ و کوچک در سراسر کشور از نرم افزار سی آر ام دانا برای مدیریت بازاریابی، فروش و خدمات استفاده می‌کنند. شما هم می‌تونید بر اساس نیاز و اندازه شرکت خودتون بهترین نسخه دانا رو تهیه کنید.

نرم افزار CRM دانا روی ابر ها یا در محل شما، انتخاب با شماست

نرم افزار CRM دانا به دو شکل ابری (Cloud) و محلی  (On-Premise) ارائه میشه، در نسخه ابری فقط کافیه ثبت نام کنید و شروع به استفاده از دانا کنید، اما اگر به هر دلیلی بخواهید دانا در سازمان شما نصب بشه، خب می تونید از نسخه محلی استفاده کنید. برای تصمیم گیری بهتر مطلب نرم افزار دانا نسخه ابری یا محلی، کدام برای شما مناسب تر است؟ رو مطالعه کنید.

نرم افزار CRM ابری یا محلی | داناپرداز

نسخه محلی

 • هزینه خرید اولیه بالاتر است.
 • سی آر ام دانا در شبکه شما نصب میشه و باید سرور آماده کنید.
 • مسئولیت و هزینه­های نگهداری و بکاپ گیری سیستم بر عهده شماست.
 • نیاز به اینترنت برای کار با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان دانا نخواهید داشت.
 • سرعت دسترسی به سیستم شاید بهتر باشه.

نسخه ابری

 • همین حالا میتونید شروع به استفاده از دانا کنید
 • هزینه خرید اولیه پایین تر.
 • نیاز به خرید سرور در شبکه خودتون ندارید.
 • نگهداری، بکاپ گیری و آپدیت سیستم بر عهده ماست و شما درگیر اون نخواهید شد.
 • برای دسترسی به نرم افزار CRM دانا همیشه باید به اینترنت متصل باشید.
پایپ لاین نرم افزار سی ار ام دانا - دانا پرداز

چطور بهترین نرم افزار CRM رو انتخاب کنیم؟

انتخاب یک راهکار نرم افزاری کار ساده­ای نیست، شما باید علاوه بر امکانات کاربردی و قابلیت­ها، به امکانات غیر کاربردی و خیلی چیزهای دیگه هم توجه کنید. یک قانون طلایی برای انتخاب بهترین نرم افزار وجود داره و اون هم استفاده از نسخه آزمایشی محصولات مورد نظر و مقایسه اونها با هم هستش.

اگر به فکر انتخاب یک نرم افزار CRM فارسی، پیشرفته، قدرتمند و در عین حال دوست داشتنی هستید، پیشنهاد می کنیم حتما به مدت چند روز همه راهکارهای موجود رو مقایسه کنید، خواهید دید که چرا صدها سازمان و شرکت موفق کشور از CRM دانا استفاده می کنند.

داستان موفقیت مشتریان ما با نرم افزار CRM دانا رو ببینید

ببینید نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دانا چطور به صدها شرکت بزرگ و کوچک کمک کرده تا فرآیندهای مارکتینگ، فروش و خدمات مشتریان خودشون رو ارتقاء دهند و در کسب و کارشون با سرعت بالایی رشد کنند.

لوگو تپسل | داناپرداز
نیاز به گزارش گیری، بررسی مراحل هر پروژه و اهمیت یکپارچه سازی با پلتفرم های مختلف مهم ترین دلایل انتخاب نرم افزار CRM دانا برای سازمان ما بودند.
پسل 2 | داناپرداز
خانم مهندس مقدم
شرکت پگاه داده کاوان شریف
کامبادن | داناپرداز
اهمیت مدیریت چرخه فروش از بازاریابی تا پشتیبانی مشتریان و امکان تهیه گزارش‌های دقیق و لحظه‌ای موجب انتخاب و پیاده سازی نرم افزار CRM فارسی دانا بود.
کامبادن2 | داناپرداز
جناب آقای مهندس بابایی
مدیر فناوری اطلاعات
لوگو دیجی بان | داناپرداز
نرم افزار CRM دانا با داشتن امکاناتی مانند ارتباط با سایت، اتوماسیون اداری، پیامک و چت آنلاین یک حلقه ارتباطی بین مشتریان، تعمیرکاران و تیم مدیریت دیجی بان را فراهم می کند.
دیجی بان | داناپرداز
جناب مهندس وحید خانی
شرکت دیجی بان

مورد اعتماد صدها کسب و کار در سراسر کشور

محصولات ما به صدها کسب و کار در سراسر کشور قدرت داده، شما هم همین حالا به جمع دانایی­ها اضافه بشید و با سرعت بیشتری پیشرفت کنید.

سوالات متداول

نرم افزار در هر دو نسخه ابری و محلی یکی هستش و از هیچ نظری تفاوت نداره، تنها تفاوت در روش دسترسی به اون هستش.
در نسخه ابری (یا آنلاین) شما اشتراک خریداری می کنید و میتونید بدون نیاز به نصب و راه اندازی و با هزینه اولیه کمتری شروع به استفاده از نرم افزار کنید.
در نسخه محلی (یا نصبی)، نرم افزار در شبکه شما نصب میشه و باید یک سرور آماده کنید، در این روش شما یکبار هزینه لایسنس رو پرداخت می‌کنید و نیاز به تمدید اشتراک نیست ولی اگر نیاز به پشتیبانی داشته باشید می تونید هر سال قرارداد پشتیبانی خودتون رو تمدید کنید.برای اطلاعات بیشتر لطفا صفحه مقایسه نسخه ابری و محلی دانا رو مطالعه کنید.

دوره آزمایشی 14 روزه دانا بدون محدودیت است و شما می تونید از همه امکانات اون در این دوره استفاده کنید. در طول دوره آزمایشی شما می‌تونید با خرید محصول حساب خودتون رو از آزمایشی به تجاری تبدیل کنید. حساب‌هایی که در پایان دوره آزمایشی به نسخه تجاری ارتقاء پیدا نکند، غیر فعال می‌شوند و پس از 5 روز به طور کامل حذف می‌شود.

بله دانا با سیستم های تلفن VoIP یکپارچه میشه، می تونید با یک کلیک تماس بگیرید، مشخصات تماس های ورودی در نرم افزار نمایش داده میشه و همه تماس ها رکورد میشه و در نرم افزار ذخیره میشه.

نرم افزار دانا در کنار قدرت بالایی که داره بسیار هم کاربر پسند طراحی شده و کار با اون اصلا سخت نیست. در پایگاه دانش دانا پرداز مجموعه کاملی از مطالب و ویدئوهای آموزشی وجود داره که به کمک اون می‌تونید کار با نرم افزار رو یاد بگیرید. با این حال در صورت نیاز شما می‌تونید خدمات آموزش اختصاصی به صورت آنلاین یا حضوری خریداری کنید.

بله، ما خدماتی تحت عنوان آنبوردینگ مشتریان ارائه میدهیم، برای اطلاعات بیشتر به صفحه آشنایی با خدمات آنبوردینگ دانا پرداز مراجعه کنید.

حفظ امنیت داده‌های شما اولویت اول ما است. نرم افزار دانا دارای گواهی نامه امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا) از سازمان فناوری اطلاعات است. علاوه بر آن سرور‌های ما از بالاترین سطح امنیت فیزیکی و نرم افزاری برخوردارند.

تیم فنی دانا پرداز هم با مانیتورینگ 24 ساعته سیستم و بکاپ گیری منظم و بی وقفه تلاش می‌کنند تا سطح امنیت داده را به بالاترین حد ممکن برسانند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه امنیت دانا مراجعه کنید.

در نسخه‌های ابری به صورت پیش فرض به مدت اشتراک خریداری شده خدمات پشتیبانی فنی رایگان با بسته گارانتی ارائه می‌شود، اما شما در زمان خرید می‌تونید با پرداخت مبلغی اضافه، بسته پشتیبانی­تون رو به بسته برتر ارتقاء بدید.نسخه محلی حرفه‌ای به صورت پیش فرض دارای 6 ماه خدمات پشتیبانی رایگان با بسته گارانتی است. نسخه محلی اینترپرایس دارای بسته پشتیبانی برتر به مدت 1 سال است.  
برای اطلاعات بیشتر صفحه معرفی بسته های خدمات پشتیبانی رو مطالعه کنید.

مدل قیمت گذاری دانا بسیار منعطف است، هم برای نسخ ابری و هم برای نسخ محلی شما می تونید بر اساس نیاز خودتون بسته مناسب رو انتخاب کنید، برای آگاهی از قیمت ها به صفحه قیمت نرم افزار CRM دانا مراجعه کنید

در مسیر پیشرفت ادامه دهید

آکادمی دانا پرداز 3

آکادمی آنلاین دانا پرداز

دوره‌های متنوع و بیش از صدها درس کاربردی رایگان برای صاحبان کسب و کار و افرادی که می‌خواهند مهارت‌های خود را ارتقاء دهند و در شغل خود پیشرفت کنند.

اسکرول به بالا