از یک نرم افزار CRM پیشرفته چه انتظاری دارید؟

نرم افزار CRM دانا، همه امکانات و ابزار های لازم برای مدیریت فروش و خدمات مشتریان را، یکجا در اختیار شما قرار میدهد.

مدیریت عملیات فروش

عملیات فروش و بازاریابی را مطابق با آخرین متد های روز مکانیزه کنید و به تمامی مراحل فروش نظارت داشته باشید. کانال های مختلف فروش را بشناسید و برای هر کدام برنامه ریزی کنید. کمپین های بازاریابی ایجاد کنید و میزان موفقیت آن ها را اندازه گیری کنید.

مدیریت سرنخ

با مدیریت صحیح سرنخ ها، همیشه به اهداف فروش خود می رسید! تبدیل سرنخ به یک فرصت فروش نیاز به حفظ ارتباط و پیگیری صحیح دارد، دانا در کل فرآیند مدیریت سرنخ از جمله، ارزیابی، دسته بندی، تعیین رتبه و …

بیشتر

مدیریت فرصت فروش

فرصت های فروش رو زیر نظر بگیرید و با برنامه ریزی صحیح در کوتاه ترین زمان ممکن آن ها را به فروش موفق تبدیل کنید. مراحل فروش را به درستی دنبال کنید و با اتوماسیون کارها، توان تیم فروش را افزایش دهید

بیشتر

مدیریت پایپ لاین فروش

مراحل فروش را بـا تـوجـه بـه سیـاست هـای سـازمـان خــود سفـارشی سـازی کنـیـد و مـیـزان پـیـشرفـت فـرصـت هـای فـروش را بــه صــورت پـایـپ لایـن مشاهـده کنید.

بیشتر

مدیریت محصولات و قیمت ها

محـصــولات و خـدمـات خـود را در دانـا تعـریــف و گــروه بنـدی کنـیـد. لیــست هـای قیـمـت، واحــد هـای فــروش و لیــست هـای تـخـفیـف طبــق نیــاز کـسـب و کــار خــود ایجــاد کنـیـد.

بیشتر

مدیریت کمپین‌ها

فعالیت های بازاریابی مثل ارسال ایمیل و پیامک را در قالب کمپین های بازاریابی مدیریت کنید. در هر کمپین، مشتریان هدف را مشخص کنید و با اجرای صحیح کمپین ها، راندمان را افزایش و هزینه ها را کاهش دهید.

بیشتر

حسابداری فروش

کار های اداری و حسابداری فروش مثل صدور پیش فاکتور، سفارش فروش و فاکتور فروش را در دانا به ساده ترین روش پیش ببرید. فرم ها را مطابق با نیاز خود تغییر دهید و سطوح دسترسی را مشخص کنید.

بیشتر

بانک اطلاعات مشتریان

اطلاعات مشتریان حقیقی و حقوقی خود را به صورت کانتکت و حساب در نرم افزار ذخیره کرده و در مواقع نیاز از این اطلاعات برای ارتباط با مشتریان استفاده کنید.

مدیریت کانتکت‌ها

اطلاعات و سوابـق فـروش و خـدمـات همـه مشتریـان را بـه صـورت یکجـا نگهـداری کنید. دانـا همه تعامـل ها شامـل ایمیـل ها و تماس ها و سوابـق فروش افراد را نگهداری می‌کند و بـا یـک کلیک می‌توانید به این اطلاعـات دسترسـی داشته باشیـد.

مدیریت حساب‌ها

حساب ها شرکت ها و سازمان هایی هستند که با آن ها در ارتباط هستید، مثل مشتریان، همکاران تجاری، نمایندگی ها و حتی شرکت های رقیب. دانا به شما کمک می‌کند حساب ها را دسته بندی و مدیریت کنید و در یک نگاه از وضعیت و سوابق آن‌ها باخبر باشید.

توسعه کانال‌های فروش

وب سایت، چت آنلاین، تماس تلفنی، ایمیل یا پورتال کاربران، به کمک دانا این راه های ارتباطی فرقی با هم ندارند، پس بهتره به مشتری ها اجازه دهید با روش دلخواه خود با شما در ارتباط باشند.

تلفن (مرکز تماس مشتریان)

دانا به طور کامل با سیستم تلفنی شما یکپارچه می‌شود و کارایی این روش ارتباطی را افزایش میدهد. نمایش اطلاعات مشتریان هنگام تماس، شماره گیری آسان درون برنامه، ضبط مکالمات، گزارش گیری و خیلی چیز های دیگه یکجا در اختیار شماست.

بیشتر

چت آنلاین

با بازدید کنندگان وب سایت خود در ارتباط باشید، فروش خود را افزایش دهید، پشتیبانی را ساده تر کنید و در نهایت کسب و کارتان را ارتقاء دهید.

بیشتر

ثبت خودکار رکورد با وب فرم

با استفاده از وب فرم های پیشرفته دانا، فرم های موجود در سایت و اپلیکیشن خودتان را به دانا متصل کنید تا هر بار که کاربری این فرم ها را تکمیل کرد به صورت خودکار رکورد جدیدی در دانا ایجاد شود

ایمیل

بدون نیاز به نرم افزارهای جانبی، ایمیل های خودتان را به صورت یکپارچه مدیریت کنید و از قالب های آماده برای پاسخ به آن ها استفاده کنید. برای ارسال ایمیل یادآوری تعریف کنید و با استفاده از ایمیل با مشتریان در ارتباط باشید.

بیشتر

پیامک

سامانه ارسال پیامک خودتان را در نرم افزار تعریف کرده و از داخل نرم افزار برای مشتریان خود پیامک ارسال کنید. رویداد ها ، جشنواره ها و محصولات جدید خود را از طریق پیامک به کاربران اطلاع دهید و کمپین های بازاریابی پیامکی برگزار کنید.

اتوماسیون و مدیریت فرآیندها

با امکانات اتوماسیون دانا، بسیاری از کار های روتین روزانه را به دانا بسپارید و در وقت افراد صرفه جویی کنید. به کمک گردش کار و قواعد تاییدیه خودکار، فرآیند های کاری خودتان را تعریف کنید و بهره وری تیم را به طور قابل توجهی افزایش دهید.

فرآیند گردش کار

برای هر کدام از فرآیند های فروش گردش کار تعریف کنید تا در صورت برقراری شرط، عملیات به صورت خودکار اجرا شوند. گردش کار به شما کمک می کند حجم بالایی از کارها را در زمان کوتاهی انجام دهید و از صحت انجام آن ها اطمینان داشته باشید.

بیشتر

فرآیند تاییدیه

برای کارهای مهم مانند تغییر قیمت محصولات یا اعمال تخفیف های بالا، تاییدیه تعریف کنید تا انجام آن ها مشروط به تایید توسط افراد مرتبط باشد. تاییدیه ها به صورت خودکار ارسال می شوند و موجب صرفه جویی زمان و یکدست شدن کارها میشوند.

بیشتر

فرآیند آگاه سازی خودکار

با اعلانات درون برنامه ای از تمامی پیام ها، ایمیل ها کارهایی که به شما تخصیص داده شده مطلع شوید. یادآور های خودکار وظایف و جلسات شما را یادآوری می کند. همچنین می تونید برای رویدادهای مهم خود، آگاه سازی تعریف کنید تا چیزی را فراموش نکنید.

با نرم افزار CRM دانا

بیشتر ، سریع تر و هوشمندانه تر بفروشید

خدمات مشتری

فروش پایان راه نیست! حتما این جمله را قبلا هم شنیده‌اید، خب ما در طراحی دانا به این موضوع به خوبی توجه کردیم. امکانات مدیریت خدمات مشتریان و یا به عبارتی پشتیبانی مشتریان در دانا بی نظیر است و به شما کمک میکند رابطه ای دو طرفه و سودآور با مشتری ها ایجاد کنید.

تیکتینگ و هلپ دِسک

با امکانات پیشرفته تیکتینگ دانا روش ارائه خدمات پشتیبانی خودتان را متحول کنید و خدماتی عالی و مثال زدنی به مشتریان ارائه دهید. با گزارش گیری از تیکت ها درخواست های پر تکرار و مشکلات رایج مشتریان را بشناسید و در جهت افزایش …

بیشتر

پورتال مشتریان

برای مشتریان خود پورتال ایجاد کنید و اطلاعات مورد نیاز را در اختیارشون قرار دهید. به کمک پورتال به مشتری ها کمک کنید تا به آسانی تیکت های پشتیبانی ثبت کنند و یا به آننها برای دسترسی به پیش فاکتور ها، سفارش ها و یا سایر ماژول ها مجوز ارائه کنید.

بیشتر

مدیریت سطح خدمات

با تعریف توافق نامه های سطح خدمات یا همان (SLA)، تعهدات خود نسبت به مشتریان را به صورت دقیق مشخص کنید و سرعت ارائه خدمات را اندازه گیری کنید. دانا به شما کمک می کند سرعت پاسخ اولیه و زمان انجام تیکت ها را به طور قابل توجهی بهبود دهید.

بازخورد مشتری CSAT

شاخص رضایت مشتریان از خدمات دریافت شده یا همان (CSAT) باید همیشه اندازه گیری و کنترل شود .فقط به کمک این شاخص است که میتوانید کیفیت خدمات خودتان را از دید مشتری بسنجید.

نظرسنجی از مشتریان

نظرات مشتریان بهترین ابزار برای ارزیابی کسب و کار شما است و باید از «ن به عنوان راهنمایی برای بهبود خدمات و در نهایت افزایش فروش خود استفاده کنید. ماژول نظر سنجی دانا به شما کمک میکند

افزایش بهره وری

با ایجاد تیم های کاری، فرآیند فروش را ساده تر و کارها را متناسب با توانایی کارشناسان بین آن ها تقسیم کنید. با تقسیم درست کارها مشتریان بیشتری را به سمت محصولات و خدمات خود جذب و فروش را چند برابر کنید. با تقویم های کاری دانا، جلسات و برنامه های روزانه خودتان را مدیریت و زمان بیشتری برای مشتریان صرف کنید.

مدیریت تیم‌های کاری

تیم های کاری مختلفی تعریف و کارها و پروژه ها را بین این تیم ها تقسیم کنید. هر کارشناس را با توجه به توانایی هایش در تیم کاری مناسب قرار داده و عملکرد هر تیم را به صورت مجزا بسنجید.

بیشتر

مدیریت جلسات و کارها

تقویم های کاری مشترک بسازید و برنامه های کاری تیم را یکجا مدیریت کنید. جلسات کاری را در تقویم ثبت کنید تا پیش از شروع، یادآور های مربوط به جلسات را دریافت کرده و با آمادگی کامل در جلسات شرکت کنید و …

بیشتر

هدف گذاری و پیش بینی فروش

برای تیم های فروش تارگت تعیین کنید و در هر لحظه میزان تحقق تارگت هر تیم را مقایسه کنید. کارشناس های برتر فروش را شناسایی کنید و روحیه رقابت در تیم فروش را تقویت کنید.

ایمپورت داده

سرنخ ها، فرصت های فروش، اطلاعات مشتریان و به طور کلی اطلاعات مربوط به فروش های قبلی خودتان را با استفاده از ابزار ایمپورت داده در نرم افزار وارد کنید و تمامی اطلاعات مورد نیاز برای فروش موفق را به صورت یکپارچه در اختیار داشته باشید.

پیغام آماده

پاسخ سوالات پر تکرار را به صورت پیام های آماده در اختیار کارشناسان تیم قرار دهید و سرعت و دقت پاسخگویی را افزایش دهید و زمان بیشتری برای رسیدگی به کارهای مهم تر فروش و خدمات در اختیار داشته باشید.

همکاری تیمی

برای همفکری و یا کسب تکلیف روی فرصت های فروش نیازی به خروج از دانا نیست، فقط کافی است مدیر و یا همکار خودتان را روی رکورد مورد نظر مِنشِن (@) کنید و به آسانی با هم گفتگو کنید.

بیشتر

در چت‌ها مشارکت کنید.

گزارش گیری و تحلیل اطلاعات

هر چقدر کسب و کار شما بیشتر پیشرفت کند، نیاز شما برای گزارش گیری و تحلیل اطلاعات هم بیشتر می‌شود. با کمک گزارش ساز و داشبورد های پیشرفته دانا، شاخص های مهم و فعالیت های فروش را زیر نظر بگیرید و به کمک این اطلاعات، تصمیمات بهتری بگیرید.

گزارشات سفارشی

گزارش های از پیش آماده و همچنین گزارش ساز دانا به شما کمک می‌کند روند فروش، شاخص های مهم و فعالیت کارشناس ها را زیر نظر بگیرید و تصمیماتی به موقع و درست بگیرید.

نمودارهای آماری

از گزارشات خود نمودارهای آماری تهیه کنید و در یک نگاه وضعیت کلی سیستم را بررسی کنید. به جای درگیر شدن با اعداد و ارقام گزارشات، از این نمودارها برای مقایسه و ارزیابی استفاده کنید

داشبورد ساز حرفه‌ای

داشبورد های سفارشی بسازید و شاخص ها مهم را به صورت زنده مشاهده کنید. داشبورد های خود را با سایر کارشناسان به اشتراک بگذارید و از داشبورد هایی که دیگران با شما به اشتراک گذاشته اند برای مدیریت بهتر کارها استفاده کنید.

سفارشی سازی

بخش های مختلف نرم افزار را متناسب با کسب و کار خود سفارشی سازی کنید تا پاسخگوی نیازهای شما باشد. از ویرایش  فیلد ها، فرم های تکمیل اطلاعات و نماهای نرم افزار تا تعریف ماژول و زیر سیستم های جدید، برای سفارشی سازی نرم افزار در اختیار شما است.

ماژول‌ها

ماژول های استاندارد دانا را با توجه به نیاز خودتان سفارشی کنید، فیلد های جدید تعریف کنید و فیلد های موجود را ویرایش کنید. اگر ماژول های سیستم پاسخگوی نیازهای شما نیستند می توانید ماژول های جدید بسازید.

نقش ها

نقش های نرم افزار را متناسب با ساختار سازمانی خود سفارشی سازی کنید و دسترسی های هر نقش به ماژول ها و بخش های مختلف سیستم را مشخص نمایید.

فرم ساز

با فرم ساز پیشرفته دانا، فرم های جدید بسازید و یا فرم های پیش فرض نرم افزار را مطابق با نیاز خودتان تغییر دهید. فرم ساز دانا به شما کمک می‌کند ورود اطلاعات را به طور کامل کنترل کنید.

فیلتر و نماها

با استفاده از فیلتر ساز پیشرفته دانا، داده های مورد نظر خودتان را به آسانی پیدا کنید. به کمک نما ها روی داده هایی که برای شما مهم هستند تمرکز کنید و نما های مفید خودتان را با سایر همکاران به اشتراک بگذارید

الگوهای چاپ موجودیت ها

برای هر ماژول الگوهای چاپ سفارشی تعریف کنید و فیلد های مورد نیاز را در الگوی چاپ قرار دهید. شما می تونید برای هر ماژول چند الگوی چاپ مختلف تعریف کرده و هر زمان از الگوی چاپ مناسب استفاده کنید.

توسعه و یکپارچگی

به آسونی هر چه بیشتر، نرم افزار CRM خودتان را به سایر نرم افزار های موجود متصل کنید و یکپارچگی کاملی بین سیستم ها ایجاد کنید. دانا همه چیزهایی که برای توسعه و یکپارچگی نیاز دارید را در اختیارتان قرار میدهد.

معرفی API دانا

با استفاده از API های دانا، منابع اطلاعاتی سازمان را یکپارچه کنید. API های دانا به شما این امکان را میدهد که نرم افزار CRM خوتان را به سایر نرم افزار های سازمان متصل کنید.

اسکریپت داینامیک

قابلیت نوشتن اسکریپت در محیط نرم افزار دانا، امکانات وسیعی برای ارتباط با سایر نرم افزار ها و اتوماسیون کارها در اختیار شما قرار میدهد.

امنیت

امنیت شما اولویت اصلی ما است. ما به خوبی این را میدونیم که هر سازمان باید تعادل درستی بین محافظت از اطلاعات مشتریان و آزادی کارمندان در انجام کارهای خود ایجاد کند. ما در طراحی دانا به موضوع امنیت توجه ویژه ای داشته ایم.

سطح دسترسی به نقش ها

به هر کدام از نقش ها، متناسب با مسئولیتی که بر عهده دارند مجوز دسترسی تعریف کنید تا بخش های محرمانه سیستم تنها توسط کارشناسان مجاز قابل دسترسی باشد.

سطح دسترسی به فیلدها

دسترسی مشاهده و ویرایش فیلد های مهم ماژول را محدود کنید تا اطلاعات محرمانه هر رکورد تنها توسط کارشناسان احراز هویت شده قابل مشاهده یا ویرایش باشد.

سطح دسترسی به رکوردها

مجوز دسترسی به رکورد های هر ماژول را مدیریت کنید و تنها به کارشناسان مجاز اجازه دسترسی به رکوردهای مهم مانند حساب مشتریان ویژه را بدهید.

مجوزها

دسترسـی هـای مشاهـده ، ویرایش، ایجاد و حذف ماژول هـای نرم افزار را توسط مجـوز ها مدیریت کـرده و به هـر نقش دسترسی های لازم را اعطا کنید.

گواهی امنیت افتا

نرم افزار دانا دارای گواهی نامه امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا) از سازمان فناوری اطلاعات است.

سیاسیت رمز عبور

سیاست رمز عبور دانا را مطابق با سیاست های امنیتی سازمان تعرف کنید. حداقل تعداد کاراکتر، کاراکترهای مجاز و تعیین عمر رمز عبور، همه مواردی هستند که می توانید در سیاست رمز عبور در نظر بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
فهرست