با سرویس مدیریت یکپارچه ایمیل، فروشتون رو چند برابر کنید

تو سیستم فروش، ایمیل یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطاتی است. شما به عنوان یک فروشنده حرفه ای ممکنه روزانه چندین ایمیل ارسال کنید و مکالماتتون با مشتریاتون رو از طریق ایمیل پیش ببرید. خب پس بهتره ابزار مناسبی رو برای مدیریت ایمیل هاتون در اختیار داشته باشید. دانا میتونه ایمیل‌های شما رو یکپارچه کنه و ارتباط شما از طریق ایمیل رو از همیشه ساده تر کنه.

ایمیل چگونه به شما کمک می کند

null
ایمیل‌ها را از منبع ایمیل‌های سازمانیتون ارسال کنید.
null
ایمیل‌ها را به تفکیک وضعیت با مرحله فروش ارسال کنید.
null
ارسال ایمیل را زمانبندی کنید.
null
برای دریافت ایمیل اعلان دریافت کنید.

ارسال ایمیل رو به بخشی از فرآیند فروش تبدیل کنید

در فرآیند فروش ارتباط با مشتری خیلی مهمه. شما باید بتونید مرتبا با مشتری در ارتباط باشید و سوالاتش رو پاسخ بدید. با یکپارچگی ایمیل با CRM می‌تونید روال ارسال ایمیل و پاسخ به ایمیل‌ها رو به فرآیند فروش اضافه کنید و اعلان‌های لحظه‌ای از سرنخ‌ها و کانتکت ها دریافت کنید. بلافاصله به ایمیل ها پاسخ دهید. دانا ایمیل‌ها رو به رکوردهای مرتبط مشتری تخصیص می‌دهد، بنابراین شما نباید در کوهی از پیام‌ها به دنبال ایمیل‌های ارسال شده به هر مشتری بگردید.

تبدیل ارسال ایمیل به فرایند فروش

وضعیت ایمیل ها رو به روز نگه دارید.

دانا همیشه آخرین وضعیت ایمیل‌ها رو نگهداری می‌کنه و می‌تونید با یک نگاه ایمیل‌هایی که در بازه‌های زمانی مختلف ارسال کردید رو ببینید و ایمیل‌هایی که ارسال نشدن رو به سرعت شناسایی کنید. حتی می‌تونید برای عدم ارسال ایمیل, اعلان دریافت کنید. این آنالیز به شما کمک می‌کند برای فروش خود برنامه ریزی کنید و بیشترین منافع را دریافت کنید.

وضعیت ایمیل ها رو با سیستم ارسال ایمیل دانا به روز نگه دارید.

زمانبندی ارسال تعریف کنید و ایمیل های انبوه ارسال کنید

در دانا می‌تونید ایمیل‌ها رو زمانبدی کنید تا همون لحظه یا در هر زمان دیگه‌ای که برای ارسال ایمیل مناسب هستنش ارسال بشه. حتی می‌تونید گردش کار تعریف کنید تا اگر مقدار فیلدی مثل وضعیت پیش فاکتور تغییر کرد؛ ایمیل ارسال بشه. حتی می‌تونید مکانیزم‌های ارسال خودکار تعریف کنید تا ایمیل‌های مشتری‌ها بدون پاسخ نمونن.

ارسال ایمیل انبوه با امکان تعریف زمانبندی ارسال

قالب ایمیل های خودتون رو سفارشی کنید

قالب‌های سفارشی می‌تونن ظاهر ایمیل شما رو از اون حالت یکنواخت و خسته کننده خارج کنن و به ایمیل‌های شما شکل و ظاهر دیگه‌ای بدن. تو دانا می‌تونید خیلی ساده قالب ارسال ایمیلتون رو سفارشی کنید و متن، عکس، جدول، ستون و هر المان دیگه ای رو به فرمتون اضافه کنید. حتی می‌تونید میزان بازخورد مخاطبین نسبت به این قالب‌ها رو بسنجید و ببینید که کدومشون می‌تونن برای شما مناسب باشن.

سفارشی سازی قالب ایمیل

مدیریت صندوق ورودی با دانا

مهم نیست که از چه سرویسی برای ارسال ایمیلتون استفاده می‌کنید. دانا می‌تونه همه ایمیل‌های ورودی شما رو دسته بندی کنه و به شما دید خوبی از ایمیل‌های دریافتیتون بده. پس دیگه نیازی به سرویس های مدیریت ایمیل ندارید و از داخل محیط دانا می‌تونید خیلی ساده ایمیل‌هاتون رو ببینید و به اونها پاسخ بدید. حتی برای دریافت ایمیل جدید، اعلان دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فهرست