با ماژول مدیریت سرنخ های دانا، از هر منبعی مشتری جذب کنید

گام های نخست فروش را قدرتمند بردارید. حتی یک پرسش ساده می تواند آغازگر فروشی بزرگ باشد. اطلاعات مربوط به مشتریان بالقوه مانند بازدید کنندگان نمایشگاه یا کسانی که فرم تماس سایت را تکمیل کرده اند را به عنوان سرنخ فروش در نظر گرفته و فرآیند فروش را از این جا شروع کنید. نرم افزار CRM دانا، کامل ترین ابزار مدیریت سرنخ ها را در اختیار شما قرار می دهد.

null
هیچ مشتری احتمالی از نظر شما پنهان نخواهد ماند
null
اطلاعات کلیدی درباره سرنخ ها همیشه در دسترس است
null
سرنخ ها بر اساس احتمال موفقیت رتبه بندی شده و درست به اندازه نیاز برای هر سرنخ زمان بگذارید

مدیریت سرنخ چیست؟

مدیریت سرنخ یک فرآیند مهم در فروش و بازاریابی است که می تواند مشتریان بالقوه را به سمت شما جذب کند. این فرآیند سرنخ های ورودی از منابع مختلف مانند نمایشگاه و برنامه های بازاریابی را ارزیابی و دسته بندی کرده و ابزارهای لازم برای مدیریت آن ها را در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید دید کاملی از مشتریان هدف و کسانی که به برند شما علاقمند هستند داشته باشید به یک پلتفرم مدیریت سرنخ احتیاج دارید.
نرم افزار CRM دانا امکانات متنوعی برای مدیریت سرنخ ها در اختیار شما قرار می دهد. تفاوتی ندارد که شما صاحب یک برند جهانی یا کسب و کاری نوپا هستید، مدیریت سرنخ های دانا ایکسارم به شما کمک می کند، مشتریان بالقوه را شناسایی و در کوتاه ترین زمان آن ها را به مشتری واقعی و فروش موفق تبدیل کنید.

تولید خودکار سرنخ با وب فرم های هوشمند

بازدید کنندگان سایت مشتریان بالقوه ای هستند که هنوز برای خرید خود تصمیم گیری نکرده اند. با استفاده از محتوای جذاب، آن ها را تشویق به تکمیل فرم نمایید و با استفاده از وب فرم های هوشمند به صورت خودکار سرنخ جدیدی از اطلاعات آن ها ایجاد کنید تا سفر تبدیل سرنخ به فروش آغاز شود.

توزیع خودکار سرنخ

با استفاده از گردش کارسرنخ های تولید شده را بر اساس موقعیت جغرافیایی، محصول یا دپارتمان به کارشناسان تخصیص دهید. همچنین می توانید از روش تخصیص گردشی استفاده کنید تا سرنخ ها به صورت مساوی بین کارشناسان تقسیم شود. با مدیریت شیوه تخصیص اطمینان داشته باشید که فعالیت های فروش روی همه سرنخ ها انجام می شود.

تعریف فعالیت روی سرنخ

هر سرنخ برای تبدیل شدن به مشتری وفادار نیازمند توجه و ارائه اطلاعات مناسب است. برای این کار می تونید فعالیت های بازاریابی مثل برگزاری جلسه، ارسال اطلاعات و تماس های پیگیری رو برای هر سرنخ تعریف کنید. دانا این فعالیت ها رو به شما یادآوری می کنه و حتی می تونید با استفاده از گردش کار انجام خیلی از این کارها رو به دانا بسپارید و از سرنخ های بیشتری رو به مشتری تبدیل کنید.

بررسی اثر بخشی کمپین ها براساس سرنخ

بسیاری از سرنخ ها در کمپین های بازاریابی ایجاد می شوند. کمپین مبدا هر سرنخ را مشخص کنید تا با توجه به سرانجام سرنخ ها گزارشی از اثربخشی هر کمپین داشته باشید.

افزودن پیغام، یادداشت و فایل پیوست به سرنخ

اطلاعات تکمیلی درباره سرنخ را به صورت یادداشت در فرم سرنخ ذخیره کنید تا سایر کارشناسان به آن اطلاعات دسترسی داشته باشند. برای کارشناسان یادداشت بگذارید و در صورت نیاز فایل هایی را به سرنخ پیوست کنید.

رتبه بندی سرنخ ها

سرنخ ها ارزش آفرینی یکسانی نخواهند داشت و برخی برای سازمان پر سود تر هستند. با رتبه بندی سرنخ ها میزان فعالیت و زمانی که برای هر سرنخ باید صرف شود را مشخص نمایید و سرنخ های خود را اولویت بندی کنید. معیار رتبه بندی را براساس سیاست های سازمان خود تعریف کرده و با استفاده از گردش کار به صورت خودکار این سرنخ ها را رتبه بندی کنید

تهیه گزارشات تحلیلی

تعداد سرنخ های ورودی از هر کانال، نرخ تبدیل سرنخ ها و عملکرد کارشناسان در تبدیل سرنخ را به صورت گزارشات فصلی مشاهده از این اطلاعات برای بهبود فروش استفاده کنید

تبدیل خودکار سرنخ

وقتی که سرنخ در جهت فرآیند فروش پیش می رود و مشتری نسبت به خرید مشتاق تر می شود دیگر این مشتری یک سرنخ خام نیست و به یک فرصت فروش احتمالی تبدیل شده است. در این حالت نیازی به ایجاد فرصت فروش به صورت دستی نیست. با یک کلیک سرنخ را به فرصت فروش تبدیل کرده و تمام اطلاعات را در فرصت فروش داشته باشید.

امکانات دیگری که برای مدیریت عملیات فروش در اختیار شما است

فهرست