چت آنلاین

با قابلیت چت آنلاین، با کاربران خود در لحظه گفتگو کنید و به سوالات و درخواست های آن ها پاسخ دهید. سیستم چت آنلاین از بهترین کانال های ارتباطی است و به دلیل محیط کاربری ساده و پشتیبانی در لحظه بین کاربران بسیار محبوب است.

null
در هر لحظه با کاربران خود در ارتباط باشید.
null
برای پاسخ به چت ها با دیگر کارشناسان همکاری کنید.
null
چت ها را براساس موضوع به کارشناسان مربوطه تخصیص دهید

در هر لحظه با مشتریان خود در ارتباط باشید

با قابلیت چت آنلاین، از داخل نرم افزار با مشتریان چت کنید، در هر لحظه با آن ها در ارتباط باشید و به سوالات آن ها پاسخ دهید، فایل های مورد نیاز را برای آن ها ارسال کنید و با مکاتبات حرفه‌ای فرصت های فروش را به فروش های موفق تبدیل نمایید.

چت را به بهترین شکل تقسیم کنید

بهترین روش برای پاسخ به چت انتخاب کارشناس مناسب برای پاسخ به آن چت است. با سفارشی سازی فرم شروع چت، با چند سوال کوتاه از کاربر، چت را به مناسب ترین کارشناس واگذار کنید. روال تخصیص چت به صورت خودکار انجام می شود و حجم بالایی از چت های ورودی در کوتاه ترین زمان بین کارشناسان توزیع خواهد شد.

چت‌هایی که پرواز می‌کنند.

با قابلیت انتقال چت می توانید چت های خود را به کارشناسان دیگر منتقل کنید تا سوالات کاربران همواره توسط خبره ترین کارشناس در آن حوزه پاسخ داده شود.

راهنمایی از جنس پیام درگوشی

اگر در حین چت با کاربر نیاز به راهنمایی داشتید، سایر کارشناسان را روی چت منشن کنید و سوالات خود را از آن ها بپرسید. پیام هایی که بین شما و سایر کارشناسان رد و بدل می شود، درگوشی هستند و کاربر آن ها را نمی بیند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فهرست