جلسات و کارهای خود را به سادگی مدیریت کنید

ببا ابزارهای مدیریتی دانا، برای انجام کارهای خود را به بهترین شکل برنامه ریزی کرده و با آمادگی کامل در جلسات کاری شرکت کنید. یادآور نرم افزار تمام رویدادهای مهم پیش رو را به شما یادآوری کرده و از تداخل برنامه ها جلوگیری می کند.

مدیریت جلسات و کارها چه کمکی به شما می کند؟

null
در یک نگاه تمام جلسات کاری پیش رو را مشاهده کنید.
null
فهرست کارهای مهم هر روز و پروژه های درحال اجرای خود را در اختیار داشته باشید
null
برای رویداد و کارهای مهم خود، پیام یادآوری دریافت کنید.

مدیریت فعالیت ها

فعالیت های مهم کاری مانند جلسه کاری، تماس، ارسال ایمیل یا سایر وظایف را در نرم افزار تعریف کنید و زمان خود را با توجه به فعالیت های روزانه مدیریت کنید. در هر زمان می توانید فهرست فعالیت های پیش رو را مشاهده و برای انجام کارهای خود برنامه ریزی داشته باشید.

مدیریت فعالیت های جلسات و کار ها

اعلان های خودکار

اعلان های خودکار

قرار ملاقات ها و تماس های کاری با اعلان خودکار به شما  یادآوری می شود و هیچ رویداد و وظیفه‌ای فراموش نخواهد شد. همچنین برای وظایف تخصیص داده شده، درخواست همکاری در چت و منشن شدن با اعلان به شما اطلاع داده می شود و همواره در جریان رویدادهای مهم کاری خواهید بود.

تقویم مشترک

برای هر پروژه، دپارتمان، تیم کاری و کارشناس تقویم های کاری اختصاصی تعریف و تقویم را با افراد مرتبط به اشتراک بگذارید. همه جلسات، قرار ملاقات ها و فعالیت ها را روی تقویم ثبت کنید تا همه افراد مشارکت کننده تقویم یکپارچه‌‍ای از رویداد های پیش رو را در اختیار داشته باشند و از تداخل برنامه ها و بی نظمی های احتمالی جلوگیری کنید.

امکانات دیگری که برای افزایش راندمان تیم در اختیار شما است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فهرست