فرآیند گردش کار، موتور پیشران نرم افزار

فرآیند گردش کار با اجرای خودکار عملیات های مورد نظر شما، سرعت کارها را افزایش داده و فرصت بیشتری برای انجام کارهای ضروری را در اختیار شما قرار می دهد. کارهای دشوار و زمان بر را به صورت گردش کار در سیستم تعریف کنید و از اجرای دقیق کارها لذت ببرید.

فرآیند گردش کار چه کمکی به شما می کند؟

null
روال های فروش و بازاریابی به صورت خودکار اجرا می شوند
null
دقت و سرعت انجام کارها افزایش می یابد
null
شروط و عملیات پیچیده و چند سطحی توسط سیستم اجرا می شوند

فرآیند گردش کار چیست؟

فرآیند گردش کار برای تیم فروش حکم چرخ برای چمدان را دارد و به همان نسبت کارهای فروش را ساده می کند. هر فرآیند گردش کار شروط تعریف شده را بررسی می کند و در صورت برقراری شرط ها، مجموعه عملیات مشخصی را به صورت خودکار اجرا می کند. تیم فروش می توانند روال های فروش را در قالب گردش کار تعریف کنند تا عملیات مربوطه برای هر سرنخ و فرصت فروش به صورت خودکار اجرا شود

اتوماسیون کارها با گردش کار

فعالیت های روتین مانند ارسال ایمیل یادآوری جلسات را به گردش کار بسپارید تا هیچ کاری از قلم نیافتد. با استفاده از گردش کار نیازی به انجام کارهای تکراری و زمان بر نیست و با یک بار تعریف گردش کار، تمام این عملیات ها به صورت خودکار انجام خواهند شد آن هم با دقتی که تنها از یک سیستم هوشمند انتظار می رود.

ارسال ایمیل

ایمیل روش حرفه‌ای برای ارتباط با مشتریان است. با تعریف گردش کار، اخبار و اطلاعیه ها و جشنواره های فروش، به صورت خودکار برای همه یا تعداد بالایی از مشتریان ارسال کنید و با آن ها در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای مدیریت کارهای درون سازمان فرآیند گردش کار تعریف کتید تا در صورت بروز رویدادی مانند تعریف فعالیت جدید و یا برگزاری جلسه کاری به اعضای تیم و کارشناسان مربوطه ایمیل ارسال شود.

آپدیت مقدار فیلد

مقدار فیلد هایی مانند وضعیت سرنخ و فرصت فروش یا بعضی فیلد های ماژول های سفارشی به صورت مرتب تغییر می کنند. با تعریف گردش کار می توانید اجرای این تغییرات را به نرم افزار واگذار کنید تا تغییرات به صورت خودکار انجام شوند.

تخصیص خودکار

برای مدیریت بهتر کارها، باید کارشناس مسئول هر کار مشخص شود. در دوران پیک کاری که حجم کارها بالا است تخصیص کارها به صورت دستی بسیار زمان بر بوده و احتمال خطا وجود دارد. با تعریف گردش کار، کارها به صورت خودکار به کارشناسان مربوطه تخصیص داده می شود.

ایجاد رکورد

در بسیاری از فرآیند های فروش نیاز است رکورد های جدیدی در نرم افزار ایجاد شود. ایجاد دستی رکورد ها را زمان بسیاری را از شما می گیرد و احتمال خطا بالا می رود. با تعریف گردش کار، در صورت برقراری شروط تعریف شده، رکورد مورد نظر به صورت خودکار ایجاد شده و دیگر نیازی به تعریف دستی رکورد ندارید

افزایش فروش با روند های خودکار در فرآیند گردش کار

افزایش فروش با روند های خودکار

در فرآیند بازاریابی و فروش زمان نقش مهمی دارد. با تعریف گردش کار برای فعالیت های بازاریابی در مناسب ترین زمان، اقدامات لازم را انجام دهید و فرصت طلایی فروش را از دست ندهید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
فهرست