مدیریت پایپ لاین فروش در نرم افزار CRM دانا ایکسارم

واژه CRM یا Customer Relationship Management که در زبان ما با عنوان مدیریت ارتباط با مشتری از آن یاد می شود، یک رویکرد است که به مشاغل کمک می کند ارتباط خود با مشتریان را بهبود ببخشند و سریعتر مشتریان جدید بدست بیاورند. در این مطلب به طور جامع به تعریف CRM می پردازیم و شما با مزیت های CRM برای کسب و کار خود آشنا خواهید شد.

مدیریت پایپ لاین فروش خود را بهینه کنید

دانا ایکسارم فرآیند های استاندارد و بهروش های حوزه فروش را با خود به سازمان شما خواهد آورد. منطق های پیاده سازی شده در نرم افزار ما بر اساس معتبرترین منابع در حوزه اتوماسیون فروش و تحلیل واقعیت های کسب و کار برای مدیریت پایپ لاین طراحی شده است.

پایپ لاین فروش چیست؟

پایپ لاین فروش اصطلاحی برای اشاره به فرآیند فروش است. پایپ لاین یک مسیر است و همه مراحلی که یک سرنخ ایجاد می شود، به فرصت فروش تبدیل می شود و با حرکت در این مسیر در نهایت به مشتری تبدیل می شود را شامل می شود. در نرم افزار CRM پایپ لاین فروش معمولا به صورت بصری نمایش داده می شود. برای اطلاعات بیشتر مقاله پایپ لاین فروش چیست را مطالعه کنید.

مدیریت سرنخ های فروش

سرنخ های بیشتری بسازید، رتبه بندی کنید و با پیگیری صحیح آنها را به فرصت فروش تبدیل کنید.

مدیریت فرصت های فروش

فرصت های فروش بیشتری را ببندید. آنها را اولویت بندی کنید، سازمان دهی کنید و در مسیر فروش حرکت دهید.

مدیریت کانتکت ها

در لحظه به همه اطلاعات مشتریان دسترسی داشته باشید، با آنها در ارتباط باشید و رابطه ای قوی ایجاد کنید.

مدیریت حساب ها

سوابق فروش قبلی، فرصت های فروش در دست، سوابق پشتیبانی و سایر اطلاعات شرکت ها و سازمان ها را در یکجا ببینید.

وضوح بیشتر، جایی که واقعا نیاز است

در نمای پایپ لاین، فرصت های فروش بر اساس مرحله ای که در آن قرار دارند نمایش داده می شوند. دانا ایکسارم به صورت هوشمند فرصت هایی که نیاز به پیگیری دارند را مشخص می کند، علاوه برای آن مکانیسم یادآوری نرم افزار به شما اطمینان می دهد که هیچ کاری فراموش نشود.

مدیریت پایپ لاین

قابل انعطاف در همه قسمت ها

فرآیند فروش در هیچ دو سازمانی دقیقا مشابه هم نیست، پس شما نیاز به نرم افزاری دارید که بتوانید مراحل فروش را به صورت سفارشی سازی شده متناسب با نیاز دقیق سازمان خود تغییر دهید. مراحل جدید اضافه کنید، تیم های فروش را سازمان دهی کنید و انواعی از فعالیت ها ایجاد کنید. دانا ایکسارم علاوه بر اینکه به صورت پیش فرض یک پایپ لاین فروش صحیح و استاندارد را به سازمان شما می آورد، امکان تغییر شکل بر اساس نیاز شما را هم فراهم می سازد.

کاربری آسان و دلچسب

نرم افزار CRM ابزار اصلی کار برای بسیاری از افراد شرکت شماست، تیم فروش و پشتیبانی و مدیران باید از صبح تا غروب در محیط این نرم افزار کارهای خود را پیش ببرند، بنابراین کار با چنین نرم افزاری نباید خسته کننده باشد و در عین سادگی راندمان افراد را به حداکثر برساند. دانا ایکسارم اطلاعات مهم را در دیدرس شما قرار می دهد، و با واسط کاربری جذاب و چابک خود کارایی شما را افزایش می دهد.

مدیریت پایپ لاین

پرهیز از انجام امور تکراری با اجرای سناریو

امکان اجرای سناریو های از پیش تعریف شده بر روی رکورد ها، به طور قابل توجهی از زمان افراد تیم فروش و پشتیبانی را آزاد می کند. این افراد در طی روز معمولا مجموعه ای از اقدامات تکراری را بر روی رکورد های مختلف انجام می دهند، که به کمک ویژگی اجرای سناریو در دانا ایکسارم همه این کارها فقط با یک کلیک صورت می پذیرد.

فهرست
fringilla consequat. sit diam efficitur. dapibus Praesent justo risus. felis libero eleifend