اتوماسیون فروش در نرم افزار CRM دانا ایکسارم

واژه CRM یا Customer Relationship Management که در زبان ما با عنوان مدیریت ارتباط با مشتری از آن یاد می شود، یک رویکرد است که به مشاغل کمک می کند ارتباط خود با مشتریان را بهبود ببخشند و سریعتر مشتریان جدید بدست بیاورند. در این مطلب به طور جامع به تعریف CRM می پردازیم و شما با مزیت های CRM برای کسب و کار خود آشنا خواهید شد.

کارهای تکراری فروش را به دانا ایکسارم بسپارید

انجام کارهای تکراری در فرآیند فروش هر روز وقت زیادی از مدیر و یا کارشناسان فروش را هدر می دهد. قابلیت های نرم افزار CRM دانا در اتوماسیون فروش به طور قابل توجهی موجب صرفه جویی در زمان و افزایش دقت کارها می شود. ارسال خودکار ایمیل، افزودن خودکار و مدیریت فعالیت برای پیگیری مجدد، تغییر خودکار مرحله فروش، ارسال تائیدیه برای مدیر فروش، یا تغییر خودکار مقدار فیلد ها، این ها و بسیاری از کارهای مشابه را به دانا بسپارید.

اتوماسیون فروش

با اتوماسیون فروش سرنخ های جدید را به کارشناسان مناسب بسپارید

فرض کنید بازدید کننده سایت شما فرم درخواست قیمت را پر کرده است، در این صورت باید در اولین زمان ممکن با او تماس بگیرید و فایل های مربوطه را برایش ارسال کنید. مکانیسم گردش کار دانا، سرنخ های جدید را به صورت خودکار و بر اساس شرایط تعیین شده بین کارشناسان تیم فروش تقسیم می کند و به این ترتیب به شما اطمینان داده می شود به همه سرنخ های فروش بلادرنگ رسیدگی می شود.

ارسال ایمیل های شخصی سازی شده خودکار

سرنخ جدیدی در وب سایت شما ثبت نام کرده، خب دانا ایکسارم به صورت خودکار یک ایمیل خوش آمد گویی به نام مخاطب برای او ارسال میکند، یا وقتی با یک فرصت فروش جلسه هماهنگ می کنید، دانا به صورت خودکار زمان و مکان جلسه را در قالب ایمیل و پیامک برای افراد شرکت کننده در جلسه ارسال می کند.

اتوماسیون فروش

با مکانیسم تائیدیه خودکار، قواعد کاری را رعایت کنید

مکانیسم تائیدیه های خودکار در دانا ایکسارم، کنترل مدیران فروش بر روند کارها را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. شما می توانید تعیین کنید رکورد هایی که شرایط خاصی دارند به تایید مدیر رسانده شود، برای مثال به عنوان مدیر فروش می خواهید همه فرصت های فروش که تخفیف آنها از حد مشخص شده بیشتر است را تایید کنید و قبل از تایید شما امکان ادامه کار وجود نداشته باشد.

با آگاه سازی خودکار همیشه در جریان آخرین تغییرات باشید

مکانیسم آگاه سازی خودکار در دانا، همیشه شما را از آخرین تغییرات آگاه می سازد، برای مثال هر زمان سرنخ یا فرصت فروش جدیدی به یک کارشناس تخصیص داده شد، سیستم با ارسال ایمیل و پیامک کارشناس را از موضوع با خبر کند و یا هر زمان فروش جدیدی صورت گرفت سیستم با ارسال پیغام مدیر فروش را از موضوع با خبر سازد. شما می توانید به تعداد دلخواه قواعد آگاه سازی تعریف کنید.

اتوماسیون فروش

اتوماسیون فروش

با اتوماسیون فروش در زمان درست و به موقع اقدام کنید

انجام به موقع کارها در فرآیند فروش از اهمیت بالایی برخوردار است، برای مثال شما می خواهید دو هفته قبل از تاریخ پایان قرارداد با مشتری خود تماس بگیرید، و یا دو روز پس از جلسات معرفی محصول با مشتری تماس پیگیری بگیرید. دانا ایکسارم درست سر موقع انجام این کارها را به شما یادآوری می کند.

به کمک ویژگی اتوماسیون فروش اجرای سناریو کارهای تکراری را حذف کنید

اجرای سناریو یکی از ویژگی های جذاب دانا است که به طور قابل توجهی راندمان افراد تیم فروش و پشتیبانی را افزایش می دهد. سناریو در واقع مجموعه ای از اقدامات است که پشت سر هم و فقط با یک کلیک انجام می شود. فرض کنید روال اعلام قیمت در شرکت شما شامل صدور پیش فاکتور، تغییر مرحله فرصت فروش به مذاکرات نهایی و افزودن فعالیت تماس پیگیری دو روز آینده باشد، در این صورت بجای اینکه این کارها را هر بار تکرار کنید، می توانید یک سناریو با عنوان اعلام قیمت تعریف کنید تا با کلیک روی آن همیشه این کارها به صورت خودکار انجام شوند.

فهرست