هدف گذاری و پیش بینی فروش در نرم افزار CRM دانا

واژه CRM یا Customer Relationship Management که در زبان ما با عنوان مدیریت ارتباط با مشتری از آن یاد می شود، یک رویکرد است که به مشاغل کمک می کند ارتباط خود با مشتریان را بهبود ببخشند و سریعتر مشتریان جدید بدست بیاورند. در این مطلب به طور جامع به تعریف CRM می پردازیم و شما با مزیت های CRM برای کسب و کار خود آشنا خواهید شد.

با پیش بینی فروش سطح انتظار خود را بالا ببرید

وضعیت فروش شرکت خود در یک سال آینده را چطور ارزیابی می کنید؟ با نرم افزار CRM دانا ایکسارم سرنخ های بیشتری را تبدیل کنید، فرصت های فروش بیشتری را ببندید و سلامت پایپ لاین فروش خود را زیر نظر بگیرید. به شما توصیه میکنیم با هدف گذاری و پیش بینی فروش دقیق تر تارگت های فروش خود را از همین حالا بالا ببرید و نتیجه را ببینید.

زمان آن رسیده که سطح انتظار خود را بالا ببرید

وضعیت فروش شرکت خود در یک سال آینده را چطور ارزیابی می کنید؟ با نرم افزار CRM دانا ایکسارم سرنخ های بیشتری را تبدیل کنید، فرصت های فروش بیشتری را ببندید و سلامت پایپ لاین فروش خود را زیر نظر بگیرید. به شما توصیه میکنیم تارگت های فروش خود را از همین حالا بالا ببرید و نتیجه را ببینید.

هدف گذاری فروش

قبل از هر چیز به هدف گذاری فروش بپردازید

مبلغ مورد انتظار شما برای کل فروش شرکت چقدر است؟ از هر تیم فروش چه عملکردی انتظار دارید؟ یکی از اولین قدم ها در مدیریت صحیح فروش، تعیین سطح انتظار شرکت و شفاف سازی آن برای همه اعضاء تیم است. در دانا ایکسارم می توانید اهداف فروش را به صورت فصلی و یا ماهانه مشخص کنید.

عملکرد تیم ها و هر یک از کارشناسان فروش را زیر نظر بگیرید

زیر سیستم پیش بینی فروش در دانا ایکسارم به شکلی شفاف عملکرد کل شرکت در تحقق اهداف فروش را نمایش می دهد، علاوه بر این شما می توانید عملکرد هر یک از تیم های فروش و نیز هر یک از کارشناسان فروش را مشاهده کنید. شما می توانید فرصت های فروش تاثیر گذار در تارگت را ببینید و در هر لحظه فاصله تا تحقق تارگت را مشاهده کنید.

پیش بینی فروش

از افرادی که به هدف می رسند قدردانی کنید

دانا ایکسارم به افرادی که به تارگت می رسند یک کاپ طلایی می دهد! به عنوان مدیر فروش این وظیفه شماست که از بهترین نیروهای خود قدردانی کنید و ارزش این کاپ را با هر نوع مشوق ریالی و غیر ریالی که در نظر دارید بیشتر کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فهرست