نرم افزار دانادسک، راهکاری شگفت انگیز برای پشتیبانی مشتریان

مشتریان گرانبها ترین دارایی شما هستند، با نرم افزار دانا دِسک روش ارائه خدمات مشتریان رو متحول کنید و تجربه‌ای فراموش نشدنی از پشتیبانی ایجاد کنید.

نرم افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک | داناپرداز

منتخب 100 ها مدیر خردمند

بیش از 100‌ها شرکت و سازمان بزرگ کشور، از دانا دِسک برای مدیریت خدمات مشتریان و Help Desk داخلی سازمان خود استفاده می‌کنند. نرم افزار دانا دِسک همه ابزارهای لازم برای داشتن کاربران و مشتریان خوشحال را به صورت یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد.

نرم افزار دانا دِسک چطور به پشتیبانی مشتریان شما کمک می‌کنه؟

دانا دِسک یک نرم افزار پیشرفته جهت مدیریت پشتیبانی مشتریان هستش که به صدها شرکت و سازمان کوچک و بزرگ در کشور کمک کرده بهترین خدمات پشتیبانی رو به مشتریانشون ارائه کنند. مشتری‌ها می‌تونند به روش دلخواه خودشون مثل پورتال ، چت آنلاین، تلفن یا ایمیل با تیم خدمات شما در ارتباط باشند و سوالات و اشکالاتشون رو ثبت و پیگیری کنند، از طرف دیگه امکانات پیشرفته و اتوماسیون‌های دانا به تیم شما کمک می‌کنه در سریع ترین زمان به اونها پاسخ بدید.

اگر به دنبال یک راهکار جامع برای متمرکز سازی کانال های ارتباطی مشتریان و نظارت بر کیفیت خدمات پشتیبانی کسب و کار خود هستید، دانا دِسک دقیقا همون چیزیه که دنبالش هستید. اگر هم نیاز به یک نرم افزار برای رسیدگی به درخواست ها و مشکلات کاربران سازمان خود دارید، مثلا برای تیم IT و یا منابع انسانی، باز هم دانا دِسک میتونه همه نیاز های شما رو پوشش بده.

نرم افزار Help Desk داخلی سازمان

فرآیند ثبت و پیگیری درخواست‌ها و مشکلات کاربران رو یکپارچه کنید و با اتوماسیون فرآیندها، در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.بیشتر

سیستم تیکتینگ آنلاین

به دنبال یک راهکار ساده ابری برای مدیریت درخواست های مشتریان خود هستید؟ همین حالا یک حساب ابری رایگان ایجاد کنید و روش انجام کارها رو متحول کنید. بیشتر

با دانا دسک بیشتر آشنا شوید

ببینید که چرا نرم افزار دانا دِسک کامل ترین و بهترین نرم افزار برای ارائه خدمات پشتیبانی مشتریان و سریع ترین راه حل برای داشتن مشتریانی وفاداره.

حجم بالای تیکت‌ها رو اداره کنید

صدها و هزاران تیکت در روز رو به ساده ترین شیوه مدیریت کنید و چشم از کیفیت خدمات خود بر ندارید.

کارکنان خوشحال یعنی مشتریان خوشحال

با ابزارهای کاربردی دانا دِسک به کارشناسان خود قدرت دهید و راندمان اونها رو به بالاترین سطح برسونید

مثل موشک سریع باشید

سرعت ارائه خدمات پشتیبانی رو با قواعد SLA زیر نظر بگیرید و در چارچوب زمانی مشخص شده به تیکت‌ها پاسخ بدید.

دانا دسک، راهکاری شگفت انگیز برای ایجاد یک تجربه عالی برای مشتریان!

shape 5 | داناپرداز
shape4 | داناپرداز

از یک نرم افزار پشتیبانی مشتریان پیشرفته چه انتظاراتی دارید؟

نرم افزار پشتیبانی مشتریان دانا دِسک امکانات بی نظیری رو در اختیارتون قرار میده، امکاناتی که بکارگیری صحیح اونها موجب صرفه جویی در زمان و هزینه و افزایش رضایت مشتریان و کاربران شما میشه

ابری یا محلی، شما انتخاب کنید

همین حالا می‌تونید یک حساب 14 روزه رایگان پشتیبانی مشتریان بسازید و شروع به استفاده از دانا دِسک به صورت ابری کنید، اگر هم بخواهید دانا دِسک رو در سازمان خودتون نصب کنید، می‌تونید از نسخه محلی اون استفاده کنید.

نمی‌دونید کدوم نسخه برای شما مناسب تره؟ مطلب تفاوت نسخه ابری و محلی رو بخونید تا بهتر تصمیم گیری کنید.

نرم افزار CRM ابری یا محلی | داناپرداز

با نرم افزار پشتیبانی مشتریان کانال‌های ارتباطی مشتریانتون رو یکپارچه کنید

نرم افزار دانا دِسک به مشتریان شما اجازه میده از روش دلخواه خودشون برای ثبت و پیگیری تیکت‌های پشتیبانی استفاده کنند. شما می‌تونید بر اساس نیازتون این کانال‌های ارتباطی رو فعال کنید.

پورتال مشتریان

برای مشتری‌های خود حساب کاربری دانا دِسک ایجاد کنید و به اونها اجازه بدید به پورتال مشتریان شما وارد بشوند. ثبت و پیگیری تیکت‌ها از طریق پورتال خیلی آسون و کاربردی هستش.

چت آنلاین

افزونه چت آنلاین دانا دِسک رو در وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود قرار بدید و همیشه در دسترس مشتریان باشید.

تلفن

دانا دِسک به آسونی به تلفن‌های سازمان شما متصل میشه. اطلاعات مشتری قبل از پاسخ به تماس روی سیستم کارشناس پشتیبانی نمایش داده میشه، با یک کلیک شماره گیری انجام میشه، تماس‌ها رکورد میشه و می‌تونید از تماس‌ها گزارش گیری کنید.

ایمیل

مشتری‌ها می‌تونند از طریق ایمیل تیکت ثبت کنند، ایمیل‌های ورودی به آدرس ساپورت شما به صورت خودکار به تیکت تبدیل میشه، همه تعامل‌ها از طریق تیکت اطلاع رسانی میشه.

سرعت خدمات رو زیر نظر بگیرید

به کمک زیر سیستم SLA دانا دِسک ، مهلت مجاز پاسخ و بستن درخواست‌ها رو بر اساس درجه اهمیت اونها و یا طبق توافق نامه سطح خدمات، مشخص کنید و به آسونی بر سرعت خدمات در تیم پشتیبانی نظارت کنید.

با نرم افزار دانا دسک فرآیندهای کاری رو اتوماسیون کنید

کارهای تکراری و دستی روزانه رو به دانا دِسک بسپارید و به کارهای مهم تر رسیدگی کنید. با تعریف گردش کار تیم پشتیبانی رو چابک تر کنید و از اجرای دقیق فرآیندهای کاری اطمینان پیدا کنید.

با یک پایگاه دانش جامع، تعداد تیکت‌ها رو به حداقل برسونید

بسیاری از درخواست‌ها و سوالات کاربران تکراری هستند، به کمک زیر سیستم پایگاه دانش دانا دسک، محتوای آموزشی و فنی مورد نیاز رو در اختیار اونها قرار بدید و بار کاری تیم پشتیبانی رو کم کنید.

با تحلیل دقیق داده‌ها، تصمیماتی هوشمندانه‌تر بگیرید

با داشبورد و گزارش ساز دانا، چشم از شاخص‌های مهم پشتیبانی بر ندارید و به آسونی وضعیت خدمات خودتون رو تحلیل کنید.

رضایت کاربران روی هر یک از تیکت‌ها رو ارزیابی کنید

بقای کسب و کار شما در گرو داشتن مشتریان وفادار است، این رو فراموش نکنید. شما باید خدماتی با کیفیت و سریع به مشتریان خودتون ارائه کنید و بهترین قاضی برای این موضوع خود مشتریان هستند.

به کمک زیر سیستم دریافت بازخورد مشتری (CSAT KPI) در دانا دِسک، این شاخص مهم رو روی هر یک از تیکت‌ها اندازه گیری کنید.

هلدینگ فناوران انیاک

با توجه به حجم درخواست‌هایی که ما از سمت شرکت‌های زیرمجموعه و داخل هلدینگ انیاک داشتیم نرم افزارهای موجود در بازار ایران رو بررسی کردیم و تصمیم گرفتیم یک نرم‌افزار تیکتینگ انتخاب کنیم. با توجه به امکاناتی که نرم افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک به ما می‌داد این نرم‌افزار رو انتخاب کردیم و خدارو شکر از انتخابمون راضی هستیم.

در مسیر پیشرفت ادامه دهید

آکادمی دانا پرداز 3

آکادمی آنلاین دانا پرداز

دوره‌های متنوع و بیش از صدها درس کاربردی رایگان برای صاحبان کسب و کار و افرادی که می‌خواهند مهارت‌های خود را ارتقاء دهند و در شغل خود پیشرفت کنند.

با سیستم نظرسنجی دانادسک تصمیماتی هوشمندانه تر بگیرید

فرم های نظر سنجی خود را طراحی کنید

انواع سوالات چند گزینه ای و یا متنی خود را در فرم قرار دهید و برای پاسخ ها امتیاز تعیین کنید.

به اشتراک بگذارید

فرم‌های نظرسنجی ایجاد شده را به آسانی در اختیار مخاطب قرار دهید، برای مثال در وب سایت خود قرار دهید و یا ایمیل کنید.

آنالیز و تصمیم گیری کنید

پاسخ مخاطبان خود را آنالیز کنید و بینشی جامع از بازخورد مشتریان به دست بیاورید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
اسکرول به بالا