کاربران رو با پایگاه دانش توانمند کنید و تعداد تیکت ها رو کاهش بدید

با ایجاد یک پایگاه دانش خوب، پاسخ به سوالات متداول، راه حل مشکلات پر تکرار و مطالب آموزشی مفید رو در اختیار کاربران قرار بدید و تعداد تیکت های روزانه رو تا 40% کاهش بدید، اینطوری کاربران خوشحال تری دارید و میتونید وقت تیم رو به کارهای مهم تر اختصاص بدید.

مدیریت دارایی‌­های فناوری اطلاعات رو به صورت بهینه | داناپرداز

به سرعت جت مطلب جدید تولید کنید

ایجاد مطلب جدید در پایگاه دانش دانا خیلی آسون و لذت بخشه، شما میتونید به راحتی، متن، تصاویر، ویدئوها، لینک ها و جداول مورد نظرتون رو به مطلب اضافه کنید و مقاله های حرفه ای تولید کنید. شما میتونید فایل های قابل دانلود به مطلب اضافه کنید و در پایان هم مِتا تَگ های سئو برای عملکرد بهتر مطالب در موتورهای جستجو رو وارد کنید.

فرآیند مدیریت دارایی‌­ها در ITIL | داناپرداز
پویش شبکه و شناسایی کامپیوتر ها | داناپرداز

مطالب رو دسته بندی و سطح دسترسی به اونها رو مشخص کنید

با ایجاد گروه ها و بخش های مورد نیاز، ساختار سلسله مراتبی برای پایگاه دانش خودتون ایجاد کنید و مطالب رو در بخش های مختلف دسته بندی کنید. اگر لازم بود سطح دسترسی به بخش های مورد نظرتون رو محدود کنید تا مطالب اون بخش فقط توسط افرادی بخصوصی قابل مشاهده باشه. با اضافه کردن تگ به مطالب، کیفیت جستجو رو بالا ببرید.

پیشنهاد هوشمند راه حل و کاهش تعداد تیکت‌ها

وقتی کاربر میخواد یک تیکت جدید ثبت کنه، دانا بر اساس موضوع مورد نظر کاربر، راه حل های موجود در پایگاه دانش رو به اون پیشنهاد میده و اینطوری کاربر میتونه قبل از ثبت تیکت، پاسخ سوال و راه حل مورد نظرش رو پیدا پیدا کنه. این امکان به طور قابل توجهی تعداد تیکت های روزانه رو کاهش میده و موجب صرفه جویی در زمان میشه.

فرآیند مدیریت دارایی‌­ها در ITIL | داناپرداز
پویش شبکه و شناسایی کامپیوتر ها | داناپرداز

مطالب پایگاه دانش رو در تیکت و یا چت آنلاین ارسال کنید

ماژول پایگاه دانش دانا پرو به طور کامل با ماژول تیکت و چت آنلاین یکپارچه است و کارشناس پشتیبانی میتونه در فرم تیکت و  یا در پنجره چت بر اساس سوال مشتری با یک کلیک در پایگاه دانش جستجو کنه و مطالب مرتبط رو پیدا کنه، اینطوری دیگه نیاز به تایپ کردن پاسخ های تکراری نیست و به راحتی مطلب مورد نظر برای کاربر ارسال میشه.

برای هر محصول یا خدمت یک پورتال جذاب طراحی کنید

شما میتونید برای هر یک از گروه محصولات و یا خدمات خودتون یک پورتال حرفه ای  طراحی کنید و مطالب رو به صورت دسته بندی شده و با ساختار دلخواه در اختیار کاربران قرار بدید. تصاویر، تِم رنگی و ساختار هر پورتال رو مطابق با سَبک مورد نظر خودتون طراحی کنید و دسترسی به مطالب رو ساده تر کنید.

فرآیند مدیریت دارایی‌­ها در ITIL | داناپرداز
پویش شبکه و شناسایی کامپیوتر ها | داناپرداز

امکانات عالی برای داشتن یک پایگاه دانش عالی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
اسکرول به بالا