یک رویکرد متفاوت

برای سال ها شرکت ها از مشتریان خود می خواستند که درخواست های خود را از طریق فرم های وب سایت و یا از طریق ایمیل ارسال کنند، در این شیوه بر خلاف تیکتینگ هیچ گونه کنترل متمرکز و یکپارچه ای بر نحوه ارائه خدمات وجود نداشت و عدم رسیدگی صحیح و سریع به درخواست های طبق رویه های استاندارد موجب نارضایتی مشتریان می گردید.

نرم افزارهای تیکتینگ مانند نرم افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک، با فراهم ساختن کانال های ارتباطی مختلف برای مشتریان و یکپارچه سازی این کانال ها، یک وحدت رویه مشخص برای تعامل با مشتریان در سازمان ایجاد می کنند و بستری را فراهم می سازند تا همه افراد ذینفع از جمله مشتری، کارشناس پشتیبانی ، سرپرست یا مدیر تیم پشتیبانی و مهندسان فنی که در لایه های بعدی سازمان قرار دارند تعاملی سازنده برای رفع نیاز های مشتریان داشته باشند.

تیکتینگ

بهترین نرم افزار Help Desk فقط دو دقیقه با شما فاصله دارد

(یا شاید یک دقیقه، اگر سریع تایپ کنید!)

راندمان

سیستم تیکتینگ، راندمان تیم پشتیبانی را به طور قابل توجهی افزایش می دهد

یک سیستم تیکتینگ پیشرفته دارای امکاناتی است که موجب اتوماسیون بسیاری از امور تکراری و روزمره رسیدگی به درخواست ها می شود و در نتیجه آن بیش از 40% زمان کارشناسان پشتیبانی آزاد شده و تمرکز اصلی آنها معطوف به ارائه بهترین و سریعترین راه حل به درخواست های پشتیبانی مشتریان می گردد. همچنین دسترسی آسان و بلادرنگ به سوابق درخواست های مشتریان و نحوه رفع آنها موجب تسهیل رسیدگی به درخواست های مشابه می شود.

سیستم تیکتینگ دانا دسک چگونه به شما کمک می کند؟

نرم افزار پشتیبانی مشتریان دانا دسک به عنوان دریچه اصلی ارتباط شما با مشتریان عمل می کند. به کمک دانا دسک روش های ارتباطی متعددی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید تا به روش دلخواه خود، نیاز ها و مشکلات خود را با شما در میان بگذارند. سیستم تیکتینگ دانا دسک موجب ایجاد رویه های استاندارد در رسیدگی به درخواست های مشتریان می شود و مدیران ارشد سازمان در هر زمان می توانند وضعیت و کیفیت رسیدگی به درخواست های مشتریان را مشاهده و ارزیابی کنند. توجه دقیق به همه نیاز ها و مشکلات مشتریان در کمترین زمان ممکن، علاوه بر افزایش رضایت مشتریان می شود بلکه در میان مدت موجب ایجاد حس وفاداری و ارتقاء کسب و کار شما خواهد شد.

تیکتینگ دانا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
فهرست