100 موضوع ایمیل مارکتینگ که روی آن کلیک می کنیم

با خواندن این کتاب و به کمک مثال های موفق، یاد می گیرید چطور موضوعات عالی برای ایمیل های فروش یا بازاریابی انتخاب کنید. دیگر نگران نرخ باز شدن ایمیل ها (Open rate) نباشید و از جذاب ترین عنوان ها برای ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.

100 موضوع ایمیل مارکتینگ که روی آن کلیک می کنیم | داناپرداز

با انتخاب یک موضوع خوب، ایمیل های موفق ارسال کنید

به گفته موسسه تحقیقاتی گروه رادیکاتی، تعداد کل ایمیل های تجاری و مصرفی ارسال شده و دریافت شده در هر روز در سال 2018، 281 میلیارد است. یعنی تقریباً 200000 ایمیل در دقیقه و بیش از 3000 ایمیل در هر ثانیه. علاوه بر این، پیش بینی می شود که این تعداد تا پایان سال 2022 به بیش از 333 میلیارد در روز برسد. به عنوان یک بازاریاب، احتمالاً به چند نکته فکر می کنید:
1) چطور می توانم به مفهوم inbox zero نزدیک شوم؟
2) چطور مطمئن شوم که ایمیل های کسب و کار ما در اینباکس های دریافت کنندگان در این فضای فوق العاده رقابتی فرصتی برای دیده شدن دارند؟ اجازه دهید با یک خبر خوب شروع کنیم؛ 46٪ از مصرف کنندگان مایل به دریافت ایمیل از برند ها یا کسب و کارهای مورد حمایت شان هستند.
با وجود این همه رقابت و شلوغی، شما هنوز هم شانس جلب توجه افراد را دارید – اما انجام آن آسان نخواهد بود. شاید بیش از هر زمان دیگری، موضوع ایمیلی که ارسال می کنید اهمیت دارد. برای کمک به شما در جهت داشتن یک درک ملموس تر از این مسئله، ما 100 موضوع ایمیل را گردآوری کرده ایم که نتوانستیم روی آنها کلیک نکنیم!

برای دانلود ، فرم ذیل را تکمیل کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
اسکرول به بالا