نحوه ایجاد سرنخ با استفاده از اینفوگرافیک

اینفوگرافیک (ترکیب محتوای بصری با اطلاعات مبتی بر متن ) به عنوان یک تاکتیک بازاریابی محتوای B2B، بیش از سایر انواع محتوا “مورد پسند” قرار گرفته و در ایجاد سرنخ های فروش موثر هستند. این کتاب به شما می گوید از اینفوگراف به عنوان بخشی از استراتژی محتوای خود استفاده نمایید.

نحوه ایجاد سرنخ با استفاده از اینفوگرافیک

محتوای این کتاب الکترونیک:

محتوایی ایجاد کنید که بازده سرمایه گذاری داشته باشد

 مگر اینکه در چند سال گذشته کاملاً آفلاین بوده باشید، احتمالاً متوجه شده اید که اینفوگرافیک ها (محتوای بصری که داده ها/گرافیک ها را با اطلاعات مبتنی بر متن ترکیب می کنند تا ایده ها و پیام ها را منتقل کنند ) برای بازاریابان در سراسر جهان بسیار محبوب شده اند.

با این حال، مانند همه بخش های استراتژی محتوا، صرفا ایجاد و به اشتراک گذاری اینفوگرافیک ها بدون داشتن هیچ گونه استراتژی کافی نیست. برای استفاده موثر از آنها، باید بدانید با اینفوگرافیک چه کار کنید تا به نتیجه برسید.

خوشبختانه، HubSpot و Piktochart این کتاب الکترونیکی را برای استفاده از اینفوگرافیک ها برای ایجاد سرنخ و تقویت دسترسی به محتوای بصری شما تهیه کرده اند. در پایان این کتاب اللکترونیکی، شما 11 تاکتیک قابل اجرا خواهید داشت که می توانید از آنها برای تبدیل محتوای اینفوگرافیک خود استفاده کنید.

برای دانلود ، فرم ذیل را تکمیل کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
اسکرول به بالا