نحوه استفاده از اینستاگرام برای کسب و کارها

با استفاده از این راهنمای رایگان اینستاگرام برای کسب و کارها که توسط شرکت داناپرداز گردآوری شده، یاد خواهید گرفت که چگونه فالوور جذب کنید، مخاطب خودتان را بسازید، اهداف تعیین کنید و میزان موفقیت تان را بسنجید.

نحوه استفاده از اینستاگرام برای کسب و کارها

هر آنچه برای شروع کار با اینستاگرام به آن نیاز دارید:

قصد دارید یک حساب کاربری اینستاگرام برای کسب و کارتان راه اندازی کنید؟ جای درستی آمده اید.

اینستاگرام با 400 میلیون کاربر و بیش از 80 میلیون پست در روز به یک عنصر ضروری در بازاریابی رسانه های اجتماعی برای کسب و کارها تبدیل شده است. در واقع، کسب‌وکارهایی که از آن استفاده می‌کنند در سال 2014 شاهد رشد 93 درصدی ماه به ماه بودند. در حالی که سایر سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و لینکدین هم برای اشتراک‌گذاری و تبلیغ محتوا عالی هستند، اینستاگرام راهی برای انسانی تر کردن برند شماست.

هنوز هم برای راه اندازی اکانت اینستاگرام کسب و کارتان دیر نیست. اما زمانی که این کار را انجام می دهید، مهم است که آن را به روش صحیح انجام دهید. مراحل اولیه مانند نوشتن بیو، آزمایش بهترین زمان‌ها برای پست کردن، و استفاده از هشتگ‌ها، همگی برای داشتن یک حساب کاربری موفق در اینستاگرام مهم هستند. همچنین باید در نظر داشته باشید که هدف اکانت اینستاگرام کسب و کار شما چیست.

در این راهنمای گردآوری شده توسط شرکت داناپرداز، مراحل شروع کار با اینستاگرام برای کسب و کار شما، از تعیین دستورالعمل های برند تا آناتومی یک پست عالی اینستاگرام عالی را بررسی می کنیم. در آخر هم، یاد خواهید گرفت که چگونه میزان موفقیت تان را اندازه گیری کنید تا بتوانید ثابت کنید تلاش های تان ارزشمند بوده اند.

برای دانلود ، فرم ذیل را تکمیل کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
اسکرول به بالا