راهنمای کامل افزایش نرخ تبدیل

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO)، یکی از چالش برانگیزترین موضوعاتی است که بازاریابان به آن فکر می کنند. برای اینکه در این مسیر موفق عمل کنید به پیش نیازهایی مانند تمایل به یادگیری، صبور بودن و سخت کوشی نیاز است تا با اطمینان بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید.

محتوای این کتاب الکترونیکی:

تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان وب سایت تان را با سرعت بالاتر به مشتری تبدیل کنید.

وب سایت شما یک فروشگاه یکپارچه برای به دست آوردن تمام اطلاعات ممکن در مورد کسب و کار، محصولات و خدمات شما است. بازدیدکنندگان مختلف از کانال‌های مختلف – اجتماعی، ایمیل، پولی و غیره – به وب‌سایت شما مراجعه می کنند و این وظیفه شماست که به عنوان یک بازاریاب نه تنها آنها را به وب‌سایت تان جذب کنید، بلکه آنها را به چیزی بیشتر از یک بازدید کننده تبدیل کنید.

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO): ممکن است قبلاً این اصطلاح را شنیده باشید. به طور خلاصه، CRO فرآیندی است که بازاریابان طی می کنند تا تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان وب سایت را به سرنخ، فرصت فروش و مشتری تبدیل کنند. در حالی که CRO یک اصطلاح ساده در تئوری است، در عمل آنقدرها هم ساده نیست.CRO  به زمان، فداکاری و تمایل به یادگیری نیاز دارد.

HubSpot و VWO می دانند که CRO چقدر می تواند دلهره آور و وقت گیر باشد. به همین دلیل است که یک برنامه ریز 8 هفته ای ایجاد کردیم تا به شما کمک کند فرآیند CRO را در استراتژی بازاریابی تان بیاموزید و پیاده سازی کنید. فقط 60 روز – این تمام چیزی است که برای تبدیل شدن به یک متخصص CRO برای کسب و کار و وب سایت تان لازم است. به صدها بازاریاب دیگر که این مسیر را پیموده اند بپیوندید.

برای دانلود ، فرم ذیل را تکمیل کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
اسکرول به بالا