menu

به قلعه دانا خوش آمدید

ما در دانا پرداز با پشتوانه بیش از 15 سال فعالیت در صنعت نرم افزار و اعتماد بیش از 3000 مشتری در سراسر کشور، به حفاظت از اطلاعات شما تعهد و تعصب داریم. امنیت داناپرداز به صورت چند لایه مطابق با استاندارد های روز دنیا از محصولات و داده های ما محافظت می کند.

امکانات امنیتی محصولات دانا

گواهی نامه امنیتی داناپرداز از سازمان فناوری اطلاعات

نرم افزار دانا، در آزمایشگاه های مورد تائید سازمان فناوری اطلاعات مورد ارزیابی امنیتی قرار گرفته و موفق به دریافت گواهینامه امنیت محصول شده است و این اطمینان را فراهم می سازد که سیستم در برابر بسیاری از انواع تهدیدات سایبری ایمن می باشد.

دسترسی ایمن در فضای اینترنت

دسترسی به دانا به روش SSL و با گواهینامه معتبر ایمن شده است و همه اطلاعات به صورت رمز نگاری شده با سرور تبادل می شود. در صورتی که از نسخ محلی دانا استفاده می کنید نیز می توانید SSL و TLS را در IIS فعال سازید.

کنترل سطح دسترسی پیشرفته با محصولات داناپرداز

در دانا می توانید دسترسی کارشناسان و کاربران را به جزئی ترین امکانات و نیز اطلاعات سیستم محدود سازید و مطابق سیاست های امنیتی سازمان خود سطح دسترسی افراد را مشخص کنید.

رویداد نگاری

مکانیسم رویداد نگاری دانا ، همه وقایع امنیتی سیستم را برای بررسی های بعدی ثبت می کند و امکان مشاهده و گزارش گیری از آن را فراهم می سازد.

سیاست رمز عبور داناپرداز

در دانا شما می توانید سیاست های امنیتی رمز عبور مانند تعداد حروف، پیچیدگی و حداکثر عمر روز عبور را مطابق با سیاست های امنیتی شرکت خود مشخص کنید.

تنظیمات امنیتی

بخش راهبری دانا دارای قسمتی با عنوان تنظیمات امنیتی است که به کمک آن مدیر سیستم می تواند تنظیماتی مانند دسترسی های همزمان، و بسیاری از موضوعات امنیتی دیگر را مطابق با نیاز خود تنظیم کند.

اسپم فیلترینگ

در دانای ابری، ما از مکانیسم های پیشرفته مبتنی بر SpamAssasin برای تشخیص اسپم ها استفاده می کنیم.

امضاء امنیتی ایمیل ها

در دانای ابری، برای جلوگیری از اسپوفینگ ایمیل ها و جلوگیری از اسپم شدن آنها، ما از هر دو روش تصدیق هویت ایمیل SPF و DKIM پشتیبانی می کنیم.

امنیت و تصدیق هویت API دانا

دسترسی به API های دانا، فقط به کاربران مجاز بر اساس نام کاربری و توکن ایمن شده است.

ذخیره سازی امن اطلاعات کاربری

ما از روش های استاندارد برای رمز نگاری و ذخیره سازی اطلاعات کاربری و رمز عبور استفاده میکنیم و هیچ یک از این اطلاعات به صورت تکست ذخیره نمی شود.

محدود کردن دسترسی با IP

شما می توانید دسترسی به دانا را فقط به محدوده مشخصی از آدرس های IP مجاز محدود سازید.

دامنه های مجاز و غیر مجاز

در دانای ابری، شما می توانید دسترسی به سامانه را بر اساس دامین ایمیل کاربران محدود سازی و فقط کاربرانی از دامنه های مجاز بتوانند از سامانه استفاده کنند.

امکانات امنیتی محصولات داناپرداز

سرویس های ابری دانا، از امنیت سطح بالای فیزیکی و زیر ساخت برخوردارند.

رمز نگاری با SSLدسترسی به دانا به روش SSL و با گواهینامه معتبر ایمن شده است و همه اطلاعات به صورت رمز نگاری شده با سرور تبادل می شود. در صورتی که از نسخ محلی دانا استفاده می کنید نیز می توانید SSL و TLS را در IIS فعال سازید.
مقابله با حملات DDoSراه حل های صنعتی DDoS Mitigation در زیر ساخت دیتا سنتر سرویس های ابری دانا پیاده سازی شده است.
بکاپ گیری از اطلاعاتپایگاه داده سرویس های ابری دانا، به 24 ساعت یکبار، در هر نیمه شب بکاپ گرفته می شود و در صورت درخواست مشتریان قابل بازیابی خواهد بود.
محیط های مستقل تولید و عملیاتمحیط های تولید و تست محصولات از سرورهای عملیاتی به طور کامل مستقل است و داده های مشتریان در دسترس تیم های توسعه محصول قرار ندارد.
ویژگی فیزیکی سرور هاسرورهای ابری دانا، دارای ویژگی های استاندارد امنیتی مانند RAID و Redundant Power Supply می باشند.
ویژگی های فیزیکی دیتا سنتردیتا سنتر های دانا، از استاندارد های امنیتی بالایی برخوردارند مانند سیستم های UPS و ژنراتور برق، حفاظت فیزیکی و تهویه صنعتی .
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
اسکرول به بالا