articelbaner

مقالات و
مستندات آموزشی

10 سوال مصاحبه برای استخدام بهترین نماینده خدمات به مشتری

این مورد را ارزیابی کنید
(7 votes)

در این سند 10 سوالی که در هنگام مصاحبه به شما کمک می‌کند تا بهترین نماینده خدمات به مشتری را برای استخدام انتخاب نمائید، عنوان شده است.

 

ارائه یک پشتیبانی به یاد ماندنی، شما را از رقابت جدا می سازد. اما برای اینکه این اتفاق رخ دهد، باید یک تیم پشتیبان تشکیل دهید که مهارت ها و خلق و خویی داشته باشند که در رفع مشکلات مشتریان شما موثر باشد و شرکت شما را روز به روز مثبت تر نشان دهد. در داناپرداز، پیدا کردن یک کارشناس پشتیبانی با مهارت های برقراری ارتباط قوی از مهارت های فنی به مراتب مهم تر است. ما می توانیم پیچیدگی های داناپرداز را نسبتا سریع به آنها آموزش دهیم، اما توانایی صبور و همدل بودن باید از قبل در آنها وجود داشته باشد.

یکی از اولین مواردی که ما به دنبال آن هستیم این است که آیا آنها در کمک به سایرین پرشور هستند یا خیر. یک شاخص خوب برای این صفت این است که آنها به موارد دیگری در زندگی مانند سرگرمی یا خانواده شان احساسات داشته باشند. در طول مصاحبه، شرایطی را فراهم نمائید تا در مورد علایقشان صحبت کنند و از خود بپرسید: "زمانی که در مورد علایق و احساسات خود صحبت می کنند، حالشان عالی است؟"

صداقت و شفافیت برای داناپرداز بسیار مهم است. فرهنگ ما اینچنین است که نمی خواهیم هیچ چیز را از مشتریان پنهان کنیم. قیمت گذاری ما بسیار شفاف و لحن ما دوستانه و متعهد است. می خواهیم تیم پشتیبانی ما منعکس کننده ی این ارزشها باشد، بنابراین به دنبال افرادی هستیم که طبیعتا صادق و خوشرو باشند. در طول مصاحبه، از خود بپرسید: "آیا آنها برای سهولت پاسخ های کوتاه می دهند یا می توانند بدون به اشتراک گذاری بیش از حد، عمیق تر شوند؟"

در ادامه 10سوال مصاحبه که به شما کمک می کند تا پی ببرید فردی که در حال صحبت با وی هستید مجموعه مهارت ها و خلق و خوی تاثیرگذار در پشتیبانی از مشتری را دارد یا خیر، مطرح شده است.

  1. تاکنون در روند مصاحبه با چه شخصی و در چه مورد صحبت کرده اید؟ [این نشان می دهد که آیا می توانند اسامی و جزئیات را در ذهن نگهدارند!]
  2. سمت حال حاضر و پیشین خود را بیان نمائید و در مورد علایق و مواردی که دوست ندارید صحبت کنید؟
  3. در مورد مشکلات محصولات یا خدماتی که پیش از این پشتیبان آنها بودید، بگوئید؟
  4. چه چیزی در رزومه کاری شما وجود دارد که واقعا در آن تخصص داشته باشید؟ [از او بخواهید یک مشکل واقعا دشوار را بیان کند که با استفاده از تخصص خود آن را حل و فصل کرده باشد.]
  5. زمانی که پاسخ یک سوال را نمی دانید چه جوابی می دهید؟
  6. مشتری به شما می گوید که برای رفع مشکل بیش از حد زمان صرف می کنید، شما چه کاری انجام خواهید داد؟
  7. مشتری به یک مشکل بزرگ شناخته شده در محصول شما اشاره می کند، شما چه پاسخی می دهید؟ [این نشان می دهد که آیا آنها می توانند ابراز همدردی کنند یا توانایی عذرخواهی دارند؟]
  8. یک نمونه بیان کنید که موضع مشتری را از ناراحتی به خوشنودی محض تغییر داده باشید؟
  9. خدمات واقعا عالی را تعریف کنید. شخصا چه تجاربی تا بحال داشته اید که بهترین مثال باشد؟
  10. آیا شما محصول/خدمات ما را آزموده اید؟ در مورد آن چه می دانید؟

کلیه موارد بالا را در ذهن نگه دارید. زمانی که به دنبال یک پشتیبان هستید که بتواند خدمات به یاد ماندنی به مشتری ارائه دهد، باید از خود بپرسید آیا فرد در طول مصاحبه به یاد ماندنی بود. اگر بود، و در تمام مسیر درست عمل کردید، احتمالاٌ یک نماینده عالی پشتیبانی از مشتری خواهید شد.

خواندن 7966 دفعه

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co