articelbaner

مقالات و
مستندات آموزشی

به آسانی یک سامانه پشتیبانی آنلاین ایجاد کنید

این مورد را ارزیابی کنید
(2 votes)

در این سند امکانات و مزیت‌های نرم افزار مدیریت پشتیبانی مشتریان دانا و نکاتی که باید به آنها توجه شود، معرفی می گردد.

                

                  دریافت فایل
                

 

مشتریان بزرگ ترین دارایی شما هستند، به کمک یک سامانه پشتیبانی آنلاین رضایت آنها را افزایش دهید.

راه اندازی سیستم پشتیبانی مشتریان به کمک دانا

تعامل با مشتریان پس از پایان فرآیند فروش به پایان نمی رسد و شما باید از وجود زیر ساخت های لازم برای حفظ ارتباط با مشتریان خود اطمینان داشته باشید. نرم افزار مدیریت پشتیبانی دانا از امکانات پیشرفته ای برای مدیریت درخواست ها و مشکلات مشتریان برخوردار است که به شما کمک می کند به آسانی با مشتریان خود در ارتباط بوده و سطح رضایت آنها از خدمات را افزایش دهید.

در ادامه این مطلب امکانات و مزیت های نرم افزار مدیریت پشتیبانی مشتریان دانا و نکاتی که باید به آنها توجه شود معرفی می گردد.

 

کانال های ارتباط مشتریان را توسعه دهید سامانه پشتیبانی آنلاین

به مشتریان خود اجازه دهید آنطور که تمایل دارند درخواست و اشکالات خود را ثبت کنند. نرم افزار help desk دانا کانال های ارتباطی شما با مشتریان را یکپارچه می کند:

 • ورود مشتریان به سامانه پشتیبانی و ثبت درخواست ها و رویداد ها

  همیشه بهترین روش است
 • ارسال ایمیل و تبدیل خودکار آن به درخواست

  یک ایمیل آدرس برای بخش پشتیبانی ایجاد کنید و در نرم افزار دانا اطلاعات اکانت آن را وارد کنید. دانا به صورت خودکار ایمیل های دریافتی را به تیکت تبدیل می کند و بلادرنگ به کاربر پاسخ می دهد که درخواستش با چه شماره ای ثبت شده است.
 • ارسال پیامک

  شما می توانید مکانیسم ارسال و دریافت SMS را در دانا فعال کنید و به دو روش GSM Modem و یا درگاه مخابراتی پیامک های ارسالی مشتریان خود را دریافت کنید.
 • نرم افزار نسخه اندروید

  نرم افزار دانا دارای یک نسخه مبتنی بر اندروید برای گوشی های موبایل است،شاید برخی از مشتریان شما ترجیح دهند از این روش با بخش پشتیبانی شما در ارتباط باشند.
 • تماس تلفنی

  سعی کنید با تاکید بر روی سایر روش ها، تماس تلفنی مشتریان برای ثبت و پیگیری درخواست ها را کاهش دهید، این روش زمان بر بوده و کنترل خوبی بر روی آن نخواهید داشت.

 


خدمات پشتیبانی خود را به مشتریان معرفی کنیدخدمات پشتیبانی خود را به مشتریان معرفی کنید

همانند منوی رستوران اجازه دهید مشتریان به آسانی خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنند، به این روش دیگر نیاز نیست کاربران با تایپ کردن های طولانی تلاش کنند و مشکل خود را به شما بفهمانند. امکان جستجوی آسان خدمات موجود ثبت درخواست و یا اشکال تنها با یک کلیک برای مشتریان شما جذاب خواهد بود.

 

 

 

با تعریف "خودیاوری ها"، تعداد درخواست ها را کاهش دهیدبا تعریف "خودیاوری ها"، تعداد درخواست ها را کاهش دهید

در نرم افزار دانا می توانید برای هر یک از انواع درخواست ها و اشکالات یک "خودیاوری" تعریف کنید و راه حل های احتمالی و مطالب آموزشی مرتبط در آن حوزه را بلادرنگ به کاربر نمایش دهید، در این صورت مشتری شما پس از انتخاب خدمت مورد نظر این راه حل ها را خواهد دید و ممکن است خودش مشکل را برطرف سازد.

 

 

بر پشتیبانی آنلاین تاکید کنیدبر پشتیبانی آنلاین تاکید کنید

سامانه پشتیبانی آنلاین دانا، دریچه اصلی ارتباط مشتریان با واحد پشتیبانی شما خواهد بود. دسترسی مشتریان به سامانه پشتیبانی آنلاین موجب کاهش تماس های تلفنی و صرفه جویی در زمان کارشناسان پشتیبانی  می گردد. در این شرایط مشتریان می توانند به آسانی درخواست های خود را ثبت کنند و از آخرین وضعیت رسیدگی به آنها اطلاع پیدا کنند.

 

 

دانش فنی کارشناسان پشتیبانی و مشتریان را ارتقاء دهیددانش فنی کارشناسان پشتیبانی و مشتریان را ارتقاء دهید

ایجاد یک پایگاه دانش کامل که در بر گیرنده مطالب آموزشی و ترفند های مرتبط با محصولات شما باشد و یا راه حل های فنی مواجه با اشکالات رایج و سوالات متداول را شامل شود، قطعا یک ایده خیلی خوب است. در نرم افزار مدیریت پشتیبانی دانا شما می توانید به آسانی یک پایگاه دانش ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید.

 

 

ثبت و کنترل قرارداد های پشتیبانیثبت و کنترل قرارداد های پشتیبانی

زیر سیستم مدیریت قرارداد های پشتیبانی در نرم افزار دانا این امکان را فراهم می سازد تا قراردادهای پشتیبانی مشتریان را ثبت و کنترل کنید و در هر لحظه از میزان خدمات ارائه شده، تاریخ پایان قرارداد ها و وضعیت مالی آنها آگاهی داشته باشید.

 

 

 

به آسانی اطلاع رسانی کنیدبه آسانی اطلاع رسانی کنید

زیر سیستم مدیریت اعلان ها در نرم افزار دانا به شما کمک می کند تا اخبار و اطلاعیه های خود را انتشار دهید. به این ترتیب مشتریان به آسانی از این اخبار آگاهی خواهند یافت.

 

 

نرم افزار مدیریت پشتیبانی دانا به شما کمک می کند تا برای مشتریان خود یک سلف سرویس ایجاد نمایید و تجربه ای متفاوت برای آنها مهیا سازید

 

از جمله امکانات مهم سیستم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 امکان تعریف عملیات گردش کار

 امکان مدیریت و مصرف کالاها و قطعات

 امکان مدیریت دارایی های تحویل شده به مشتریان و پرسنل شرکت

 امکان پیگیری انجام  به موقع درخواست های مشتریان توسط کارشناسان

 امکان دریافت تاییدیه مدیران برای انجام درخواست ها

 امکان آگاه سازی کارشناسان و مشتریان از ثبت و تغییرات درخواست هایشان

 امکان گزارش گیری  از درخواست های مشتریان، قراردادهای ثبت شده، دارایی های و همچنین کالاها و قطعات مصرفی انبار

 امکان مشاهده وضعیت درخواست ها در یک نگاه

 امکان تخصیص درخواست به کارشناسان به صورت چرخشی و بر اساس حجم کاری

 

درباره سیستم جامع مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا

نرم افزار هلپ دسک دانا یک راهکار جامع برای مدیریت و اتوماسیون فرآیندها و امور جاری واحد فناوری اطلاعات در سازمان ها می باشد. این سیستم مبتنی بر استاندارد ITIL بوده و امکانات مورد نیاز مدیران و کارشناسان IT را جهت ارتقاء کیفیت خدمات و افزایش بهره وری فراهم می سازد. دانا دارای زیر سیستم های متعددی مانند زیر سیستم Help Desk برای پوشش نیاز های ضروری واحد فناوری اطلاعات است. نرم افزار هلپ دسک دانا همچنین شامل قابلیت فهرست كردن سرویس، ساخت پایگاه دانش و قابلیت ايجاد پرتال سلف سرویس است و با سیستم جامع مانیتورینگ بینا یکپارچه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا، به صفحه معرفی نرم افزار هلپ دسک دانا مراجعه نمایید.

خواندن 4930 دفعه

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co 

 

 

لطفاً جهت دانلود فایل، ایمیل خود را وارد نمایید:

ادامه... ×