articelbaner

همه آنچه برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات نیاز دارید
راه کار قدرتمند مبتنی بر ITIL

دموی آنلاین راهنمای جامع ITIL

داشبورد مدیریتی

داشبورد نرم افزار دانا به صورت زنده و متمرکز تصویری واضح از وضعیت خدمات فناوری اطلاعات را در اختیار مدیران و کارشناسان قرار می دهد. داشبورد دانا دارای مجموعه زیادی از پنل ها می باشد و هر پنل اطلاعات بخصوصی را در قالب نمودار یا فهرست به شما نمایش می دهد.

نمای 360 درجه به همه شاخص ها و وضعیت خدمات

وجود پنل های آماری در قالب نمودار های متنوع که به صورت خودکار به روز رسانی می شود، به مدیران فناوری اطلاعات کمک می کند تا به سرعت و به صورت زنده همه واقعیت های (Facts) موجود در خصوص شاخص های سطح خدمات را ارزیابی کنند. لذا برای دسترسی به این آمار نیاز به صرف وقت برای تهیه گزارش های گوناگون نخواهید داشت.

وضعیت و بار کاری امور Help Desk را ارزیابی کنید

برخی از پنل ها، اطلاعات مفیدی در خصوص تعداد و وضعیت درخواست ها و رویداد ها به شما نمایش می دهد، بنابراین شما در یک نگاه بار کاری موجود و حجم کاری هر یک از کارشناسان را خواهید دید و می توانید موارد غیر متعارف را شناسایی کنید.

فیلترینگ پیشرفته اطلاعات هر پنل

در هر یک از پنل ها شما می توانید داده ها را طبق نیاز خود فیلتر کنید، برای مثال ممکن است بخواهید یک نمودار میله ای برای درخواست هایی که دارای فوریت بحرانی هستند را بر اساس واحد های سازمان ایجاد کنید تا ببینید بیشترین درخواست های بحرانی توسط کدام واحد ها ثبت شده است.

امکان طراحی داشبورد متناسب با ابعاد صفحه نمایشگر

در مراکز NOC معمولا از نمایشگر های LCD بزرگ جهت نظارت بر وضعیت شبکه و دیتا سنتر استفاده می گردد، لذا شما در سیستم مانیتورینگ بینا می توانید تعداد ستون ها و اندازه هر یک از پنل ها را متناسب با ابعاد نمایشگر طراحی کنید به این ترتیب می توانید از همه فضای نمایش استفاده بهینه نمایید.

نمایش داشبورد ها به صورت چرخشی

قابلیت نمایش چند داشبورد به صورت چرخشی این امکان را فراهم می سازد تا شما از یک نمایشگر برای مشاهده داشبورد های مختلف استفاده کنید، برای فعال سازی نمایش چرخشی ابتدا داشبورد های مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس مدت زمان و ترتیب نمایش هر یک از داشبورد ها را مشخص می کنید، در این حالت دانا به صورت خودکار داشبورد ها را تغییر می دهد.

امکان تعریف داشبورد های اختصاصی

در دانا هر یک از کارشناسان شبکه می تواند یک یا چند داشبورد با توجه به نیاز و یا سلیقه خود ایجاد کند. داشبورد های هر فرد فقط توسط خود او قابل مشاهده خواهد بود. برای مثال شما می توانید یک داشبورد جهت نمایش وضعیت درخواست های کارشناسان و یک داشبورد جهت نمایش وضعیت درخواست هر یک از مشتریان یا واحد های سازمان ایجاد کنید.

بزرگترین مرجع ITIL فارسی

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co