معرفی امکانات دانا در قالب تصاویر

 

به عنوان یک کارشناس فنی (Helpdesk) و یا مدیر فناوری اطلاعات، بخش قابل توجهی از وقت شما در هر روز، صرف رسیدگی و مدیریت درخواست ها و اشکالات کاربران و مشتریان می گردد، علاوه بر این افزایش روز افزون تعداد دارایی های سازمان مانند کامپیوتر ها و سرور ها، ایجاب می کند که آمار و تغییرات این تجهیزات را به صورت متمرکز ثبت و رد گیری نمایید. بنابراین استفاده یک راه کار جامع برای مدیریت صحیح این امور بسیار ضروری است.

بکارگیری سیستم جامع مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا (DANA ITSM) که مبتنی بر استاندارد ITIL  و منطبق با نیاز واحد IT سازمان ها و بخش پشتیبانی شرکت های IT محور طراحی شده است، مزیت های زیر را به همراه خواهد داشت:

 

کانال ارتباطی دلخواه کاربران و مشتریان را در اختیارشان قرار دهید

برخی از مشتریان یا کاربران درخواست ها و اشکالات خود را از طریق ایمیل اعلام می کنند، برخی دیگر ترجیح می دهند وارد سامانه شوند و درخواست های خود را ثبت می کنند، سیستم دانا کانال های ارتباطی متنوع ای را در اختیار کاربران شما قرار می دهد.

  • کاهش بیش از 60% تماس های روزانه

  • تسهیل ارتباط کاربران و مشتریان

1(?)
1(?)
1(?)
1(?)
   
1
1
1

به آسانی درخواست ها را مشاهده و دسته بندی کنید

با توجه به حجم امور روزانه، باید بتوانید به آسانی و به سرعت، Ticket های ثبت شده را جستجو، مشاهده و سازمان دهی کنید. با توجه به این اهمیت، دانا امکانات خوبی در اختیار شما قرار می دهد.

   

افزایش رضایت کاربران و مشتریان با دسترسی به سلف سرویس

پورتال کاربران دانا، همانند یک سلف سرویس عمل کرده و کاربران یا مشتریان شما می توانند علاوه بر ثبت و پیگیری وضعیت درخواست ها، مطالب آموزشی پایگاه دانش را مطالعه کرده، اخبار و اطلاعیه های مرتبط را مشاهده کنند و به کیفیت خدمات امتیاز دهند.

1
1
1
1
1
   
1
1
1

خدمات قابل ارائه را به کاربران و مشتریان معرفی کنید

همانند منوی رستوران فهرستی از خدمات قابل ارائه را در اختیار کاربران و مشتریان قرار دهید. این موضوع علاوه بر معرفی خدمات موجب آسان سازی ثبت درخواست و افزایش صحت گزارش ها خواهد شد.

   

کاهش بار کاری کارشناسان Helpdesk با اتوماسیون روال ها

تا آنجا که ممکن است، انجام امور روزمره رسیدگی به درخواست ها را به سیستم محول کنید. مکانیسم مدیریت قواعد کاری در دانا، بسیاری از وظایف را به صورت خودکار انجام می دهد. این امر علاوه بر افزایش سرعت و دقت رسیدگی به درخواست ها موجب کاهش بار کاری کارشناسان خواهد شد.

1
1
 

 

1
1
1
1
1

مشاهده مشخصات و سوابق تغییرات دارایی های IT

دانا فهرستی کامل و به روز از همه تجهیزات IT شامل کامپیوترها ، سرورها، سوئیچ ها ، روتر ها و سایر انواع دستگاه ها در اختیار شما قرار می دهد. به آسانی مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری هر دارایی را مشاهده و سوابق تغییرات آن را بررسی کنید.

 

 

نمای 360 درجه از آمار و اطلاعاتی که به آن نیاز دارید

داشبورد دانا به شما اجازه می دهد تا کیفیت خدمات را اندازه گیری کنید، عملکرد کارشناسان را تحت نظر بگیرید و به صورت زنده از فعالیت های واحد IT و پشتیبانی آگاهی یابید. این اطلاعات پشتوانه اصلی تصمیمات مدیران واحد IT و مدیران واحد پشتیبانی مشتریان خواهد بود.

1
1
1
 

 

1
1
1
1
1

سرعت ارائه خدمات را اندازه گیری و کنترل کنید

مشتریان و کاربران انتظار دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست ها و مشکلاتشان رسیدگی شود. زیر سیستم مدیریت SLA در دانا به طور دقیق مدت پاسخ و زمان انجام درخواست ها را طبق قواعد تعریف شده کنترل می کند.

 

 

دموی آنلاین

دانلود نسخه آموزشی

گالری تصاویر

سوالات متداول

ویدئو گالری

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co