articelbaner

همه آنچه برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات نیاز دارید
راه کار قدرتمند مبتنی بر ITIL

دموی آنلاین راهنمای جامع ITIL

زیر سیستم پایگاه دانش

نرم افزار دانا دارای یک زیر سیستم پیشرفته پایگاه دانش (Knowledge Base) است، که به شما در ایجاد یک مرجع کامل جهت نگه داری اسناد فنی و مطالب آموزشی کمک می کند. با استفاده از این پایگاه دانش ، راهبران و کارشناسان شبکه می توانند راه حل اشکالات فنی ، فوت و فن ها، مقالات و مطالب آموزشی را با همکاران خود به اشتراک بگذارند.

به اشتراک گذاری و نگه داری راه حل ها برای تسریع امور

زیر سیستم پایگاه دانش دانا دارای ارتباط تنگاتنگی با زیر سیستم Help Desk دانا می باشد، به این ترتیب که کارشناسان از داخل فرم درخواست می توانند راه حل های احتمالی را که قبلا سایر کارشناسان برای مشکل مربوطه به کار برده اند را جستجو و مشاهده کنند.

به کاربران آموزش دهید تا زمان کارشناسان آزاد شود

برای مشکلات و درخواست های متداول، مطالب آموزشی ایجاد کنید، به این ترتیب وقتی کاربران یا مشتریان وارد پورتال شوند، می توانند این مطالب را مشاهده کنند و تلاش کنند که بجای ثبت درخواست، خودشان مشکل را برطرف سازند.در پایگاه دانش دانا شما می توانید سطح دسترسی به مطالب را تعیین کنید و فقط به برخی از مطالب اجازه مشاهده در پورتال کاربران را بدهید.

دسترسی آسان و سریع به مطالب مورد نظر

برای هر یک از مطالب کلمات کلیدی مناسبی در نظر بگیرید، در این صورت سایر کاربران و کارشناسان می توانند به آسانی مطالب مورد نظر خود را جستجو کنند، همچنین دسته بندی سلسله مراتبی مطالب در پایگاه دانش، دسترسی به آنها را آسان می کند.

سایر ویژگیهای پایگاه دانش دانا

  • یکپارچگی کامل با زیر سیستم Help Desk دانا. در فرم درخواست هنگام ثبت یک راه حل می توان پایگاه دانش را جستجو کرد و یا راه حل های جدید را از طریق فرم درخواست در پایگاه دانش قرار داد.
  • امکان تعیین سطح دسترسی، به این صورت که تعیین کنید کدام یک از مطالب در پورتال کاربران نمایش داده شود، بدیهی است که بسیاری از مطالب فقط برای اطلاع سایر کارشناسان واحد IT در نظر گرفته شده اند و کاربران و مشتریان نباید آنها را مشاهده کنند.
  • امکان امتیاز دهی به مطالب.
  • نمایش مطالب جدید در داشبورد، بنابراین هنگام ورود به سیستم و در صفحه اصلی عنوان مطالب جدید نمایش داده می شود.
  • جستجوی سریع مطالب.
  • دسته بندی مطالب با موضوعات مختلف.
  • امکان الصاق فایل و یادداشت به مطالب.

بزرگترین مرجع ITIL فارسی

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co