articelbaner

همه آنچه برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات نیاز دارید
راه کار قدرتمند مبتنی بر ITIL

دموی آنلاین راهنمای جامع ITIL

یکپارچه سازی کانال های دریافت درخواست

 

شاید شما هم با این مشکل روبرو شده باشید که کاربران و مشتریان به روش های مختلف و غیر یکپارچه درخواست های خود را به شما اعلام کنند، برای مثال بسیاری از کاربران با تماس تلفنی درخواست های خود را اعلام می کنند،برخی دیگر شاید عادت به ارسال ایمیل داشته باشند، و بعضی ها، ارسال یک نامه رسمی که به تایید مدیر واحد رسیده باشد را مستند تر می دانند! بدیهی است این موضوع موجب سردرگمی شما شده و موجب کاهش کیفیت و سرعت رسیدگی به درخواست ها می شود.

  • Integration1

زیر سیستم Help Desk دانا ، موجب یکپارچگی کانال های دریافت درخواست از مشتریان و کاربران می گردد، و در نتیجه صرفنظر از روش اعلام درخواست، مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات می توانند همه درخواست ها به صورت متمرکز مشاهده کنند.

 

ثبت درخواست در پورتال کاربران

ایده ال ترین روش برای ثبت درخواست این است که کاربران و مشتریان وارد پورتال کاربران شده و درخواست های خود را ثبت کنند. در این روش کاربران می توانند به آسانی مشکلات و یا درخواست های خود را ثبت و نیز اطلاعات تکمیلی مانند فایل های ضمیمه به درخواست خود اضافه کنند.

 

ارسال ایمیل (تبدیل خودکار ایمیل به درخواست)

نرم افزار دانا دارای مکانیسم هوشمندی برای تبدیل ایمیل های دریافتی به درخواست می باشد، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک اکانت ایمیل برای بخش پشتیبانی در نظر گرفته و به کاربران و مشتریان خود اعلام کنید ،پس از آن طبق تنظیمات مدیر سیستم ، ایمیل های ارسال شده به آدرس مذکور در فواصل زمانی کوتاه و به طور خودکار پردازش شده و تبدیل به درخواست می گردد.

 

ارسال پیامک

در برخی از موارد شاید در نظر داشته باشید تا کاربران شما بتوانند به روش ارسال SMS درخواست ها و مشکلات خود را به شما اعلام کنند، در این صورت نیز زیر سیستم Help Desk دانا امکان مشاهده پیامک های ارسالی را مهیا می سازد.

 

تماس تلفنی

در ساده ترین روش، کارشناسان فناوری اطلاعات می توانند درخواست ها و مشکلات اعلام شده از طرف کاربران را از جانب ایشان در سیستم Help Desk دانا ثبت کنند در این صورت ثبت کننده درخواست (کارشناس) با  کاربر درخواست کننده متفاوت خواهد بود.

 

نرم افزار مانیتورینگ (یکپارچگی با نرم افزار مانیتورینگ بینا)

یکپارچگی نرم افزار جامع مانیتورینگ شبکه و دیتا سنتر بینا با زیر سیستم  Help Desk دانا موجب می شود تا در صورت ردیابی اختلال در شبکه، رویداد های مربوطه  (Incidents) به طور خودکار در سیستم ثبت گردد و لذا مدیران فناوری اطلاعات طبق توصیه های ITIL خواهند توانست چرخه رسیدگی به رویداد ها را به طور کامل مدیریت و نظارت کنند.

 

دموی آنلاین

دانلود نسخه آموزشی

گالری تصاویر

سوالات متداول

ویدئو گالری

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co