10 نکته مهم برای موفقیت مدیر خدمات مشتریان

مدیریت میز کمک یکی از مهم ترین نقش ها در فناوری اطلاعات است. اگر این کار به خوبی انجام شود، می توانید از کسب و کار خود پشتیبانی کرده و رضایت مشتریان را افزایش دهید.

داستان خدمات مشتریان در دانا پرداز

سلام؛ من باقری هستم، مدیر عامل شرکت دانا پرداز و در این مطلب، تجربیات، چالش ها و نکات مهم مرتبط با پشتیبانی و خدمات مشتریان که از زمان تاسیس شرکت دانا پرداز با اونها مواجه بودیم و اقداماتی که برای بهینه کردن فرآیند ها و افزایش رضایت مشتریان انجام دادیم رو با شما به اشتراک میگذارم. امیدوارم مطالعه این مطلب به شما در حوزه مدیریت پشتیبانی و خدمات مشتریان کمک کنه.

واژه نامه آنلاین تجربه مشتری

واژه نامه تجربه مشتری و اصطلاحات خدمات مشتریان شامل مفاهیم اصلی و پر کاربرد در زمینه تجربه مشتریان و خدمات پشتیبانی است.

مهمترین ویژگی ها و وظایف کارشناس پشتیبانی موفق چیست؟

یک تیم پشتیبانی از مشتریان باید متشکل از کارشناسان پشتیبانی حرفه ای باشد که بتوانند در جهت حل مشکلات و نیاز های مشتریان بکوشند و رضایت آن ها را افزایش دهند و در نهایت باعث ایجاد حس وفاداری در آن ها شوند. 

بهترین روش ها برای اولویت بندی تیکت های پشتیبانی

مدیریت درخواست های پشتیبانی در هر نوع کسب و کاری امری بسیار مهم و حیاتی است. کلیه‌ی تیکت های ثبت شده از طرف مشتریان، می ‌بایست به صورت بلادرنگ و با بیشترین دقت پاسخ داده شوند زیرا بخش زیادی از تجربه‌ی مشتری بر اساس نوع خدماتی که از سازمان شما دریافت می‌کند، شکل می‌گیرد.

پایگاه دانش چیست؟ - نکاتی برای طراحی و ایجاد پایگاه دانش

برای آنکه یک پایگاه دانش کارآمد با قابلیت ارائه‌ی خدمات خوب به مشتریان ایجاد کنیم، نیازمند دانستن نکاتی هستیم که بتوانیم قسمت های مختلف اعم از سوالات متداول مشتریان و کارکنان و ... را در پایگاه دانش به خوبی بگنجانیم. 

نرم افزار تیکتینگ چیست؟

با انتخاب یک نرم افزار تیکتینگ باکیفیت به‌ راحتی می‌توانید درخواست‌های کاربران را بصورت کارآمد و به موقع پاسخ دهید. در این مقاله با تیکتینگ و مزایای استفاده از نرم افزار تیکتینگ آشنا خواهید شد.

چگونه Lean IT به صنعت IT کمک می کند؟

Lean IT در صنعت IT به مفهوم بسط تولید بهینه و اصول سرویس بهینه جهت توسعه‌ی نرم‌افزار و مدیریت IT است. در این سند به بررسی 5 اصل کلیدی در Lean IT و چالش‌های آن پرداخته می‌شود.

مقایسه تحقیق کمی با تحقیق کیفی

تحقیقات کمی و کیفی از جمله روش‌های مکملی هستند که می‎توان از آنها برای بدست آوردن نتایجی جامع و دقیق از نظرسنجی استفاده نمود. در این مقاله با این دو روش آشنا خواهید شد.

نمونه‌گیری تصادفی: چگونه واقعیت را به ایده‌آل نزدیک کنیم؟

در این مقاله با فرآیند نمونه‌گیری تصادفی و نحوه‌ی بدست آوردن یک نمونه‌ی تصادفی از مخاطبان نظرسنجی آشنا خواهید شد.

اینفوگرافیک: چگونه سرویس مشتریان را ارتقاء دهیم؟

شرکت ها و سازمان ها می بایست کلیه ی جنبه های کسب و کار خود را بر محوریت مشتری قرار داده و همواره به سمت بهبود سرویس مشتری و ارائه خدمات با کیفیت گام بردارند.

شش نکته برای بهبود سرویس مشتریان در هلپ دسک

آیا افزایش رضایت مشتریان لزوماً نیاز به یک نرم‌افزار هلپ دسک قدرتمند دارد؟ در این مقاله، شش نکته که بدون داشتن یک نرم‌افزار هلپ دسک نیز باعث بهبود رضایت مشتریان شما خواهد شد را بررسی خواهیم کرد.

سرویس مشتری چیست و چرا اهمیت دارد؟

سرویس مشتری (Customer Service) به معنای پشتیبانی از مشتری قبل و بعد از خرید محصول می باشد که به مشتری کمک می کند تجربه خوب و لذت بخشی از محصول داشته باشد.

پنج اشتباه رایج در خصوص گزارش گیری از میز کار

گزارشات میزکار اهمیت زیادی در تعیین رویکردهای آینده و اصلاح امور می توانند داشته باشند. با این وجود، اغلب به دلیل عدم دقت، دانش و صرف زمان برای تحلیل نیازها، این گزارشات به مستنداتی طولانی و بی تاثیر تبدیل می شوند.

7 قاعده سرویس دهی به مشتری که کسب و کار شما را تغییر می دهد

سرویس دهی مناسب به مشتری از جمله وظایف مهمی است که نه تنها بخش پشتیبانی بلکه کلیه ی بخش های شرکت یا سازمان باید در جهت بهبود آن تلاش کنند.

مشتریان می خواهند به خود کمک کنند؟

خودیاوری سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای پشتیبانی از مشتری است؛ در این سند اینفوگرافیکی در رابطه با بهبود روش‌های آنلاین برای خودیاوری مشتریان ارائه شده است.

مقایسه Help Desk و Service Desk

مسئله مقایسه بخش پشتیبانی با بخش خدمات (Service Desk) تنها در هجی آنها نیست. بین این 2 بخش تفاوت‌های واقعی وجود دارند، هر چند هر دوی آنها از وظایف شرکت هستند.

مهارت های ضروری خدمات مشتریان

در این اینفوگرافیک با 10 مهارت بقاء که برای هدایت کشتی در آب های متلاطم خدمات به مشتریان، به آنها نیاز دارید، آشنا خواهد شد.

روش های استاندارد تخصیص درخواست به کارشناسان

انتخاب روشی مناسب جهت تخصیص درست درخواست ها به مناسبترین کارشناس در کمترین زمان، باعث بهبود و تسریع روند رسیدگی به درخواست ها می شود.

برندسازی از طریق سرویس‌دهی به مشتری

در این مقاله با اهمیت برندسازی و راه‌حل‌های مناسبی که به ارتقاء برند یک شرکت کمک می‌کند، آشنا خواهید شد.

4 نکته ای که تیم پشتیبانی باید بدانند ...

در این سند 4 نکته مهمی که تیم پشتیبانی شما می توانند (و باید) بفهمند بدون این که مشتریان چیزی به آنها بگویند، ارائه شده است.

پنج راهکار به منظور افزایش انگیزه کاری تیم های دورکار

در این مقاله با روش‌هایی که به واسطه‌ی آنها می‌توانید انگیزه‌ی افراد تیم‌های دورکار خود را بالا برده و بیشترین بازده کاری را از سمت آنها بدست آورید، آشنا خواهید شد.

مهارت های لازم در خدمات پشتیبانی مشتریان

خدمات پشتیبانی مشتریان از طریق کانال های ارتباطی متعددی انجام می پذیرد. چه مهارت های نرم افزاری برای ارائه این خدمات مورد نیاز است تا رضایتمندی مشتریان از خدمات را در پی داشته باشد؟

نرم افزار Help Desk چگونه می تواند به شما کمک کند؟

یک نرم افزار help desk، اطلاعات را سازمان دهی می‌کند، جریان کارها را مشخص می کند و بسیاری از فرآیندهای دستی را حذف می‌کند.

12 نکته مهم در مورد انتخاب بهترین نرم افزار Help Desk در سال 2019

شاید با انتخاب یک نرم افزار Help Desk نتوانید خدمات مشتریان فوق العاده ای ارائه دهید اما این انتخاب یک گام مهم در راه اندازی پشتیبانی مشتری در شرکتتان است. انتخاب Help Desk مناسب به تیم شما کمک می‌کند تا خدمات مشتری را با کیفیتی که انتظار دارید، ارائه نمایید.

یک خوار و بار فروشی آنلاین چگونه از نرم افزار Help Desk برای بهبود تجربه مشتری استفاده می‌کند؟

یک فروشگاه آنلاین خوار و بار فروشی چطور می‌تواند با استفاده از یک نرم افزار Help Desk، سرویس بهتری به مشتریانش ارائه دهد؟

چگونه تیم پشتیبانی از مشتریان خود را راه اندازی نماییم؟

آیا می‌خواهید یک تیم پشتیبانی از مشتریان، راه اندازی نمایید؟ نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ پس از راه اندازی تیم، بر اساس چه استانداردهایی تیم را مورد ارزیابی قرار می‌دهید؟ برای یافتن پاسخ همه این سوالات، ادامه مقاله را بخوانید.

مهارت عیب یابی در پشتیبانی مشتریان

یک کارشناس پشتیبانی باید بتواند مشکلات سیستم را به راحتی متوجه شده تا برای حل آنها شیوه‌های صحیح را به کار بگیرد. به همین دلیل است که داشتن مهارت‌های مناسب عیب یابی اهمیت بالایی پیدا می‌کند.

7 راه بهبود ارائه خدمات به مشتری

در این مطلب، 7 روش جهت بهبود ارائه خدمات به مشتریان بررسی شده است که با در نظر گرفتن این موارد می‌توانید بهتر از رقبای خود عمل کنید و پیشرو باشید.

5 نوع از مشتریان پر دردسر و نحوه تعامل با آن‌ها

با 5 مورد از مشتریانی که می‌توانند مشکل ساز باشند آشنا شده و یاد می‌گیریم که چطور با آن ها رفتار کرده و مشکلاتشان را حل کنیم.

صفحه1 از3

آیا تمایل دارید هر هفته یک مقاله مفید و کاربردی در زمینه پشتیبانی و هلپ دِسک برای شما ارسال کنیم؟