تمامی قسمت های شرکت را در حلقه استفاده از نرم افزار تیکتینگ قرار دهید

به نظر شما کارمندان روزانه چند بار ایمیل های دریافتی خود را چک می کنند و بدلیل حجم بالای تعداد ایمیل های دریافتی دچار سردرگمی می شوند؟ 

دانلود فایل PDF مقاله

لطفاً جهت دانلود فایل، ایمیل خود را وارد نمایید:

ادامه... ×

چندبار یک مشتری بدلیل عدم رفع مشکل خود برای شما ایمیل ارسال می کند؟ دردسر یافتن یک ایمیل به چه میزان است؟

هنگامی که کارمندان مجبور به رسیدگی به درخواست‌های مختلف بدون یک سیستم سازمان‌یافته در محل کار هستند، محل کاری پراز هیاهو و شلوغی خواهید داشت. استفاده از سیستم ایمیل می‌تواند مشکلات زیادی را بوجود آورد و گاهی اوقات در دسترس نخواهد بود. به خصوص اگر شخص خاصی در مکالمه الکترونیکی گنجانده نشده باشد. 

نرم افزار تیکتینگ چیست؟

اگر می خواهید گزینه ای ساده تر و قابل دسترس تری داشته باشید، باید از یک نرم افزار تیکتینگ مانند دانادسک استفاده کنید. نرم افزار هلپ دسک اجازه خواهد داد که یک تیکت به محض ایجاد باز شود. هنگامی که تیکت باز می شود، قادر خواهید بود تا تمام مکالمات مربوط به موضوع را مشاهده کنید. نرم افزار تیکتینگ نیاز به جستجو از طریق صفحات ایمیل را از بین می برد و درمیابید که بعضی از مشکلات کاربران با توجه به شدت آنها مقداری زمان میبرد، تا حل شود. وقتی نرم افزار پشتیبانی داشته باشید به تمام اطلاعات مربوط به مشکلات مشتری دسترسی خواهید داشت. اگر شخصی جهت پاسخ به سوالات مشتری در دسترس نباشد، احتمالاً از مشتری درخواست می‌شود تا ایمیل ارسال نماید. چه اتفاقی می‌افتد اگر مشتری فراموش کند که فایل مربوطه را به ایمیل الصاق کند. مسلما دوباره یک ایمیل دیگر بهمراه فایل مورد نظر ارسال خواهد کرد.

از بی نظمی های داخل شرکت رها شوید

زمانی که بتوانید از درهم ریختگی های غیرضروری رها شوید همه قادر خواهند بود سریع‌تر و موثرتر کار کنند. در آن زمان مجبور نیستید به طور مداوم کسی را در ایمیل تگ کنید یا همان ایمیل را به چند کارمند ارسال کنید. وقتی که در نهایت مشکل مشتری حل شد تیکت بسته و علامت گذاری می شود. فردی نیز می‌تواند مسئول پی‌گیری روند پیشرفت تیکت های مشتری باشد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان نادیده گرفته نمی‌شوند.

نرم افزار تیکتینگ این کار را اسان تر می کند

وقتی که شما نرم افزار تیکتینگ داشته باشید مشتریان مجبور نیستند ایمیل دیگری را برای شما ارسال کنند. مشتریان می‌توانند به ایمیل تایید شده ای که  دریافت میکنند، پاسخ دهند. این سیستم به همه تیکت ها اجازه صف کردن را می‌دهد تا همه چیز راحت‌تر خوانده شود. زمانی که شما می‌توانید همه چیز را بدون نیاز به مرتب کردن مداوم بخوانید این کار باعث میشود تا کارکنان شما راحت تر مشتریان خود را پیگیری و پشتیبانی کنند.

تمامی شرکت را در حقله تیکتینگ قرار دهید

استفاده از نرم افزار ticketing این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید ایمیل‌ها را فیلتر کرده و آنها را به کارمندان مختلف محول کنید. همچنین این سیستم به مشتریان اجازه می‌دهد تا در جریان پیشرفت فرآیند مشکل خود قرار بگیرند.می‌توانید یک پیغام تایید خودکار برای مشتریان ارسال کنید که به آن‌ها این اطمینان را بدهد که تیکت با موفقیت تحویل داده شده‌ است. سیستم تیکتینگ همچنین به کارکنان اجازه می‌دهد تا زمانی که نیاز است با هم‌کار کنند. زمانی که کارشناسان بتوانند در مورد مسایل مشتریان با یکدیگر همکاری و مشورت داشته باشند این امر باعث میشود که مشکل مشتریان در سریع ترین زمان ممکن حل شود.مشتریان تنها گروهی نیستند که از سیستم تیکتینگ راضی هستند. همه کارمندان نیز خوشحال خواهند شد چون از اشفتگی و بی نظمی های غیر ضروری خلاص شده اند. تا زمانی که کارشناسان پشتیبانی قادر به هم‌کاری با یک تیکت مشتری باشند، می توانید زمان بیشتری را صرف مواردی که برای بهبود کسب‌وکار و ایجاد درآمد اضافی مورد استفاده تان  قرار میگیرد، نمایید.

شفافیت

سرپرستان نیز مزایای سیستم تیکتینگ را متوجه خواهند شد، زیرا آنها می توانند بر روی تیکت های مشتریان و فرایند رسیدگی به آنها نظارت داشته باشند. بدون استفاده از سیستم تیکتینگ ممکن است بسیاری از تیکت های مشتریان بدون جواب بماند. نرم‌افزار تیکتینگ همچنین به سرپرستان این امکان را می‌دهد تا در مورد اینکه کدام بخش‌ها ممکن است منابع و کارکنان بیشتری نیاز داشته باشند، تصمیم گیری کنند و همچنین اطمینان حاصل کنند که تمام مشکلات مشتریان به روش درستی در حال پیگیری است. همچنین نرم‌افزار تیکتینگ وضعیت تیکت و عواملی که بر روی این مشکل کار می‌کنند را به شما نشان خواهد داد.

چرا مشتریان و کسب و کارها قدردان سیستم تیکتینگ هستند؟

همانطور که در بالا اشاره شد، اطلاعاتی که نرم افزار تیکتینگ در اختیار مشتریان می گذارد باعث رضایت آنها خواهد شد. هنگامی که تیکت باز می‌شود چند کارمند برای حل این مشکل تشکیل جلسه خواهند داد، مشتریان از اینکه مشکل آن‌ها نسبت به زمانی که ایمیل میزدند سریع تر حل میشود قدردان خواهند بود. مشتریان دیگر مجبور نیستند که فقط برای ارسال یک سوال و رسیدن به جواب ان از موانع مختلفی عبور کنند. زمانی که تیکت های مشتری بدون پاسخ بماند، مقدار قابل‌توجهی از مشکلات حل‌نشده باقی خواهند ماند و مشتریان ناراضی زیادی خواهید داشت. خوشبختانه، یک سیستم تیکتینگ این امکان را به شما می‌دهد که برخی از مشکلات رایجی را که در محل کار برای حل کردن دغدغه های مشتریان بوجود می آید، را برطرف نمایید. نرم‌افزار تیکتینگ مجهز به یک پایگاه دانش خواهد بود که به کارکنان اجازه می‌دهد تا مشکلات را حل کرده و یک سطح برجسته از حمایت مشتری را ارایه دهند. همچنین با استفاده از سیستم تیکتینگ می توانید برای کمک به کارکنان جدید در مراحل مناسب استفاده کنید. 

مقالات مرتبط دانادسک

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خواندن 209 دفعه

دو دقیقه تا تجربه بهترین روش پشتیبانی و حفظ ارتباط با مشتریان

(یا شاید هم یک دقیقه، اگر سریع تایپ کنید!)

نسخه 14 روزه رایگان دانا دِسک،
همین حالا شروع کنید!